View Poll Results: FCSB - CS U Craiova

Voters
7. You may not vote on this poll
  • 1

    3 42.86%
  • X

    3 42.86%
  • 2

    1 14.29%
Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 139

Thread: Etapa 3: FCSB - CS U Craiova 1-1

  1. #64
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    A sacrificat doua puncte in seara asta si a jucat cu echipa a doua.
    E ok, sper sa ne dea un avantaj miercuri.

    Plzen a castigat cu 4-0 ieri cu o echipa de jumatatea clasamentului a sezonului trecut.
    S-ar putea sa va coste astea 2 puncte pierdute in seara asta.

  2. #65
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,983
    Reputatie
    1
    FCSB e slaba rau. Daca analizam bine au avut doua victorii cu arbitrii plus un egal cu ... arbitrul. In mod normal ar fi avut pana acum, hai delamine, 1 punct in clasament in loc de 7. Plzen e si ea slaba rau deci iluzia va continua cateva saptamani. Sa va pregatiti pt Play-out ... parerea mea
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #66
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Parise, iti tremura putin vocea cand spui asta
    La ce am vazut pana acum, Steaua este mare favorita la titlu. Cu Budescu in teren nu avem rivali in Liga 1.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  4. #67
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,983
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Cu Budescu in teren nu avem rivali in Liga 1.
    Cu Budescu ati fi avut 4 puncte in loc de 7 ... hai parerea mea
    Si serios, nu va e rusine sa ... nu sa furati ci sa cumparati in halul asta?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #68
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Te referi la cum am cumparat cei mai buni jucatori exact, asta e secretul succesului.
    L-ai vazut macar pe Budescu jucand? Nu ai cum sa spui asa ceva.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  6. #69
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    A sacrificat doua puncte in seara asta si a jucat cu echipa a doua.
    E ok, sper sa ne dea un avantaj miercuri.

    Plzen a castigat cu 4-0 ieri cu o echipa de jumatatea clasamentului a sezonului trecut.
    Cand vei intelege ca echipa o face ciobanul? Dica continua pur si simplu mandatul lui Reghe, antrenor fara personalitate care stie doar "sa traiti sefu". Doar experimente si haos girate prin telefon de cioban, ma uit si plang de mila pentru anumiti jucatori care cu buletinul in mana nu mai stiu cum ii cheama.

    fmm GgB!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  7. #70
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,983
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Te referi la cum am cumparat cei mai buni jucatori exact, asta e secretul succesului.
    L-ai vazut macar pe Budescu jucand? Nu ai cum sa spui asa ceva.
    Ma refer la cum ati cumparat pe cei mai buni arbitrii ... stiu, e antinomic, scuza-ma deoarece sunt supermoderator
    Budescu? Da. Recunosc ca e bun si joaca la voi. Oricum daca nu era la echipa voastra tot la voi juca
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #71
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Adica ce, ba, veniti sa faceti antijocul ala la noi in mall, ba, fir-ati ai dreacu' de olgutoi! Jucati, ba, folbal, baa! La doua porti, baa, nu doar la una! Adevarul e ca echipa de la periferie a avut doua zile de pauza in plus fata de juveti, insa si inainte de meciul cu Plzen au fost programati cum s-a stabilit la palat, cu meci la 5 zile, sa le stea in puf antricoatele baietilor lu' nea gigi. Sa nu se surmeneze saracii, ca e vorba de punga cu coeficient. Bineinteles ca n-a fost suficient, aici era nevoie de un arbitru competent care sa ia mingea din aut de poarta si sa dea penalty, probabil ca aia e tactica de deplasare, din retur. Deci, o mizerie totala, liga in genunchi in fata puscariasilor. Care-s domni cu multa carte, ba, nu mai sunt cum ii stiati voi! 'ti-ai dreacu' de hahalere!
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  9. #72
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    A fost fault la Tanase. L-a impins in fata cu mana si a ratat intalnirea ideala cu mingea.
    Trebuia penalty.
    Am zis eu ca se-ntoarce roata, in turul anului trecut i-ati furat voi, acum va fura ei.
    Daca se respecta traditia, in play off o sa furati voi. Dar o sa fie suficient sa treceti de CFR, asta e intrebarea?

    Quote Originally Posted by Ess View Post
    dario tata..e vremea sa te hotaresti!
    mergi cu spurkacimea veche, sau cu cea noua & luminoasa?
    I-ai (in)frant inima!

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Eu zic ca a stricat echipa cu schimbarile astea... au iesit Teixeira si Pintilii... nu pot sa inteleg de ce.
    Pentru ca CL primeaza, exact ce ti-am zis si de Viitorul.

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Cand se intoarce Budescu, nu mai pierdem un punct, ii macelarim pe toti. Daca isi mai revine si Alibec... deja incalcam niste conventii ale ONU.
    Si cand va luati si antrenor.

    Quote Originally Posted by phife View Post
    liverpool.
    ba..ia, calfiicati-va si voi cu plzen sa ma duc si eu la meci.
    Spectacol.
    Last edited by Johnny D; 31st July 2017 at 07:34.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #73
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Te referi la cum am cumparat cei mai buni jucatori exact, asta e secretul succesului.
    L-ai vazut macar pe Budescu jucand? Nu ai cum sa spui asa ceva.
    Selectionerul nu l-a vazut, altfel nu se explica cum a putut juca cu mortaciunea aia de Stanciu permanent costandu-ne si locul 2 cu Danemarca.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #74
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    teoretic ne-am pisat pe ei. practic, a cam batut vantu`
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #75
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Practi ne-a furat iar Kovacs.

    Minutul 18, penalty si cartonas rosu neacordate:

    https://media.giphy.com/media/gg6hCyFVHUl6E/giphy.gif

    De fapt, asa se deplaseaza oltenii, cu mana drept inainte. Ii ajuta la alergare...
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  13. #76
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    https://imgflip.com/gif/1tc7as

    Hai ca am facut si una in slowmotion, pentru aia mai greu de cap.
    Olteanu se duce in cadere dupa Tanase din solidaritate, nu pentru ca ar fi avut mana inclestata in el.

    Am incredere in astia mai greu de cap ca stiu sa dea singuri zoom. Nu pot sa fac si asta pentru ei.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  14. #77
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,278
    Reputatie
    1
    cam gata cu pisDica...
    granita la Orsova!

  15. #78
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Tu n-auzi ca-i neinvins? Dupa 1-1 cu Plzen tot neinvins va ramane. De batut il bate doar Becali!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #79
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Neinvins a fost Rapidu' in sfertu' ala de...
    Ramane de vazut daca ne calificam sau nu, viitorul inca nu a fost decis.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  17. #80
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Si am fost usor mai buni. Cum ati fost voi pe urma cu Boro, roata se-nvarte.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #81
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Cum dreq ati fost mai buni? V-a facut Carlos cadou un gol ca nici nu trebuia sa avem emotii pana la final.
    Am avut echipa si jucatorii mai buni. Stii care este ultimul roman care a marcat pentru Real? Nicolita!

    Ehe, ce jucatori aveam...
    Last edited by Sevilla86; 31st July 2017 at 12:07.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  19. #82
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Tu n-auzi ca-i neinvins? Dupa 1-1 cu Plzen tot neinvins va ramane. De batut il bate doar Becali!
    becali ca becali,dar am vazut ca mimi e mai aprig la manie...
    pai cine l-a pus sa se inhaite cu puscariasii aia de la fcsb?
    granita la Orsova!

  20. #83
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Cum dreq ati fost mai buni?
    Ia cauta niste statistici la meci, sa rada de tine si Cipel aici, nu ca el n-ar rade de toata lumea.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #84
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Cred ca o sa rada de tine. Te impusti in picior daca pui pret pe statisticile alea pentru ca-mi dau mie dreptate.

    http://www.uefa.com/uefaeuropaleague...ics/index.html
    http://www.uefa.com/uefaeuropaleague...ics/index.html

    Hai sa "ne radem" de Ionel

    Tur/Retur, ambele echipe cate 6 suturi pe poarta, 21 suturi la poarta pentru Steaua, 17 pentru Rapid.
    Steaua a dominat returul, 4 suturi pe poarta pentru Steaua, 0 pentru Rapid
    13 suturi la poarta Steaua, doar 6 Rapid.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •