View Poll Results: FCSB - CS U Craiova

Voters
7. You may not vote on this poll
  • 1

    3 42.86%
  • X

    3 42.86%
  • 2

    1 14.29%
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 106 to 126 of 139

Thread: Etapa 3: FCSB - CS U Craiova 1-1

  1. #106
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    scuze de offopic.
    ba...mare echipa fecesebehehe-ul asta!
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  2. #107
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    tu cu novacul nu prea aveti ce sa boxati.
    va mai prindeti si voi intr-o hora al andropauzei de genul: "tu ai fost primul care n-ai mai satisfacut, - ba tu!"
    cam asta am vazut eu de-afara.

    mai bine va umpleti vietile cu hobby-uri




    ca bine le zici frate ardelean!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #108
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    tu cu novacul nu prea aveti ce sa boxati.
    va mai prindeti si voi intr-o hora al andropauzei de genul: "tu ai fost primul care n-ai mai satisfacut, - ba tu!"
    cam asta am vazut eu de-afara.

    mai bine va umpleti vietile cu hobby-uri
    Nu esti departe de adevar ... dar iti mai lipsesc cativa ani de analiza.
    Novac tipa tare ca un frustrat din lipsa ce a dorit sa devina iar eu tac linistit si nu spun nimic din ce am devenit. Ma amuza postura asta
    Este chiar foarte interesant, de pilda, sa observi ca indivizii care vorbesc cel mai mult stiu cel mai putin. Frustrarea este un drog halucinant.
    Cu ani scursi am observat ca se spune despre mine mai mult decat incape in zece vieti ok deoarece viata trebuie traita cu umor.
    Imi plac sobolanii. Sunt ascunsi, discreti si se hranesc de resturi din inalta societate
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #109
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    vai de pla novacului, lovitura in plina figura, cu buletinul in mana nu stie cun il cheama. mai intai cipanul, acum novacul, e rost de bascalie in asta seara. dotat cu tigari, 2-3 beri inca la rece, ceva alune...astept provincia.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  5. #110
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    bah, si sa va mai spui ceva, o fi el dinamovist da' se trage din inima olteniei. vai de pla voastra...
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #111
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    le zic bine pa dracu' preten dario, numa' constat cu capatana asta a mea limitata.

    pariziene> sunt un *******, deci te intreb in vazul lumii: tu decand ai trecut "la dusmani"?
    adica decand a inceput un pixel, o entitate virtuala, un semnal "|0" sa-ti determine tastatura sa vorbeasca in locul tau?

    inchipuie-ti o intalnire ad-hoc cu novac. cu lordliv. cu ice, cu angelina, sau cu mine (cum am avut eu cu "uly"): crezi ca mai are de-a face ce citesti /scrii tu aici cu persoana, cu "dusmanul, aliatii si guest-ii" cu morbida dimensiune monosilabica, rece si "#"-uita a realitatii?

    ce dracu' ma? am ramas singurul tanar din grupul vechi?
    'au am avut doar eu noroc?
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  7. #112
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    in fine...
    shfotzza steaua!

    pfff...ols-ul imi face rau.

    fizic.
    psihic.
    paradontozic.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  8. #113
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    asta-i asa suparat de cand am scris ca o sa se cace porumbeii pe statuia lui ... dupa ce-o sa plece de pe aici/


    edit. vezi ca si ionel e crudutz

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  9. #114
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    daca doriti, fara jena!
    descărcare.jpg
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  10. #115
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    bah, si sa va mai spui ceva, o fi el dinamovist da' se trage din inima olteniei. vai de pla voastra...
    Eu nu ma revendic asa decis dar sigur am ceva din caracterul lui Irimescu sau Beldeanu ...
    Adica ala care ma "musca" sa vina sa ne uitam ochi in ochi si ne explicam clar ...

    Quote Originally Posted by Ess View Post
    pariziene> sunt un *******, deci te intreb in vazul lumii: tu decand ai trecut "la dusmani"?
    adica decand a inceput un pixel, o entitate virtuala, un semnal "|0" sa-ti determine tastatura sa vorbeasca in locul tau?

    inchipuie-ti o intalnire ad-hoc cu novac. cu lordliv. cu ice, cu angelina, sau cu mine (cum am avut eu cu "uly"): crezi ca mai are de-a face ce citesti /scrii tu aici cu persoana, cu "dusmanul, aliatii si guest-ii" cu morbida dimensiune monosilabica, rece si "#"-uita a realitatii?
    Nu ma feresc de nimeni. Problema mea este ca sunt prea departe de posibili prieteni deoarece ... distanta, viata si incompatibilitate nefericita al comportamentului social, uman intre occident si Est. Sa nu uitam ca sunt un tip din generatia Ceausescu deci nu se compara cu Eddy sau alti tineri emigranti azi membri si moderatori pe forum. E trist dar foarte adevarat. Distanta face parte din ADN al meu din pacate. Instinctual o impun.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #116
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    daca doriti, fara jena!
    descărcare.jpg
    meretz ba maine la lucru!
    aduceti bunastare lui homo teleormanius si homo bisericescus!

    daca nu voi,cine???

    caci together we stand, divided we fall... tu leano...

    https://www.youtube.com/watch?v=ymgYEQgSqLI">https://www.youtube.com/watch?v=ymgYEQgSqLI" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  12. #117
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    asta-i asa suparat de cand am scris ca o sa se cace porumbeii pe statuia lui ... dupa ce-o sa plece de pe aici/


    edit. vezi ca si ionel e crudutz
    Tot nu iese, asa-i?
    Curaj, poate data viitoare
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #118
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Eu nu ma revendic asa decis dar sigur am ceva din caracterul lui Irimescu sau Beldeanu ...
    Adica ala care ma "musca" sa vina sa ne uitam ochi in ochi si ne explicam clar ...


    Distanta face parte din ADN al meu din pacate. Instinctual o impun.
    nu stiu detalii, dar o ingrop aici.
    dar...

    doar atat: am mai vazut scuze de genul "a fugit burghiul" "presiunea noroiului e peste cea a extractiei", "scuza-l ca-i prost, trebuie sa-l tolerezi ca-i musulman", etc.
    scuza asta, pt mine, este o premiera. mie, unul, imi ia mai mult timp si bani sa merg la smida (in apuseni) decat sa-mi asez curul pe c de gaulle la check in.
    esti sigur? distanta? o consideri alteva decat o banala unitate de masura a lungimii?

    intreb ca nu inteleg.

    novace> tu ce exact urmaresti? "admiratia" altora?

    le: delafranta: nu exista incompatibilitate. exista limitare, intoleranta, pilde si dari de exemple.
    si voluptate. oh, da! asta ne facem sa avem nevoie, virtual de 3 monitoare, distante si incopabilitati.

    nu ocupam acelas val pe ale noastre surf-uri?
    Last edited by Ess; 1st August 2017 at 01:29.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  14. #119
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    pai pe aici nu prea mai am treaba de ceva vreme ... vanez uneori fazani ca fraieru din Deva.

    dar just for fun

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  15. #120
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post

    dar just for fun
    just for fun a a ajuns si van gogh fara urechi. si nici macar nu s-a bucurat de asta.
    cine-i de la deva?
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  16. #121
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    esti sigur? distanta? o consideri alteva decat o banala unitate de masura a lungimii?

    intreb ca nu inteleg.


    Bun hai sa zicem ca o dam la o bere la un PUB irlandez prin cartierul Opera din Paris (doar alea irlandeze imi plac in ultimul timp)
    dar te previn, sunt la Paris doar in we sau probabil saptamana viitoare. In rest sunt tot timpul .. in avion
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #122
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    apai no...io aici sa am pardon da' nu-mi intra in zona de toleranta (dobandinta in timp, cu multe tolerante la mediul vamaiot, gura portitiei, etc, etc) :chestii mai josnice de marasti cluj, regie bucuresti, sau antibes - c d'azur nu prea ma fuck sa consum.
    un pub irlandez din paris, unde barmanul imi vorbeste in franceza doar...ce dracu' ma? am steag alb la mine tot timpul?
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  18. #123
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Vezi? Ata ete ... distanta si lovezii ... desi e chiar ieftin sa dai o tura la Paris in 2 h de avion
    La ocazie poate ne vedem
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #124
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    meretz ba maine la lucru!
    aduceti bunastare lui homo teleormanius si homo bisericescus!

    daca nu voi,cine???

    caci together we stand, divided we fall... tu leano...

    https://www.youtube.com/watch?v=ymgYEQgSqLI">https://www.youtube.com/watch?v=ymgYEQgSqLI" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">
    ma lasi, cand aud de munca ma apuca voma.
    muncesc si tot muncesc de ani buni, de pe timpul impuscatului si cat mi-o mai da cel de sus sanatate, pentru copii, pentru familie, vecini , pentru bunastarea natiei romane. asa-i ca suntem golani?

    edit.
    sunt in concediu, bre.
    Last edited by delaoltenia; 1st August 2017 at 02:04.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  20. #125
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    )
    cine-i de la deva?
    eh, stii tu - e unu' de are o terasa Timisoara ... oaminii pe acolo-i zic, vinitura, ca-i bastinas dp langa deva si-i doar aciuiat in orasu mare


    mai ceteste din urma daca tot ai un gap in schedula si vrei sa stii . nu prea vaz la ce-ti foloseste - aici au ramas doar muribunzii si "specialii" ca Paul, dar nah - poate ca-i timpul sa o faci, numai tu poti stii asta. io ma bag la somn. enjoy!

    si daca tot m-ai intrebat ce urmaresc hai sa zicem ca raman sa sting lumina si sa zavorasc usa (lasata de perete) dupa astia. si sa le scrijelesc numele "meseriasilor" pe cruce am dremmel da parca-i pacat sa nu o fac cu un ciob sau un fier ruginit.


    * ma bucut ca ti-a fost dor de noi

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  21. #126
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Cred ca o sa rada de tine. Te impusti in picior daca pui pret pe statisticile alea pentru ca-mi dau mie dreptate.

    http://www.uefa.com/uefaeuropaleague...ics/index.html
    http://www.uefa.com/uefaeuropaleague...ics/index.html

    Hai sa "ne radem" de Ionel

    Tur/Retur, ambele echipe cate 6 suturi pe poarta, 21 suturi la poarta pentru Steaua, 17 pentru Rapid.
    Steaua a dominat returul, 4 suturi pe poarta pentru Steaua, 0 pentru Rapid
    13 suturi la poarta Steaua, doar 6 Rapid.
    Si posesie nimic? Acolo se vede cine a dominat in primul rand, doar in al 2-lea rand la ocazii.

    Quote Originally Posted by cip View Post
    pai ce facusi ma Ionica ma...
    Asa faci cand n-ai chef de munca si vrei sa-l pui pe altu sa caute. L-am provocat si omul a raspuns pozitiv, imi place de el.
    Acu sunt curios de unde mai scoate si posesiile, daca reuseste, ii dau un biscuite.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •