View Poll Results: Chiajna - FCSB

Voters
2. You may not vote on this poll
  • 1

    0 0%
  • x

    0 0%
  • 2

    2 100.00%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 26 of 26

Thread: Etapa 4: Chiajna - FCSB 1-2

  1. #22
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Ocazii prea mari n-ati avut cu Chiajna in ciuda dominarii. Tot bulan se numeste ala. Tin sa-ti amintesc Dubel ca primele etape n-ati jucat mare lucru si-ati batut la 1 gol, era normal acolo daca respectam proportia, sa va egaleze aia pe final, daca e s-o luam dupa joc cum iti place tie.
    Cu clonarii sa zicem ca da, acolo s-a compensat nitel dar nici acolo n-ati fost egalati, voi ati fost cei care au egalat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #23
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Domnule Petre Radulescu, stimate domnul Radulescu, du-te-n gatu' mamitzei tale...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Colivare, e vai de soarta ta daca asta ai vazut in meciurile respective, dar mai ales in cel cu Chiajna, cand am dominat de o maniera cum nu prea s-a mai intamplat in acest inceput de campionat. De suturi la poarta si spre poarta nu-ti mai amintesc ca observ ca ai memoria slaba.
    Colivare, ce spui de meciul cu prazarii clonati, cand am ratat in repriza secunda cat pentru doua partide, este ca n-am avut ghinion???? Hai mars si plange la mormantul primei echipe comuniste de la noi, rapid!
    Salve Dubo, tie cum ti se misca noul server?

  4. #25
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ocazii prea mari n-ati avut cu Chiajna in ciuda dominarii. Tot bulan se numeste ala.
    Ahem...

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    La posesie am dominat noi, acolo se vede cine domina pe urma la suturi si ocazii, alea pot veni si pe contre.
    Pai spune sa stim si noi cum decurge discutia. Ce anume face dovada echipei mai bune, posesia sau ocaziile? Oricum, Steaua a avut ocazii mai multe si mai bune si posesie mult mai buna.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  5. #26
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    N-am zis ca n-ati meritat victoria, interpretezi usor eronat, ci doar ca pana la urma a venit cu ceva bulan.
    Norocul face parte din joc, fara el poti merita multe si sa nu le obtii.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •