View Poll Results: Cine trece de baraj?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • ACS Poli Timisoara

    5 38.46%
  • UTA

    8 61.54%
Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 204

Thread: Baraj pt Liga 1: ACS Poli Timisoara - UTA (2-1 TUR)

  1. #1
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0

    Baraj pt Liga 1: ACS Poli Timisoara - UTA (2-1 TUR)

    Turul se va juca la Timisoara pe 12 iunie ora 20.30, iar returul pe 15 iunie pe stadionul Otto Greffner, din comuna Siria.
    Last edited by Leo; 8th June 2017 at 15:48.

  2. #2
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Deci ACS contra "baba" ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #3
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    4-0 fara istoric si fara probleme, ca Voluntariu anu trecut.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Este incredibil, e neverosimil sa avem si noi noroc odata.


    Am cateva lucruri de zis:

    zicerea 1: mafiotii de la federatie si liga trebuie sa schimbe de urgenta regulamentul. sa dovedit ca -14 puncte penalizare nu sunt suficiente ca sa scape de Timisoara!!!!!!!

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    zicerea 2: moldovenii cei mai romani dintre romani. am auzit pentru prima data scandandu-se pe un stadion din tara " TIMISOARA,TIMISOARA" si nu "TIMISOARA-rusinea tarii". Se pare ca moldovenii ne respecta mai mult decat verisorii ardeleni medieseni!

    Multumim Botosani !

  6. #6
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    zicerea 3: echipele din voluntari si chiajna ar trebui desfiintate imediat pe cale administrativa si toti cei ce au participat la mizeria de la finalul acestui campionat ar trebui scosi din viata sportiva!!!!!

    MWIE alexa!! De moralitatea lui niculescu vor dezbate cu to'asu Capitan!

  7. #7
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    zicerea 4: Am (noi, suporterii romani iubitori de fotbal) scapat de adunatura dura a lui Condescu.Recunoasteti, e o realizare!Dupa ceahlaul si gloria bistrita, s-au dus si astia, greu dar s-au dus!

  8. #8
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    zicerea 0: Poli Timisoara nu a scapat inca de retrogradare, eu nu subestimez jocurile cu babaciunea din Arad si nici forta mafiei de a il delega pe Avram care sa rezolve treaba!!!!!!!!!

  9. #9
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Alte ziceri: fie-i gura aurita lui Ionica, ca le-a nimerit rapidistul

    scarba si sila pentru Eric, sper ca banii incasati pt care s-a bucurat asa sa nu ii foloseasca la nimic!

  10. #10
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    AM ZAS!!!i!!

  11. #11
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Johnny, aseara spuneai ca timisorenii vor bate cu 4-0 si acum votezi cu UTA?

  12. #12
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Stiam ca cineva va baga de seama, m-am grabit in draci ca la mine e rezolutie f mica la ecran si erau una langa alta si-am apasat rapid de 2 ori, vot si submit, si din gresala am pus pe kktii aia impotenti de la UTA! Daca as putea mi-as schimba votul dar n-am insistat pentru ca stiu ca nu se poate. Cimishoreni - mUTAalezi 4-0, ramane cum am stabilit! '



    Aveau cota 1.07 BAH ISSSUSE CRISTOASE sa bata acasa o echipa pe care o distrusesera in sezonul regulat de 2 ori, si trebuiau sa bata ca sa promoveze direct si-au pierdut! Sunt niste pushlamale mentale! Eu nu vorbesc de valoarea din teren care e clar sub Timisoara, ci de cea mentala, de joc decisiv care e practic inexistenta, asta dupa ce-au acumulat frustrari si-n barajul trecut unde i-a desfiintat Voluntariul! Si mai e si dubla mansa sa fie sigur ca echipa mai buna trece mai departe.
    Last edited by Johnny D; 5th June 2017 at 14:47.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #13
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Rezolutie mare la ecran, nu mica, se vede foarte mic. Uneori nici nu vad ce scrie, tre sa dau la 150% zoom!



    Servus Tim, nu intrii pe meci sa vezi ce s-a comentat? Am crezut ca ma kak pe mine de ras cand s-a pus ala de la voi jos pe teren sa traga de timp in minutu 91 si-a venit Popa la el sa-i traga vreo 2 Dumnezei ca nu mai merge cu statu pe jos cum mergea pana in urma cu vreo 30 de secunde!


    Apoi dupa ce-a fluierat arbitrul, toti au murit, au cazut in cap pe teren.
    Gol Botosani imediat, toti s-au sculat din morti si-au revenit la viata radiind a fericire! In viata mea n-am mai vazut asa ceva!
    Zici c-aveau antena parabolica sub cerebel si prindeau posturi in HD!
    Last edited by Johnny D; 5th June 2017 at 14:53.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #14
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    toti s-au sculat din morti si-au revenit la viata radiind a fericire! In viata mea n-am mai vazut asa ceva!
    !
    nici eu nu am mai vazut asa ceva de cand ma duc pe stadion la Timisoara,se pare ca blestemul s-a rupt!

    Nu ma intreba de meci, nu am putut sa ma uit, am dat P2P pe celelalte meciuri.

  15. #15
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,056
    Reputatie
    0
    Ce este interesant Botosaniul un oras sarac are un investitor privat intrat in fotbal iar Timisoara un oras bogat plin de investitori privati nu pot incropi o echipa si un stadion de ani de zile.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  16. #16
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    forzza doamna UTA!
    sa mai vedem si ce stiu altii. bragadireni tot am avut prin liga 1 si nu au facut mare branza
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #17
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    forzza doamna UTA!
    asa se intampla cand pui muraturi impreuna cu mama soacra si mai iasa si bune,ajungi sa te atasezi pana la urma de toate babaciunile si nu-i ok...

    bate ACS aici...basca ii mai si scuturam un pic de orgoliile alea taranesti cu selfi-uri la gara...
    Last edited by cip; 6th June 2017 at 17:26.
    granita la Orsova!

  18. #18
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Se intalnesc doua NEVOI ! Rezultatul ? Numai Dumnezeu stie !
    Daca ACS nu era urmasa urmaselor lui Bragadiru si al lui Iancu cel puturos, as fi tinut cu Timisoara. La Arad nu se vrea promovarea, deci nu am niciun motiv sa tin cu ei. Dovada ? Simplu : de cand este la primarie Falca in Arad pe plan "sportiv" s-a realizat un singur lucru : DISTRUGERI DE STADIOANE SI DE BAZA SPORTIVE. Cine nu crede poate verifica foarte usor.
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  19. #19
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    pai tocmai ca nu e urmasa Bragadirului si a Iancului,e urmasa Recasului

    asa cum UTA e urmasa celor de la Liberty Salonta
    granita la Orsova!

  20. #20
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Deci meci intre echipa din Arad si cea de la suburbia Aradului aici tre sa se decida primarul pe cine vrea sa finanteze in prima Liga

  21. #21
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Deci meci intre echipa din Arad si cea de la suburbia Aradului aici tre sa se decida primarul pe cine vrea sa finanteze in prima Liga
    bai dar aceleasi poante alb-rosii rasuflate...
    nu ti-ai alege si tu o echipa onesta cu care sa tii,doar babaciunea si ciocanul ai in cap

    uite Soimii Sibiu de exemplu,pai ce fel de patriot local mai imi esti?
    granita la Orsova!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •