Results 1 to 18 of 18

Thread: Reported Post by mihaidascalescu

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1

    Reported Post by mihaidascalescu

    mihaidascalescu has reported a post.

    Reason:
    amicul asta chiar nu are rusine. imi umple threadul cu varsaturi cu puroi. hai sa facem un test.
    Post: Sa ma intorc pe forum, sa nu ma intorc?
    Forum: Diverse
    Assigned Moderators: Ess, Leo, Hingherul

    Posted by: Paul Atreides
    Original Content:
    Oare de ce nu ma surprinde ca Novac e avocatul acestui nemernic?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Nu sunt amicul tau bhai nenorocitule.

  3. #3
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    singura solutie sa-l iei dp tine e sa-i amintesti, macar in treacat, cum/ca ai facut secs cu mamica lui (sevillaTm)


    stiu, este total dezagreabil dar succesul este garantat! Respectiv: vomita, face spume, se zvarcoleste puternic si imediat intervin apartinatorii si-l leaga& inteapa.

    2, 3 zile n-ai treaba cu el => e ca dupa ciuperci =

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    Propun sa le dam un warn lu Sevilla, Dascalescu, Paul si Novac, asa un cvartet simplu de warn cu specificatia ca urmeaza sanctiune imediat ce unul din ei deschide gura despre vreun altul cu sens peiorativ sa nu zic altfel, in urmatoarele 3 zile. Eu asa asa face ca n-ai cum sa-i impaci, sunt parca genetic construiti sa-i arza focu pe spinare cand se intrevad unii cu altii.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    DA, DAA! si in in acelasi timp sa fie reacceptate cele matenebroase individualitati banate definitiv pentru trivialitati, injuraturi si futeri de familii - daaa!, sa se faca dreptate,


    dreptate pt IUZARI!

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  6. #6
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Propun sa le dam un warn lu Sevilla, Dascalescu, si Novac, )
    wtf is wrong with you?

  7. #7
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    io zic de mult ca fumeaza iarba.

    daaa iarba d'aia nasola, dp camp

    se face ca nu-l vede pe labarul ala (din camasa de forta) cum ataca irational si neprovocat

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  8. #8
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    Macar asa nu v-ati mai ataca intre voi(era sa zic boi), ca asta era ideea, sa nu mai comunicati unu cu altu la acest subnivel.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #9
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    pai daca "arianul" nu tipa ca APUCATUL ca ala a zis de celalalt ca nus'ce .... de unde si pana cand este normala chestia asta?

    Hai, inteleg daca scria o data lucrul asta dar "sa o tina langa" cu tampenii gen: Dascalescu este un xxx si nu are dreptul sa revina pe forum pentru ca a zis nasoale despre Bobi! e chiar de ***** faza ... iar voi IARASI VA FACETI CA PUOUO UOUA


    Nu mai zic de faptul ca a scris cineva, negru pe alb ca Bobica-i bine mersi


    ps Sa-i pui botnita la agitat ca ti-l lasam fara dinti/ paralizat la convorbire,
    Last edited by Novac; 27th July 2017 at 09:55.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  10. #10
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    Eu zic sa-l lasi in pace si pe unul si pe altul. Sau daca vrei sa te bagi, baga-te constructiv si impaciuitor nu sa jignesti pe vreunul, altfel te-ai bagat nociv si abuziv, doar din cate am inteles asa-ti place tie. De aia insist pe warn la toata lumea frumos si discutia anulata intre cele 4 parti. Cine deschide primu gura, o pateste. Daca as fi supermoderator cred ca zilnic as da warn-uri cu gag clar dupa ele, continand ce are sau ce n-are cineva dreptul de-a vorbi o perioada de timp, ca sa stie clar de ce va lua sanctiune.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #11
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    la nici 15 zile dupa ce te vor pune pe tine moderatorsuprem, daca e sa se intample, acel forum o sa fie inchis si ingropat


    de mul
    t!

    ai toate calitatile unui lider

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  12. #12
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Novac, multumesc frumos pt sprijin. Dascalescu are stilul lui, nu trebuie condamnat.

    Ce sa zic, sunt fericit ca traiesc, si ca, logic, n-am murit

    Lupt cu moartea de 7 ani, ceea ce nu va doresc si voua
    Last edited by Bobi Cearton; 27th July 2017 at 22:31.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  13. #13
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    nu numai ca lupti este remarcabil pentru ca, nu-i asa?!?, e normal ... e in genomul fiecarei fiinte sa o faca ci faptul ca-ti pasa si lupti sa creezi un viitor pt https://www.youtube.com/watchv=T9duhE6bs5E (oamenii tai)

    ma inclin

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  14. #14
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    la nici 15 zile dupa ce te vor pune pe tine moderatorsuprem, daca e sa se intample, acel forum o sa fie inchis si ingropat


    de mul
    t!

    ai toate calitatile unui lider
    Adica nu voi fi SM niciodata. Foarte bine, nu am vrea sa primeasca warn si cei ce merita cateodata.


    PS: Sper sa invingi Bobi! Orice zi in plus pe care o avem aici alaturi de Novac&CO e o victorie!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Novac, multumesc frumos pt sprijin. Dascalescu are stilul lui, nu trebuie condamnat.

    Ce sa zic, sunt fericit ca traiesc, si ca, logic, n-am murit

    Lupt cu moartea de 7 ani, ceea ce nu va doresc si voua
    Acum intelegeti de ce am spus ca acest Dascalescu este un nemernic? Cum este Novac cu "Bobi e bine mersi ?" Ai curajul sa repeti idiotenia asta??

  16. #16
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Alta data erai mai zglobiu. Vad ca n-ai curajul sa repeti tampenia aia ordinara. Atunci iti doresc un singur lucru : sa ai parte de acelasi "bine mersi" cate zile ai mai avea.

  17. #17
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    desigur! chiar intaresc ce-am spus declarand ca Bobita este de zece ori mai sanatos decat Ionel

    e chilibrat, balansat, cu putere de munca si bucuros de viata vs un copil basinos & increzut care schelalaie pe forum dupa banii pierduti la pariuri / Mr Bobi este SANATOS


    alte intrebari ?

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  18. #18
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    Nici nu isi mai au rostul, frustrarile-ti ies pe urechi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •