Nu ai de unde sa ghicesti asta,depinde foarte mult de cum merg celelalte.

Tabiti-Cunningham cred ca merge la distanta deci 40 de minute,Ugas-Dulorme distanta sau KO pe la mijlocul meciului deci sa zic vreo 35 de minute,Davis ar trebui sa-l faca KO devreme pe Fonseca,deci 20 minute iar Cleverly-Jack cred ca merge 12 reprize deci inca 45 minute.
La care adaugi cam vreo 10-15 minute intre meciuri.Deci sa zic sa nu te trezesti mai tarziu de 6 juamte la limita limitei pt ca nu stii ce se intampla,poate Ugas il face KO pe Dulorme foarte repede(se poate intampla),Davis poate sa termine reprede de tot cu Fonseca iar Cunningham are uzura mare si barbie de sticla(poate sa fie facut KO chiar si devreme si de limitatul Tabiti).
Insa eu zic ca macar pe Davis sa-l vezi.Tipul e un tanar bun,care deja poate sa lupte cu oricine in divize.Sigur poate Lomachenko l-ar umili dar tot as vrea sa vad meciul.

Pt circul asta chiar nu am urmarit All Accessul si alte materiale promotionale,chiar nu am putut,e prea penibil.Ceva interesant?Ma refer daca si-a baut cineva propria urina altfel nu ma intereseaza.