View Poll Results: FCSB - Voluntari

Voters
7. You may not vote on this poll
  • 1

    4 57.14%
  • X

    3 42.86%
  • 2

    0 0%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 52 of 52

Thread: Etapa 1: FCSB - Voluntari 2-1

  1. #43
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Incepe sa se lege de ce nu a iesit nimic cu Roxi.
    Poate ca jucau la echipe diferite
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #44
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    una peste alta,n-are decat sa indure cu stoicism daca vrea sa ajunga sumermoderator cand se face mare,ca Delapu'
    pai ce,frantuzul n-a boxat si el cu soarele pe piept cand era mic?
    si n-a stat mai apoi cuminte la vopsit?

    si uite acum,mare si tare pe ols...poa' sa dea si sanctiuni daca-l faci ras sau hariciumba...
    granita la Orsova!

  3. #45
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Nu mai dau nicio sanctiune, am dat prea multe la viata mea ... acum injur direct. Sa nu zici ca nu te-am avertizat
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #46
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Am inceput sa fiu luat in vizor mai ceva ca Delaparisul!
    Asta nu e bine, ca el e fugit in strainatate, eu sunt tot aici...daca nici cu animalutzele de casa nu te mai intelegi, ce te faci cand ajungi in salbaticiune!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #47
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    ti temi?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #48
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Spre deosebire de Stanciu, pare sa aiba coloana vertebrala copilu chiar daca mai rateaza el, dar la un moment dat nu va mai rata.
    Ce impresioneaza e ca nu se lasa afectat de ratari si-si mentine atitudinea pozitiva. Asta e principala calitate a unui sportiv, pe care Stanciu nu o are.
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    ti temi?
    Da. De ce infarct o sa fac de la cat ras o sa bag daca pierdeti titlul iar.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #49
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Spre deosebire de Stanciu, pare sa aiba coloana vertebrala copilu chiar daca mai rateaza el, dar la un moment dat nu va mai rata.
    Ce impresioneaza e ca nu se lasa afectat de ratari si-si mentine atitudinea pozitiva. Asta e principala calitate a unui sportiv, pe care Stanciu nu o are.

    Da. De ce infarct o sa fac de la cat ras o sa bag daca pierdeti titlul iar.
    cu sasaitul de dica nu stiu daca prind play-offul
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  8. #50
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Pai deja au batut o echipa "grea".
    N-au cum sa nu prinda, jucatorii lu Shumudik au fost prea bine antrenati sa uite fotbalul in doar un an.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #51
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    jale mare, nenicule!

    de dorit la cat mai multe victorii cu un 11 m sau un ultim gol prin 95, 96, sa moare de ciuda si inima rea baietii cu unghia-n gat...
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  10. #52
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Ca FCSB clona Stelei la fel numita continuatoarea ei, tot rateaza titlul in ultima etapa.
    Asta cu continuatoarea e duma mare frate, n-are cum sa fie continuatoare daca Steaua a inceput sa existe, doar cat timp n-a existat, a fost, eventual.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •