View Poll Results: Sa ma intorc pe forum, sa nu ma intorc?

Voters
4. You may not vote on this poll
  • Da

    3 75.00%
  • Nu

    1 25.00%
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 43 to 63 of 87

Thread: Sa ma intorc pe forum, sa nu ma intorc?

  1. #43
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    bobi e chiar bolnav? imi pare foarte rau.
    altfel, cand a fost asta plecat?
    retired.

  2. #44
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,986
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    ameninti, m o d e r a t o r u l e? ... plm, nu degeaba zicea yoyo ca esti precum Raducioiu - vorbesti limba romana dar nu (mai) intelegi sensul cuvintelor.

    ia hai, arata-mi ca esti barbat
    Este foarte posibil sa fi prost altfel nu inteleg de unde o dai ca eu amenint. Sau probabil nu-l cunosti bine pe Vadim asa cum pretinzi.

    Repet mai clar. Daca tot o dai cu "teribilul" asta dascalescu risti sa te ia valul sau. Asta e periculos prin imprevizibilitea sa cronica. Uraste romanul care este, uraste destinul controversat in care e victima.
    Vorbeste cu Vadim apoi ameninta ca da public ce a vorbit. E un tacnit dpmdv ... cel putin asa arata pe forum.
    Treaba ta ...

    Quote Originally Posted by phife View Post
    bobi e chiar bolnav? imi pare foarte rau.
    altfel, cand a fost asta plecat?
    Situatia lui Bobi ramane secreta deoarece asta e vointa sa. Forumul este dator sa respecte colegul nostru deci nu vor fi comentarii si informatii oficiale pe care el nu le publica.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #45
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    oricare ar fi situatia ii doresc sanatate&toate cele bune.
    topicul a devenit mult mai neintereant dupa ce am lamurit problema.
    retired.

  4. #46
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,871
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by phife View Post
    bobi e chiar bolnav? imi pare foarte rau.
    Sper ca nu.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Vorbeste cu Vadim apoi ameninta ca da public ce a vorbit. E un tacnit dpmdv ... cel putin asa arata pe forum.
    Un tacanit antipatic rau la inceput, dar tot mai simpatic pe masura ce-l cunosti.

    Quote Originally Posted by phife View Post
    oricare ar fi situatia ii doresc sanatate&toate cele bune.
    +1
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #47
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Multa sanatate lui Bobita! Sa ne citim cu bine, prietene!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #48
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    S-a gasit un cadavru mic urat, parpadit, schilod si cu p.ula mica. Mi s-a facut frica - dascalescule ....spune-mi ca traiesti!!!

  7. #49
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Oare de ce nu ma surprinde ca Novac e avocatul acestui nemernic?

  8. #50
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    eu mi-am scris parerea despre Mihai Dascalescu de cateva ori pe acest forum si, tocmai pentru ca am facut-o, reafirm aici ca tratamentul abuziv si discriminatoriu ( daa, da francezule - de asta nu-ti place de mine/ slap, slap!) aplicat lui trebuie sa inceteze iar acesta trebuie sa revina pe forum.

    asa ca zic (si) aici:
    - atata timp cat toate regulile de good behavior in comunitty ale forumuluiau fost sterse printr-o miscare realmente )surprinzatoare a lui Vadim
    - "puscariasii forumului - cei care au injurat ca la usa cortului, au futut mame si morti de useri 'au moderatori au fost reacceptati pe forum
    - Baul A3des este lasat sa juiseze in public fara sa primeasca warninguri, puncte, mustrari ...
    - sau Petea& Rossi si alti inadaptati social sunt readusi (cu tutore, e adevarat dar...) pe forum


    userul Mihai Dascalescu trebuie sa beneficieze de aceleasi drepturi ca orice user indiferent ca i-a spus (sau nu) lui militica, verde in fata, cuvinte grele. Pana la urma sunt parerile userului din London ref la cel din Paris - doar vorbe aruncate in oceanul internetului.


    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Oare de ce nu ma surprinde ca Novac e avocatul acestui nemernic?
    pentru ca esti ... nu stiu cum sa zic sa nu te jignesc , ,








































    ah! gata am gasit





    pentru ca realmente nu ai cum intelege relationarea cu semenii daca aia te tin doar la izolare.
    Last edited by Novac; 26th July 2017 at 09:25.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  9. #51
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Relationare cu specimene ca dascalescu ? Daca ai proprietatea termenului inseamna ca ma confunzi. Am intalnit multi ticalosi pe acest forum si voi continua sa cer sa fie eliminati definitiv. Si acest dascalescu e unul dintre ei. Daca nu intelegi atunci exista doar o singura solutie valida : ia-l acasa si impaiaza-l. Asa , copiii tai - daca-i ai - desi nu cred - nu vor mai avea nevoie sa viziteze Antipa.

  10. #52
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  11. #53
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,986
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    eu mi-am scris parerea despre Mihai Dascalescu de cateva ori pe acest forum si, tocmai pentru ca am facut-o, reafirm aici ca tratamentul abuziv si discriminatoriu ( daa, da francezule - de asta nu-ti place de mine/ slap, slap!) aplicat lui trebuie sa inceteze iar acesta trebuie sa revina pe forum.

    asa ca zic (si) aici:
    - atata timp cat toate regulile de good behavior in comunitty ale forumuluiau fost sterse printr-o miscare realmente )surprinzatoare a lui Vadim
    - "puscariasii forumului - cei care au injurat ca la usa cortului, au futut mame si morti de useri 'au moderatori au fost reacceptati pe forum
    - Baul A3des este lasat sa juiseze in public fara sa primeasca warninguri, puncte, mustrari ...
    - sau Petea& Rossi si alti inadaptati social sunt readusi (cu tutore, e adevarat dar...) pe forum


    userul Mihai Dascalescu trebuie sa beneficieze de aceleasi drepturi ca orice user indiferent ca i-a spus (sau nu) lui militica, verde in fata, cuvinte grele. Pana la urma sunt parerile userului din London ref la cel din Paris - doar vorbe aruncate in oceanul internetului.

    .
    De ce tipi a saracie?
    Sa revina daca vrea. Daca nu vrea, sa nu revina.

    Pana la urma nu prea inteleg ce vrei. Deci Dascalescu se intreaba daca sa revina pe forum sau nu iar tu zici ca este tratat abuziv si discriminatoriu
    Bai esti mai mocofan decat credeam.

    Sa intelegi un lucru. Forumul este ce este dar este mai mare decat un singur user chiar si ala numit Dascalescu. Nu vom modeliza forumul dupa placul lui, sa fie clar.
    E liber sa posteze daca vrea, nu are bann, nu are cont suspendat, nu are nicio problema.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #54
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    mda! bla, bla, bla!
    deschid de urgenta un alt thread cu revenirea proprietarului forumului/siteului.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  13. #55
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nu vom modeliza forumul dupa placul lui, sa fie clar.
    Da' dupa ce se modeleaza forumu'? Cam care ar fi politica de functionare?
    Regulamentu' ala saracu' n-a mai fost folosit si actualizat de zici ca-i windows 95.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  14. #56
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Cineva care deschide un thread DOAR pentru ca sa anunte boala grava de care sufera Bobi - este - repet - un nemernic ordinar. Si stiu bine de ce spun asta. Cei care doriti sa dialogati cu specimenul asta - faceti-o. Dar nu aici.

  15. #57
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Bobita este bine mersi, sanatos si zburdalnic precum un iepuras ; ba in plus, comparativ cu tine, munceste in fiecare zi fara sa stea pe benefits.

    :raus ! vezi-ti mai bine de boalele tale si nu mai baga copita in lapte precum vaca !

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  16. #58
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    De ce tipi a saracie?
    .....blablaaa....................
    E liber sa posteze daca vrea, nu are bann, nu are cont suspendat, nu are nicio problema.
    eu cred ca atat dorea sa afle


    acum sa vedem daca este in stare sa poarte dicutii fara sa se certe,
    foloseasca o limba romana de nivel mediu (gen clasa aV-a),
    formuleze propozitii,
    nu mai ia lumea de sus,
    etc

    acum doar de el depinde

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  17. #59
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    eu cred ca atat dorea sa afle
    eu cred ca nu. cred ca ceva de felul asta

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Da' dupa ce se modeleaza forumu'? Cam care ar fi politica de functionare?
    Regulamentu' ala saracu' n-a mai fost folosit si actualizat de zici ca-i windows 95.

    am vrut sa vad daca s-a schimbat ceva. deocamdata vad pagina plina de 3 de s ignorati.

    cam cred ca-mi pierd timpul degeaba pe aici.

  18. #60
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    posibil sa ai dreptate

    oricum, ce-am scris eu este mult mai aproape de adevar decat ce-a supozat melitianu', 1-zero la mine/

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  19. #61
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,871
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by mihaidascalescu View Post
    am vrut sa vad daca s-a schimbat ceva. deocamdata vad pagina plina de 3 de s ignorati.

    cam cred ca-mi pierd timpul degeaba pe aici.
    Sa traiti domn' inspector sef! Ne scuzati ca n-ati gasit la locatia curenta cerintele dvs. indeplinite dupa doleante.
    Pe viitor ne juram ca n-o sa ne pese prea mult, desi subsemnatul nu se afla in aceasta categorie neaparat. Poate ar trebui?

    Noi administratia forumului, mai divizata si independenta individual ca niciodata, va dorim o zi buna!
    Sau poate doar eu?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #62
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    voi administratia forumului o cam sujeti de vreo 2 ani ref la penalizari/ ce e voie si ce NU... mergeti a prosta fara regulament/ fiecare de capul lui si toti dupa al francezului care-i deseori plin cu vin. de calitate, BINEINTELES


    ps. tu in schimb esti special! tie-ti place sa pupi cururi de sefi laudand orice mica reusita a acestora - activist la partid te faceau aia in timpul lu' ceasca


    nt nt nt
    ... este o mare si ireparabila risipa a resurselor planetei faptul ca te-ai nascut atat de tarziu
    Last edited by Novac; 26th July 2017 at 14:55.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  21. #63
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,871
    Reputatie
    0
    Zise Novacelul cu naduh. Iti spun clar ca daca nu futeam FCSB+Steaua in cur cu placere, erai fanul meu, aici nu-ti place tie. Pupincurismul nu exista, il confunzi cu o stare de bine ce-ncerc s-o redau uneori oamenilor suparati, chiar daca aceasta nu prea e posibila. Iar cand nu exercit acest "pupincurism" ca si ieri, imediat vii sa zici ca uite ce moderator sunt. Pai ori "pupincurist" ori "nemoderator", adica nu pot fi ambele. Sau pot fi!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •