View Poll Results: Cine trece de baraj?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • ACS Poli Timisoara

    5 38.46%
  • UTA

    8 61.54%
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 190 to 204 of 204

Thread: Baraj pt Liga 1: ACS Poli Timisoara - UTA (2-1 TUR)

  1. #190
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    jet fraiere

    ref la ce zici tu ... (ne) vedem intre 01-07.08.17

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  2. #191
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    pai nu ai zis ca stii ca sunt in concediu in acea perioada??

    De obicei plec intre datele respective, atunci vin in Timisoara toti tiganii. De ci vii si tu?






  3. #192
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,276
    Reputatie
    1
    granita la Orsova!

  4. #193
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    In ultima editie de campionat Timisoara a avut cea mai frumoasa si mai curata echipa din ultima vreme. Plecati de la nivelul de -14 puncte, cu un lot de jucatori reciclati si incepamd campionatul in etapa a 2-a , fara a avea posibilitatea unei perioade de pregatire si......ce e cel mai important, lasati fara finantare de catre acele dudui de la curtea de conturi, acum cand tragem linie , nu ne vine sa credem. Realizam ca acesti baieti pregatiti de un mare psiholog ( nea popica) chiar au facut o mare performanta.


    Mult respect pentru POLI TIMISOARA din acest an!



    LE: deosebit de multa mwie pentru Avram, Gaman,Alexa si Anamaria Prodan.....asa de sanchi, stiu eu de ce.
    Last edited by Tim; 16th June 2017 at 16:09.

  5. #194
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    apropos de sarpele cu care desfundati voi tevile de scurgere la chiuvete am o mare nedumerire: dupa ce-l folositi pute de-ti intoarce instant capul la 180 de grade , cu ce ca cat dati pe el ca sa-l refolositi? ... sau este de unica folosinta = utilizat& sigilat& bin it .

    pute intr-un mod terfiant
    Put materialele ce s-au prins de scurgerea ta care in luni de zile s-au descompus intr-un mod cu totul sinistru! De aia e atat de nasoala meseria asta de instalator ca tre sa-ti bagi sculele-n putoarea altora care nu-s instare sa foloseasca scurgerile corect. Daca tot arunci prostii pe scurgere ce nu se arunca acolo, macar trage apa de vreo 3 ori si lasa apa la chiuveta sa curga 20 de secunde la maxim dupa ele ca sa fii sigur ca se face traznitul corect al materialelor spre coloana de scurgere a blocului, altfel te faultezi singur ca esti un zgarcit prost la 10 litrii de apa de robinet. Dupa ce iti termini treaba, il speli si e gata de refolosit in alte scurgeri puturoase.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #195
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,276
    Reputatie
    1
    nah...si sa mai spuna vreun carcotas ca bugetarii-s incompetenti si nu-si merita fiecare banut alocat de Larguta de la contribuabilul onest...pai le stie Ionicul ca la carte...
    granita la Orsova!

  7. #196
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    e meserie Ionel. se vede ca e profesionist.
    imi aduce aminte de bancul asta:


    Luni dimineata, vidanjorul se prezinta la ora 8 la slujba. Suna telefonul. O urgenta pe teren. S-a infundat un canal. Vidanjorul pleaca impreuna cu ajutorul sau Vasile, ce cara lada cu scule. Vidanjorul se baga in canal, iese plin de rahat si zice lui Vasile:
    -Cheia de 16!
    Ia aer in piept, se baga din nou. Iese iara plin de rahat, abia rasufland:
    - Nu e buna, da-mi-o pe aia de 18!
    Iara ia aer in piept, iar intra in canal. Iese iar!
    - Nu e buna! Cheia de 20!
    Iese iar, abia mai rasuflind, cu rahatii curgand de pe el si ii zice ajutorului:
    -Vezi ba, Vasile, daca n-o sa inveti meserie, toata viata ai sa cari lada aia cu scule!!!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #197
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Hingherule, te bag la o evaluare?



  9. #198
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    tu vrei sa ma lasi fara sustinere. hotomanule, numai prostii ai invatat de la psd-ul ala
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #199
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Numai ce am cerut conditii egala pentru toate echipele in sezonul viitor si deja Timisoara este dezavantajata. Noi abia ce am incheiat campionatul pe cand celelalte echipe sunt deja in primul cantonament! Pai e corect? Cer sa in cepem campionatul cu 6 puncte......avans!

  11. #200
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    trebuie asteptat pana ii creste mustata lui nea Popica. trebuie sa arate fix ca in poza din legitimatie
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #201
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,276
    Reputatie
    1
    haha,total bancul...
    la Ionica nu cred ca-i cazul sa care lada cu scule,din ce am citit pe-aici el a terminat totusi instalatiile la scoala profesionala de la Simleu Silvaniei...
    granita la Orsova!

  13. #202
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Cipel, cum a scapat de emotiile retrogradarii, cum deja il vezi dansand pe scena lui improvizata din 2 piloni si-o prelata!
    Scuza-ne stilul bugetar, asa mai umil, tu mare exponent al capitalei Europene a cunostintelor academice!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #203
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Se pare ca acest baraj s-a jucat degeaba ! Condescu ataca la TAS retrogradarea Pandurilor ! Condescu "spera" ca si in sezonul urmator o sa joace Pandurii tot in Liga 1 !
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  15. #204
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,276
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ferko View Post
    Se pare ca acest baraj s-a jucat degeaba ! Condescu ataca la TAS retrogradarea Pandurilor ! Condescu "spera" ca si in sezonul urmator o sa joace Pandurii tot in Liga 1 !
    tupeu clasic sudist,pierzi pe teren si incepi sa cauti chichite si portite...pai nu degeaba il cheama si marin...
    astia parca i-au retrogradat si pe Sportul la masa verde doar ca sa faca figuratie in continuare in prima liga...
    bai,eu de cand va tot spun precum Cocosila la fieraria aia...oltenii si dracu'
    granita la Orsova!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •