View Poll Results: Dinamo - FCSB

Voters
10. You may not vote on this poll
  • 1

    5 50.00%
  • X

    0 0%
  • 2

    5 50.00%
Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 190

Thread: Play-Off, etapa 8: Dinamo - FCSB 2-1

  1. #22
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    ce aveti mah cu hormonel de-l tot intepati la fiecare eroare? a fost typo cu certitudin e

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    mah mariusica, prost esti mah.

  3. #24
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    In sfarsit un comentariu ok din partea lui Paulica, cu care, cred, si Sevilla86 e de acord.
    Paulica imi spun doar cretinii. Sper ca nu esti printre ei. Sper.

  4. #25
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    n-auzi ca nu cunoaste nicio Ruxi?

    ia intreaba-l de Ruxii,poate asa isi aminteste

    Niciodata nu m-a interesat cu cati de i se scrie o prostie, eu scriu cum se vorbeste.
    Mi se pare mult mai corect.

    Quote Originally Posted by Novac View Post
    ce aveti mah cu hormonel de-l tot intepati la fiecare eroare? a fost typo cu certitudin e
    Nu a fost, insa trebuie sa fii un tip special de cretin sa te intereseze asa ceva.

    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Paulica imi spun doar cretinii. Sper ca nu esti printre ei. Sper.
    Asta nu mai e special, e doar cretinul de duzina.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #26
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Niciodata nu m-a interesat cu cati de i se scrie o prostie, eu scriu cum se vorbeste.
    Mi se pare mult mai corect.
    pai si la Ruxi cati i auzi,draga?
    granita la Orsova!

  6. #27
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    mai degraba Ruxy
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #28
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    nimic ....
    asa, asa! arata ca esti rrapidist, faleste-te pe aici



  8. #29
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    nu va zic atentie la limbaj. dar atentie la delaparis.

    bai Johnnyy, ai tras ceva pe nas?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  9. #30
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    In orice campionat trebuie sa fie un echilibru monetar macar cat de cat intre echipe
    La fel ca Spania, Franta, Germania...

    Nu trebuie sa investeasca Becali mai putin, trebuie sa investeasca ceilalti mai mult, pentru ca nu ne luptam doar intre noi, mergem in Europa si concuram cu echipele din vest. Ce propui, sa fie scaderi salariale de 70% la Steaua ca sa fie campionatul mai echilibrat? Si apoi sa ne batem in coeficienti cu Andorra?

    Disclaimer: Andorra asa se scrie cu doi de "r", deci a nu se intelege ca faceam referire la cine stie ce rasa sub-umana
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  10. #31
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    La fel ca Spania, Franta, Germania...
    Normal, acolo n-o sa vezi niciodata doar o singura echipa capabila sa faca transferuri.
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    bai Johnnyy, ai tras ceva pe nas?
    Nu, am vazut doar niste postari cu Duba si Novac pe capat si mi-a scazut brusc nivelul de concentrare.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #32
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Normal, acolo n-o sa vezi niciodata doar o singura echipa capabila sa faca transferuri.
    Si in Ro toate echipele sunt capabile sa faca transferuri, unele mai scumpe (adica doar Steaua), altele mai ieftine. Tu si eu ne refeream la echilibrul monetar, echilibru care este foarte dezechilibrat in acele campionate din vest la fel ca si in Liga 1

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    In orice campionat trebuie sa fie un echilibru monetar macar cat de cat intre echipe
    Deci despre asta vorbeam, ca doar tu ai deschis subiectul in cauza.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  12. #33
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Si in Ro toate echipele sunt capabile sa faca transferuri, unele mai scumpe (adica doar Steaua), altele mai ieftine. Tu si eu ne refeream la echilibrul monetar, echilibru care este foarte dezechilibrat in acele campionate din vest la fel ca si in Liga 1
    Nu, in Liga 1 se iau doar jucatori liberi de contract, atat. De transferat transfera doar FCSB, Steaua va transfera mai incolo!
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Deci despre asta vorbeam, ca doar tu ai deschis subiectul in cauza.
    Tu da, eu vorbeam despre faptul ca doar in Romania exista o singura echipa ce face transferuri. Aici deja nu mai e fair play aproape deloc.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #34
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Nu, in Liga 1 se iau doar jucatori liberi de contract, atat. De transferat transfera doar FCSB, Steaua va transfera mai incolo!

    Tu da, eu vorbeam despre faptul ca doar in Romania exista o singura echipa ce face transferuri. .

    Da! Face transferuri scumpe si ia campionatul tot cu arbitrii si slugile gen, viitorul, craiolguta....
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  14. #35
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    pana una alta,a fost un meci de handbal intre Dinamo si Constanta,cica huliganii urmasi ai fc Ciocanului si-au amintit de vremurile bune ale lui pantiusa si au atacat nevestele si copiii dobrogenilor acolo in tribune...bine va mai sade,bai rasilor...
    granita la Orsova!

  15. #36
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Esti prost informat ca de obicei. In plus avem o sectiune de handbal unde poti dezbate problema asta daca teracaie asa de rau.

  16. #37
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    pai eu ziceam de ultrasii din galerie,sunt sigur ca sunt aceiasi martafoi pe care i-am vazut si la Timisoara...stii tu,atunci cu patrula...
    granita la Orsova!

  17. #38
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Cu burtile p-afara la vara si cate o litera D, I, N, A, M, O pe fiecare buric! Aia-s preferatii mei, nu stie multe, da ce stie, stie bine!
    Merge si la handbal, de ce nu? Daca la fotbal stam capra lu FCSB exact in play off cand e mai important s-o batem.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #39
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Pai ar fi culmea, baga-mi-as pwla-n banii vostrii sa luati tot ce-i bun din Romania an dupa an, fara exceptie si sa ratati titlu si anu asta! E destul ca va milojiti la arbitrii, la ultimele meciuri din sezon, la Dumnezo si la Maica Precista sa castigati un campionat din care ati luat tot ce valoreaza peste 500 de mii de euro, nu gasesti!? Aia cu 27 imparte-o la 2, o parte la armata, o parte la Becali. C-asa e legal si aferent!
    ce.ti mai place shaorma, gospodare. intelectualul golan cu glume jegoase care se ascunde dupa un cont facut in aprilie 2007. nu doresc sa dezgrop morti dar cu sictir (re)amintesc unui alt dela de dublu standard si multe altele.

    sa.mi bag p.ula in tigania ta, mihaita!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  19. #40
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    ce.ti mai place shaorma, gospodare. intelectualul golan cu glume jegoase care se ascunde dupa un cont facut in aprilie 2007. nu doresc sa dezgrop morti dar cu sictir (re)amintesc unui alt dela de dublu standard si multe altele.

    sa.mi bag p.ula in tigania ta, mihaita!
    Ai luat-o rau pe aratura! Taraneee.....
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  20. #41
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    pudel cufurit , citeste si nu manca cu polonicu...

    "JIVALDINIU suna goarna!

    Comicăriile GSP continu...Prima pagină de azi ne prezintă un boxer care pretinde că bate Steaua. Boxerul în cauză e Rivaldo-fiul, adică Rivaldo Vitor Borba Ferreira Junior, cunoscut ca Rivaldinho, care face apel la istoria haitei din Groapă, chemând coregrafii pe câmpul de bătaie: "Luptăm ca Hîldan!"ť Mă rog, cam macabru îndemn, brrrr!
    Acu`, dacă tot s-a pus cu burta pe carte, pentru a se adăpa din izvorul marilor realizări canine, să-i amintim vigurosului că, în perioada în care a evoluat Hîldan la Dinamo (1994-2000), s-au disputat 13 derby-uri în campionat, din care 1 (una bucată) victorie Dinamo, 6 remize, iar Steaua a castigat 6. Ba au mai fost si trei întâlniri în Cupă, toate cîstigate de Steaua...
    Era vremea acelui 5-0 din 4 aprilie 1998, când, spre final, "gladiatorul" €ť Hîldan a fost întors pe toate părtile si, după un clinci cu Răchită, a fost eliminat. Culmea, lîngă el, la centru, evolua si săltăretul de pe marginea terenului de azi, Cosmin cel Contra. A, si cel mai bun jucător al echipei "fiarei"€ť Lăcătus™, a fost...Reghe! După meci, antrenorul de atunci, Hizo, si-a dat demisia. Cosmine, o fi rândul tău?
    Asa că, bre, nu-mi rămâne decât să-mi doresc si eu ca fiul marelui Rivaldo: luptati, bre, ca Hîldan, poate mai vedem un 5-0. Ar fi al treilea...
    Last edited by delaoltenia; 29th April 2017 at 13:46.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  21. #42
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Arbitrul meciului va fi Ovidiu Hategan, ajutat de asistentii Octavian Sovre si Sebastian Gheorghe.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •