Results 1 to 5 of 5

Thread: Constantin Budescu

  1. #1
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0

    Constantin Budescu

    Full name: Constantin Valentin Budescu
    Date of birth: 19 February 1989 (age 28)
    Place of birth: Manasia, Romania
    Height: 1.85 m
    Playing position: Attacking midfielder / Forward
    Attached Images Attached Images
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #2
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Fotbalistul in varsta de 28 de ani a semnat un contract valabil pe 4 sezoane si va purta tricoul cu numarul 11.

    "Ma bucur foarte mult ca am luat decizia de a veni la Steaua. Acest club mi-a facut cea mai buna oferta si era normal sa o accept. Sper sa joc bine si sa imi ajut noii colegi, astfel incat sa ne indeplinim toate obiectivele, care sunt mereu mari la un club de talia Stelei. Sunt fericit si sper sa ma bucur de cat mai multe succese aici"
    Bine ai venit, Constantin Budescu!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #3
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    bine venit sau nu toata lumea zice ca-i gras

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  4. #4
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    18 februarie - pasa de gol "a la maradona" in dinamo-STEAUA 2-2.
    19 februarie - zi nastere

    La Multi Ani, Budi!
    RESPECT!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  5. #5
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Constantin Budescu vandut la Al Shabab.
    Luceafarul ortodoxiei s-a multumit cu 2,5 milioane de euro.

    Multumim, Budi!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •