View Poll Results: Sa ma intorc pe forum, sa nu ma intorc?

Voters
4. You may not vote on this poll
  • Da

    3 75.00%
  • Nu

    1 25.00%
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 87

Thread: Sa ma intorc pe forum, sa nu ma intorc?

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1

    Sa ma intorc pe forum, sa nu ma intorc?

    hmmmmmmmmmmm

    imbecilii aia pe care I-am pus pe ignore ultima data pot sa stea linistiti: keep moving, nothing to see here. tot la ignore sunteti.

    in rest se pare ca bobi cearta a mierlito chit ca doctoru ala profesionist, cum nu exista aici in vest, l-a rezolvat de cancer.

    ce se mai aude?

  2. #2
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Esti un doobitoc!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #3
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Pai de ce ne intrebi pe noi?

    Hai sa-ti fac o evaluare, in functiue de raspunsuri iti spun daca e cazul sa te intorci.

    1. Esti stelist?
    2. Ce parere ai despre Paul Atreides?
    3. Esti religios?
    4. Trump sau Hillary?
    5. Culoarea preferata.

    Parca era stelist omu', nu mai tin minte. Da' mai bine sa fiu sigur.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  4. #4
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    intoarce-te mah si povesteste-i lui Vadim cum nu a aplicat regulamentul organu' in cazul tau ... cum a dat ignore la toate reporturile indreptatite in care userul jegos (in comportament) si redneck (ca obarsie/https:/ /en.wikipedia.org/wiki/Redneck ) te cataloga nejustificat

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  5. #5
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,863
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by mihaidascalescu View Post
    hmmmmmmmmmmm

    imbecilii aia pe care I-am pus pe ignore ultima data pot sa stea linistiti: keep moving, nothing to see here. tot la ignore sunteti.

    in rest se pare ca bobi cearta a mierlito chit ca doctoru ala profesionist, cum nu exista aici in vest, l-a rezolvat de cancer.

    ce se mai aude?
    Agresiv mai esti. Du-te la un templu shaolin, stai acolo vreo 5 ani si intoarce-te. Si altfel discutam. Mie unul o sa-mi lipsesti. Nu gasesti chiar pe marginea drumului om sa tina si cu Chelsea, si cu Arsenal, si care sa si traga fetele forumistice de urechi ca nu fac revolutie in gimnastica romaneasca. E cevaaaa... special.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #6
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    dap, iar tu esti foarte intelegator, impaciuitor si nteligent postand asta aici .

    Ce sa mai vb esti moderator la propriu si la figurat, Bravo Ioane!

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  7. #7
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Novac, vezi ca omul nu ti-a raspuns ... deci

    Quote Originally Posted by mihaidascalescu View Post
    imbecilii aia pe care I-am pus pe ignore ultima data pot sa stea linistiti: keep moving, nothing to see here. tot la ignore sunteti.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #8
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    dap stiu, ai adoptat modul lor "civilizat" de a jigni - esti un expat care incearca sa salveze aparentele (incercand sa) jignind/(easca) elegant


    ps. in realitate esti mic,mic/ vezi ca "la viata mea am papat multi d'astia ca tine, presarati peste semintele de bostan ... fara macar sa ma basesc

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  9. #9
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Esti un doobitoc!

    lasa-l mah ca l-a lovit brexit-ul in moalele capului.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  10. #10
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Sper ca vestea despre Bobi sa nu fie decat fantezia unui necrofor.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  11. 25th July 2017, 12:34
    Reason
    iarasi a inceput sa se balbaie forumul asta

  12. #11
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    e doar un rautacism de la "oaia ratacita" a natiei/ povestea (arguingul a fost acum mai mult de un an dar individul este rudimentar ... poarta ranchiuna si se razbuna de parca-i dela paris si nu London)

    e ok Bobica/ / este ca sa zic asa: cu ai lui, are grija = https://www.youtube.com/watch?v=T9duhE6bs5E

    le. sogatele sta ascuns / te vad! te vad, fraiere!
    Last edited by Novac; 25th July 2017 at 12:47.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  13. #12
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    dap stiu, ai adoptat modul lor "civilizat" de a jigni - esti un expat care incearca sa salveze aparentele (incercand sa) jignind/(easca) elegant


    ps. in realitate esti mic,mic/ vezi ca "la viata mea am papat multi d'astia ca tine, presarati peste semintele de bostan ... fara macar sa ma basesc
    Asta mare, la viata ta ai papat si inca vei papa mult dar nu ce crezi tu ca ne convingi ...
    Ramane cum am vorbit

    PS. ca fapt divers Dascalescu e mai interesant decat tine.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #13
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Si Paulica este mai interesant decat Novac, doctori din toata lumea ar vrea sa-l studieze.
    Dar asta nu-i neaparat un lucru bun
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  15. #14
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Ma refeream ca Dascalescu enerveaza pe toata lumea pe forum iar Novac ma eneveaza doar pe mine. De asta zic ca e mai interesant.


    Acum hai sa-l roage cineva me Mihai sa revina. Asta doreste el pana la urma daca nu s-a inteles bine.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #15
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Vezi, stiam eu ca nu-i de bine
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  17. #16
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    ce-mi plac mie astia care se cred dastepti si atotstiutori/

    EL DEJA STIE CE VREA DE FAPT DASCALESCU CARE, FIE VORBA INTRE NOI, NICI EL NU STIE DACA SA SAU NU

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  18. #17
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Te iubesti?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #18
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    esti offtopic

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  20. #19
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    esti offtopic
    Hai ca suntem pe Diverse, iar parisele este foarte... divers
    Ia uite aici:

    Quote Originally Posted by Novac View Post
    ce-mi plac
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Te iubesti?
    Doar el stie cum a ajuns la iubire si la icre de delfin, sau de la box la Rapid la qatarez dinamovisto-francofon
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  21. #20
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    bpla in el de forum, am treaba

    mai vb pe seara

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  22. #21
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,863
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    dap, iar tu esti foarte intelegator, impaciuitor si nteligent postand asta aici .

    Ce sa mai vb esti moderator la propriu si la figurat, Bravo Ioane!
    N-ai inteles. Mie mi-e drag. Dar trebuie si omu sa-nteleaga ca nu merge doar cu jignitu, mai trebuie si cu impaciuitu vorba ta.
    Dar pentru asta trebuie sa recunoasca ca-i place sa jigneasca, jignirea e febletea lui.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    PS. ca fapt divers Dascalescu e mai interesant decat tine.


    Eu as zice mai degraba ca Dascalescu o fi jignind el mai des lume, dar parca are mai mult respect.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Ma refeream ca Dascalescu enerveaza pe toata lumea pe forum iar Novac ma eneveaza doar pe mine. De asta zic ca e mai interesant.
    Novacelul incearca dupa putirinta lui cat o fi ea acolo sa enerveze pe toti care incearca sa aiba o parere originala, atata poate el, pe cand Dascalescu vorba ta, incearca sa enerveze pe toata lumea. In cazu meu imi aprinde doar un drag inestimabil fata de el, macar e om incorect cu toti la fel spre deosebire de Novacel care-si expertizeaza incorectitudinea aleasa cu grija functie de preferinte.
    Last edited by Johnny D; 25th July 2017 at 13:53.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •