View Poll Results: ASA Tg Mures - Gaz Metan

Voters
1. You may not vote on this poll
  • 1

    1 100.00%
  • X

    0 0%
  • 2

    0 0%
Results 1 to 13 of 13

Thread: Play-Out, etapa 8: ASA Tg Mures - Gaz Metan 0-0

  1. #1
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0

    Play-Out, etapa 8: ASA Tg Mures - Gaz Metan 0-0

    Sambata, 29 aprilie, ora 15.00.

  2. #2
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    1 solist.

  3. #3
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Echipele de start:

    ASA Tg. Mures: Ed. Pap - Velayos, M. Constantin, Tudose, G. Mendy - Gorobsov, E. Dica - Nicolita, Ferfelea, Sin - Ciolacu
    Antrenor: Ionel Ganea

    Gaz Metan Medias: Greab - V. Cretu, Buzean, Trtovac, Rugasevici - Bic, Danci - Al. Munteanu, Eric, Curtean - Sikorski
    Antrenor: Cristi Pustai
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Lecturati echipa tg-muresenilor.

    Comparati-o cu cea a timisorenilor, in sensul ca ei sunt plini de "valori". Mult timp acesti trisori pedelisti au luat de la Timisoara ce era mai bun, si acum au multi jucatori de la noi, dar vorba bancului, la ce le-a folosit?

    Banii de la Boc s-au terminat. Vremurile s-au schimbat, e vremea ca vidanja sa intervina si aici!

  5. #5
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    0-0 la pauza.

  6. #6
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    inca ceva:


    nicolita, sa ne sugi!

  7. #7
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    Lecturati echipa tg-muresenilor.

    Comparati-o cu cea a timisorenilor, in sensul ca ei sunt plini de "valori". Mult timp acesti trisori pedelisti au luat de la Timisoara ce era mai bun, si acum au multi jucatori de la noi, dar vorba bancului, la ce le-a folosit?

    Banii de la Boc s-au terminat. Vremurile s-au schimbat, e vremea ca vidanja sa intervina si aici!
    Bai dilimache, care-s aia crescuti de voi, mai fruncie? In afara de Eduard Pap, portarul celor de la ASA, si nici ala nu-i al vostru, ci luat de la Jimbolia, e adevarat la 17 ani, niciun alt jucator nu e produsul vostru. Ce tot bati campii????
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #8
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Bai dilimache, care-s aia crescuti de voi, mai fruncie? In afara de Eduard Pap, portarul celor de la ASA, si nici ala nu-i al vostru, ci luat de la Jimbolia, e adevarat la 17 ani, niciun alt jucator nu e produsul vostru. Ce tot bati campii????
    Numeste tu un singur jucator crescut de fecesebe si pe urma iti raspund si eu!

  9. #9
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    0-0 scor final. Portarii celor doua echipe au iesit in evidenta.

  10. #10
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    Numeste tu un singur jucator crescut de fecesebe si pe urma iti raspund si eu!
    Te dor flocii si bobocii ce replica desteapta-mi da fruncie asta. Pai mai psdica , m-am laudat eu cu jucatori crescuti de Steaua sau tu ai batut campii cum ca actualii jucatorii ai ASA-ului sunt produsele voastre????? Tu esti cel care trebuie sa raspunda la frustrarile si aiurelile pe care le debitezi mai mereu cand intri pe sectiunea fotbal, dar nu numai.
    Si ca sa nu mori fraier, te informez ca avem in actualul lot un titular de drept crescut de Steaua, un altul care e accidentat de aproape un an, dar a jucat si el in anii trecuti de f. multe ori titular si inca vreo 2 tineri care joaca, e adevarat f.f. rar. Te las pe tine sa-i nominalizezi. Stiu ca esti un bun cunoscator in acest sport.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  11. #11
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    mah prostane, am pomenit eu ceva de steaua?

  12. #12
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Talpanistule, replici de genul asta dadeam la gradinita, mitoman abject. Nu-ti mai da cu parerea despre fotbal doar pt. a te lega de obsesia ta - PDL-ul. Hai sictir, copil de bolsevic!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  13. #13
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0



    v-am spus ca trebuia debanat?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •