View Poll Results: Pronostic

Voters
7. You may not vote on this poll
  • 1

    3 42.86%
  • x

    2 28.57%
  • 2

    2 28.57%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 52

Thread: Playoff, Etapa 9: CS U Craiova - Viitorul 0-1

  1. #22
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,036
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    victorie cu pustii craiovei si ain ultima etapa, evident blat cu cfr...penibil.
    Priviti portarul asta Vlad cate a scos si comparati-l cu Marc de la CFR,nu a fost blat 100% astazi.
    Craiova a ratat o ocazie cu portarul,imposibil sa fie blat nu tragi asa poate blat pentru Steaua si Dinamo.

    Impresia mea este Craiova are jucatori tineri peste titulari,doar din nimereala a pus echipa asta Multescu.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  2. #23
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Pe de alta parte nici nu poate fi acuzata ca lupta pentru FCSB si Dinamo pe care a egalat-o in prelungiri!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #24
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,024
    Reputatie
    1
    Cred ca nu e om normal la cap care sa spuna ca a fost blat meciul asta...a fost doar o simpla alta omenie.

  4. #25
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Exact ciorbicule, aici sunt de acord cu golaverajul tau!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #26
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,856
    Reputatie
    0
    @Johhny, nu dau 2 bani pe Reghe, pe MM, sau pe idiotul ala de Jiji..ma doare undeva ca a pierdut steaua titlul...

    ce ma deranjeaza sunt atatea blaturi frate...
    nu se poate sa ai 2 meciuri cu astra si craiova care sa se stie dinainte ca e blat clar...da-o draq de treaba.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  6. #27
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Mai bine te bucuri ca o sa ai 2 meciuri in etapa viitoare clare ca lumina zilei pentru pariuri
    Ca in toamna Viitorul pierde din primul tur in CL e alta treaba, nici Steaua nu ar fi facut mai multe din postura de campioana

  7. #28
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    @Johhny, nu dau 2 bani pe Reghe, pe MM, sau pe idiotul ala de Jiji..ma doare undeva ca a pierdut steaua titlul...

    ce ma deranjeaza sunt atatea blaturi frate...
    nu se poate sa ai 2 meciuri cu astra si craiova care sa se stie dinainte ca e blat clar...da-o draq de treaba.
    Pai hai sa vedem ceva, daca FCSB nu pierde maine si sansele sunt sa nu piarda, sa vedem Craiova cu ce echipa vine.
    Pana la urma Craiova si-a menajat jucatorii pentru cupa de peste 10 zile, cu FCSB cu cateva zile inainte nu si-i va menaja!? Acolo vedem cat de blat a fost azi.


    Shumudik insa are peste cateva zile meciu de cupa, il doare-n pwla, joaca cu titularii antistelisti!
    Intr-un fel menajeaza si el, ca Moraes si Texeira ce vor pleca la FCSB nu joaca, si sunt unii dintre cei mai buni, dar din alte ratiuni, nu de cupa, ci de blat, el se tine in garda!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #29
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,036
    Reputatie
    0
    Viitorul:Craiova a fost 0:1 visati blaturi.
    Multescu este un antrenor invechit,nu stie exact cu ce jucatori sa joace,a castigat la CFR fara sa stie de ce,cand pierde nu stie de ce,des da declaratiiii la alibi.

    Vlad portarul care a fost astazi,eu nu am mai vazut de la Lobont asa ceva si stiu ce spun.Acum daca antrenorii nu stiu meserie si nu stiu unde este valoarea,asta este.
    Nu mai dau alte exemple de jucatori de la Craiova pentru ca nu sunt platit pentru asta,antrenorii sunt platiti si nu observa calitatile unor jucatori.

    O sa spuneti ca fabulez dar baiatul asta este peste Tatarusanu si Pantelimon,timpul va demonstra daca am avut dreptate.
    Last edited by iulian_1976; 8th May 2017 at 00:32.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  9. #30
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    daca doriti sa salutati campioana...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #31
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    FCSB sugi p...! Am salutat!


    Aaaa... nu e Steaua 100% campioana cum ne spuneau toti neuronii multor stelisti de vreo 3-4 ori in acest an, in perioade diferite! Pardonnez moi!


    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #32
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    si daca o sa fie? tu realizezi ce deepthroat o sa iti dea stelistii astia razbunatori? bine ca nu esti cu Roxi ca nu cred ca o menajau
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #33
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,914
    Reputatie
    1
    Deci pierde PSG apoi si Dinamo.
    Campionate de rahat
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #34
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    cred ca e o conspiratie impotriva marilor echipe ca altfel nu-mi explic
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #35
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,036
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Deci pierde PSG apoi si Dinamo.Campionate de rahat
    Alibec a fost adus la disperare,Contra la disperare pe termen scurt poc-poc.
    Multescu joaca cu juniori si habar nu are ca are un portar de mare valoare.

    Din punctul asta de vedere Viitorul as doari sa castige campionatul.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  15. #36
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,914
    Reputatie
    1
    Oltenii doreau ca Dinamo sa piarda titlul. Se bucurau la golul Coman de parca castigara semifinala cu Benfica
    Nu mai comentez
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #37
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    nu stau mult.

    am intrat sa bag un mwie steaua regulamentar!

  17. #38
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,036
    Reputatie
    0
    A fost o faza in care Ramniceanu a respins cu piciorul pai aia intra in poarta,nu tragi la poarta daca vei blat
    Pot fi acuzati Craiova ca au jucat cu juniorii,Viitorii si astazi au fost ca medie de varsta sub al Craiovei
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  18. #39
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    si daca o sa fie? tu realizezi ce deepthroat o sa iti dea stelistii astia razbunatori? bine ca nu esti cu Roxi ca nu cred ca o menajau
    Pai n-au cum bai Danila Perpeleac, ei s-au umplut de kkt cu pishat in loc de creier c-au zis ca e 100% campioana, cand in multe momente, cu-atat mai mult in acestea se dovedeste ca nici 50% nu e sigur ca iau titlu. TU INTELEGI CE-NSEAMNA A VORBI IN PROCENTE? Sau esti ca ei!
    Eu n-am zis niciodata ca FCSB 100% nu va lua titlul, sau ca-l va lua, ca as fi fost un imbecil retardat, si de ziceam 99,99% eram dar macar acolo lasam loc de eroare.

    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    nu stau mult.

    am intrat sa bag un mwie steaua regulamentar!
    Aprob.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #40
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Craiova a jucat bine, chiar si cu pustii. Nu ei sunt vinovati ca au pierdut, nu ei (jucatorii) au facut blatul.

    PS Am cautat in DEX cuvantul CAPRA si rezultatul a fost : CAPRA - Numele tau este MULTESCU ! Lui multescu ii place s-o primeasca pe la spate. O merita din plin ! De la vara dispare ca antrenor.
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  20. #41
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Aaaa... nu e Steaua 100% campioana cum ne spuneau toti neuronii multor stelisti de vreo 3-4 ori in acest an, in perioade diferite! Pardonnez moi!

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Eu n-am zis niciodata ca FCSB 100% nu va lua titlul, sau ca-l va lua, ca as fi fost un imbecil retardat, si de ziceam 99,99% eram dar macar acolo lasam loc de eroare.

    Tu lasi intotdeauna loc de eroare.


    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Vezi prost inseamna ca, Arsenal e singura echipa ce n-a fost scoasa din top 4 indiferent cine-a venit la alealalte, si-o sa vezi ca asa va fi si acu.

    Ups
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  21. #42
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Bine, m-a stresat ala la melodie acolo, recunosc ca am gresit, dar ma rog eu n-am zis-o pe post de mandrie, ci defensiv! In genu, o sa vedeti voi! Si n-a mai vazut nimeni. Am gresit si eu o data, si-o recunosc.

    Si n-am folosit nicaieri expresii de genu 100% terminam in top 4 ca si cum nici de s-ar cobora Cristos de pe cruce nu s-ar putea altfel, in plus, nu e vorba de titlu totusi, ci doar de un top 4 pe care noi l-am prins 25 de ani la rand. FCSB n-a luat 25 de titluri la rand.... e o diferenta cat de cat de la un caz la altul.

    Ala a jignit deminitatea echipei mele, nu mi-a lezat mandria si d-aia m-am scapat. E o mare diferenta. N-om fi noi cei mai buni, nici in primii 2-3 poate, dar avem si noi demnitatea noastra. Mandria e pentru oameni mici.
    Last edited by Johnny D; 8th May 2017 at 13:13.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •