Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 31

Thread: Reported Post by Elgorriaga

  1. #1
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1

    Reported Post by Elgorriaga

    Elgorriaga has reported a post.

    Reason:
    Dacă limbricul ăsta are chef de jigniri, eu n-am.

    Asa că, ori îl banatzi dracului pe Hering (da, Vadim ,la tine mă uit!) sau dacă nu, pa pa ols.ro!

    Personal, am si alte treburi mai bune de fpcut decît să pierd vremea p-aci. Vă las să vă jucati mai departe în mocirlă, că pesemne asta face trafic.
    Post: Playoff, Etapa 10: Steaua - CSU Craiova
    Forum: Peluza - Liga 1 2016/2017 - etape, meciuri
    Assigned Moderators: delaparis, Leo, delaoltenia, Freek, Hingherul

    Posted by: Hingherul
    Original Content:
    Quote Originally Posted by Elgorriaga View Post
    Explicati-i boului că playoff-ul este consideat un NOU campionat.
    cat de bou sa fii sa crezi ca se joaca doua campionate intr-unul singur....


    Quote Originally Posted by JJ View Post
    Pe online nu mai gasesti pariuri pentru cine iese campioana.
    mi se pare normal, cat timp regulamentul ala e scris cu picioarele.... ajungi in situatia sa premiezi pe una si sa fie campioana alta.

  2. #2
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ita ce i s-au incretit astuia coarnele....

    capriorule care esti tu ocupat cu alte treburi mai importante
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #3
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    asta e prea sensibilos pentru intern => s-a suparat ca magarul pe sat

    ps. varianta cu "vacarul" nu mergea aici ca-i restricted area




    ps2. ia mah elgo d'acile o manela, sa te mai descretesti nitel, se numeste <<sub aripa lui Vadim>>:
    https://www.youtube.com/watch?v=5x-h9c1hVgQ
    Last edited by Novac; 13th May 2017 at 16:38.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  4. #4
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    pai nu v-am zis ca e perioada aia din an cand rasii pierd campionatul si astia intra in crize?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #5
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Pai ce faci bre, nu ne aveai pe toti pe ignore?

    Urmeaza si tu sfatu' lu' baiatul ala Eloriga.

    Quote Originally Posted by Elgorriaga View Post
    Hingher, Hering, clonă a lui Vadim ... ce mai contează ... dă-i ignore si am încheiat povestea
    Oricine ar fi, io zic sa-i urmezi sfatul.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  6. #6
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Bene.

    Avind in vedere ca, dupa o saptamina de zile intreaga, nebuni gen Hingherul, Duba si comapnia continua sa posteze nestingheriti p-aci, prefer sa renunt la dubioasa onoare de a participa la aceste discutii.

    Cum zicea mai demult un to'ar'sh cu munca de raspundere "Cind am plecat erati saraci si prosti, cind m-am intors erati si mai saraci si mai prosti". Si, asa adauga eu, mai putzini. Sigur ca treaba asta nu se aplica decit la anumiti useri, de genul alora pomeniti mai sus.

    Singurul lucru de care imi pare rau este ca am dat curs invitatiei de a reveni pe forumul ols.ro si am pierdut patru luni de zile cu prostii. Mare greseala! Promit ca nu se va mai repeta.

    Hai noroc, si sa ne reauzim intr-un context mai bun. Ca aici pe forum e mai greu ...

  7. #7
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Da-i in plm pe neghiobii aia Elgoriagule, nu-i baga-n seama, discuta si tu cu oameni, nu cu an... orexici.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #8
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    ... iar te arunci prcum lacusta in necunoscut

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  9. #9
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Nu chiar necunoscut, ma bazam pe experienta. Elgoriagul mereu a fost om de bun simt in 100% din situatii, pe ailalti la fel ii cunosc, bunul simt e un lux pt ei. Eu de exemplu sunt in 90% din cazuri de bun simt, mai putin cand dau de gunoaie furacioase care se mandresc cu cat si cum pot ele sa fure, considerandu-si o performanta furtul. In astfel de cazuri sunt 0% de bun simt, dar nu e cazul Elgoriagului, el e om onest si nu accept sa se vorbeasca asa despre el fara sa comentez si eu la randul meu propria mea opinie data de propriul meu liber arbitru, asa lasat de Dumnezeu.
    Din cauza gunoaielor furacioase sa mai si plece omu de pe forum, un om drag mie cu care discut pe sectiuni frumoase si diferite, imi si bag pl-n neamu lor de persiflatori parazitici. Mai taca-n piz-da maa-mii lor macar cand vad omul suparat daca n-au cuvinte de bine la ei, n-au insa atata creier. Am io insa alergie la lipsa lor de creier si asa mai departe lacusta isi duce veacul.
    Last edited by Johnny D; 22nd May 2017 at 11:39.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #10
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ionele, lasa dracu laba ca te-a tampit de tot! eu zic sa mai insisti la Ruxi. poate i se face mila...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #11
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Urat limbaj ai zalauanule.

  12. #12
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Pe masura faptelor acestor nevrednici care-si bat joc de tot ce prind la mana, nu toti au piele de crocodil sa-i suporte. Mai si duca-sa-n maa-sa.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #13
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Hai delaparis cu mopul.

  14. #14
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Hingherul e baiat simpatic, pana cand se ia de cine nu trebuie si-si bate joc. Nu se poate nici asa. N-are decat sa zica de mine c-am lins-o-n pizzda pe Ruxi doar ca sa-mi dea like pe facebook desi nu stiu cine e si nici like nu stiu daca am primit de la cineva vreodata, atat ma intereseaza! Chiar nu ma intereseaza ce-are de zis la atare capitole, dar sa nu depaseasca limita bunului simt cu oamenii de bun simt de pe forum, atat doresc.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #15
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Vai, Ionica, dar eu nu am zis ca i-ai facut asa ceva lui Ruxi.
    Asa ai facut??? Pentru like-uri????
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #16
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    ... iar te arunci prcum lacusta in necunoscut
    Ia spune istetule, ai vazut aici cum pleaca userii de pe forum si din ce cauza? Asta ca sa nu ma mai cauti la ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #17
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Hai delaparis cu mopul.
    Delap e ocupat cu nush ce thd nou deschis.
    "situatia e sub control",eu asa am vazut...
    granita la Orsova!

  18. #18
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Hingherul e baiat simpatic, pana cand se ia de cine nu trebuie si-si bate joc. Nu se poate nici asa. N-are decat sa zica de mine c-am lins-o-n pizzda pe Ruxi ...
    pai si de cand e sexul oral o rusine?
    dai,iei,nu conteaza,important e sa va simteti bine...

    bai dar nimic nu stii,intr-o zi o sa te iau cu mine la un training de multinationala...
    granita la Orsova!

  19. #19
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    hai ca deja se exagereaza cu limbile date de Ionel. vorbim de Roxi aici. deci, cel mult, Ionel putea sa ii faca o uie
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  20. #20
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    dictractie macsimala aici ...

    ps. pt militica: in situatiile in care sevilla a zis ca pleaca de pe ols din cauza ta (de mai multe ori, ba ca-l banai si inca de atatea ca nu o faceai ) nu prea ti-am auzit opinia
    Last edited by Novac; 22nd May 2017 at 20:20.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  21. #21
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    pai si de cand e sexul oral o rusine?
    dai,iei,nu conteaza,important e sa va simteti bine...

    bai dar nimic nu stii,intr-o zi o sa te iau cu mine la un training de multinationala...
    Pai motivul e aici esenta. Dar nu conteaza pana la urma, el n-a zis... inca.

    Quote Originally Posted by Novac View Post
    dictractie macsimala aici ...
    Ce nu intelegi tu Novacel mic, si o data ce-o sa intelegi si cand rogu-te sa-i transmiti si Unghierului; e ca petrecerile astea sunt mereu intre aceiasi oameni care cu portul lor lacunar si iresponsabil arunca in afara si batjocoresc orice alt pretendent care ar putea vrea si el sa stie ce se-ntampla inauntru!


    PS: Sevilla nu e om de bun simt, dimpotriva. E mai al dracu decat Hingherul clar si jigneste repetat si pe fata, nici macar cu vreo perdea. E drept ca e o diferenta mare, nu pe toata lumea, doar pe Paul si poate inca vreo 1-2. Dar asta nu e mai bine, ci mai rau, macar Unghierul e echidistant.
    Last edited by Johnny D; 23rd May 2017 at 07:59.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •