Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 24

Thread: M-am intors... :P

  1. #1
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1

    M-am intors... :P

    Bine v-am regasit! Mi-a fost dor de voi, de forum si chiar de userii antipatici. Regret ca nu mai este aceeasi activitate ca acum doi ani sau un an. Dar viata evolueaza, tehnica evolueaza iar unii dintre noi au alte preocupari, ori au descoperit alte pasiuni. Forumul este un organism viu, unii au plecat si altii nu i-au inlocuit. primii 10 ani de forum au mers din inertie. Sunt de neuitat. Arhiva adaposteste momente de aur, la unele am participat si eu si regret ca arhiva din 2012 a disparut. Stiu ca revenirea mea la final de sezon sportiv este una ciudata, dar sper ca la inceputul noului sezon sa ne relansam un pic. Sa fim mai activi. Poate ca sunt naiv, poate ca de acum doar in jos este soarta unui forum. Vom vedea!
    MEREU SUPERIORI !!!

  2. #2
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Bine ai revenit.
    Nu vreau sa fiu dezagreabil dar deja sunt obisnuit deci te intreb: cand pleci?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #3
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by aLLiin View Post
    M-am intors...
    a belit-o Timache! de cateva zile i se zbate ochiul
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #4
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Delaparis, bine te-am regasit. Ati vrea voi Dinamovistii sa plec. Da' nu plec. si chiar esti rautacios... In cei 6 ani de aLLiin am lipsit doi...dar si cand am fost prezemt... statistica nu minte si nici vaietele cainilor.
    MEREU SUPERIORI !!!

  5. #5
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,543
    Reputatie
    0
    bine ai revenit !
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  6. #6
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Hingherule, dar Tim mai intra?
    MEREU SUPERIORI !!!

  7. #7
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Multumesc!
    MEREU SUPERIORI !!!

  8. #8
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by aLLiin View Post
    chiar esti rautacios...
    Asa am fost tot timpul. Spre deosebire de tine eu am ramas
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #9
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Delaparis, asa este...tu ai ramas si este incredibila anduranta ta. Chiar ai participat la istoria sportului 10 ani si este incredibil. Eu nu mi-am dozat corect efortul de comunicare. Am intrat fie exagerat de mult , fie deloc. Sunt etape si etape...plus alte prioritati si schimbari in viata mea, in obiceiurile mele. De fapt, nici nu stiu concret de ce nu am intrat zilnic, deoarece eu zilnic sau aproape zilnic am urmarit si am comentat sportul.
    MEREU SUPERIORI !!!

  10. #10
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by aLLiin View Post
    Hingherule, dar Tim mai intra?
    Din cand in cand. Intra, injura si fuge
    Fuge de Novac
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #11
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    ai disparut 2 sau 1 an cam brusc...
    suspect,cam imediat dupa ce ai taiat porcii aia ca mita la referendumul cel uslas
    si ai reaparut la fel de abrupt,ce se intampla?
    a intrat pe sestache amendamentul lui serban nicolae zis si cap de tzoaie si noi nu stim?
    bai,ia vedeti ca daca nu sunteti cuminti va bagam iar laserele alea sorosiste direct in uachi
    granita la Orsova!

  12. #12
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by aLLiin View Post
    Hingherule, dar Tim mai intra?
    Intru ! Intru in sekuristi de le desecretizez arhivele!



    Sa'tare Alline si pacat ca acum nu mai suntem cu viziuni comune! Sau suntem?



    APP de disparitii: si cimi a disparut si iceman a disparut si Franz a disparut...........
    Last edited by Tim; 18th May 2017 at 10:32.

  13. #13
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Deci un IP intreg
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #14
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Ah,app de IP......si marius a disparut !

  15. #15
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    o dati in diverse, parerea mea.


    Mai bine uitati ce zice ministresa murdara de enleza la gura despre timisorean:


    €žBă, tu deocamdată es™ti un pulifrici amărât, vezi-t›i de treaba ta. Aud că amenin›i că .... vezi să nu zbori tu€ť



    http://www.ziarelive.ro/stiri/cearta...-zbori-tu.html


    Clasa, eleganta si muuult comfort intelectual in caputzul ministerial. V'ar zdrentele "lesne" sa va fie de cap!
    Last edited by Novac; 18th May 2017 at 11:43.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  16. #16
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Bine ai revenit.
    Nu vreau sa fiu dezagreabil dar deja sunt obisnuit deci te intreb: cand pleci?
    tare haios parisele nostru. cand ziceai ca ai fost agreabil??!!

    s.a intors fiul risipitor. bine ai revenit!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #17
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Salut, Delaoltenia. Dupa stil te recunoaste omul. Am revenit sper sa am si cu cine sa discut. Caci am ramas acelasi iubitor de Steaua, de fotbal, tenis,pariuri,etc. Unele lucruri nu se schimba niciodata. Dragostea de sport este unul dintre acele lucruri. Cine are microbul moare cu el.
    MEREU SUPERIORI !!!

  18. #18
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Salut, Cip. Nu, inca nu este momentul sa loveasca din nou. De dataa asta vor decide cu atentie momentul.
    Tim, na salut. Avem aceeasi viziune , asta daca nu ai devenit basist.
    MEREU SUPERIORI !!!

  19. #19
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by aLLiin View Post
    Salut, Delaoltenia. Dupa stil te recunoaste omul. Am revenit sper sa am si cu cine sa discut. Caci am ramas acelasi iubitor de Steaua, de fotbal, tenis,pariuri,etc. Unele lucruri nu se schimba niciodata. Dragostea de sport este unul dintre acele lucruri. Cine are microbul moare cu el.
    discutam, discutam, mai putin politichie.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  20. #20
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    ......ca politichie adevarata nu mai ai cu cine discuta. Oamenii de opinie,scarbiti,s-au retras. Chiar si majoritatea postacilor basisti au renuntat. Oamenii sistemului au fost retrasi si ei partial, mai sunt vreo 2-3.


    Asa e , n-ai cu cine sa dezbati problemele curente ale sociatatii. Decat daca vrei sa te conversezi cu trupa de comici.

  21. #21
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    ca tot vb de politichie, sper ca noul pres. pnl sa sa.si aduva aminte ca partidul asta nu este defunctul pdl.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •