Results 1 to 16 of 16

Thread: Reported Post by Miruna1990

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,046
    Reputatie
    1

    Reported Post by Miruna1990

    Miruna1990 has reported a post.

    Reason:
    Mesajul margat este jignitor si dispretuitor la adresa sportivei din Marea Britanie (Ellie Downie)
    Post: Campionatul european de gimnastica artistica Cluj 2017
    Forum: Competitii
    Assigned Moderators: mikeyy, ancaqwe, Cata_RB

    Posted by: Anda-Doinita
    Original Content:
    Si sora-sa arata la fel!!!!!!!!!!! De ce crezi ca a ratat astazi,paralelul????Din cauza kilogramelor!!Ai fost in sala,sa vezi cum tremura bara de sus,din cauza greutatili???Sau cum se auzea ieri,in finala,birna,cind ateriza??????Nu e numai parerea mea!!Si nu imi spune ca sunt o neavenita!Sunt medic internist de 15 ani si imi dau seama ce e muschi si ce e supraponderabilitate!

  2. #2
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Mă tată, voi ati înnebunit? auzi, cică "mesaj jignitor si dispretuitor la adresa sportivei din Marea Britanie".

    Nu zău?!? de unde deuci matale asta? din faptul că a făcut-o grasă? te rîde lumea măi femeie sau băbăiatule!

    Grow up!

  3. #3
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Oh, atat de draguta si inocenta. Se vede ca nu citeste pe fotbal sau politica daca a indignat-o postarea de mai sus
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    No bine! Nici sa nu citeasca!

    Inseamna ca eu tre sa fiu banat de pe forum 5 ani pt Nastase, Petea 15 pt Hagi, iar Duba vreo 25 de vieti consecutive pentru cumul de felicitari la adresa tuturor! Tu Sevilla doar o viata, pe toate cele 74 de conturi simultan ce ti le-ai facut sau ai de gand sa le faci vreodata pe acest forum.



    Cum se zbarrrrrrnaie barna de sus a paralelelor, nici azi nu cred ca s-a oprit din zbarrrrrrnait! O grasa din aia ii trebuie Novacelului suparacios, sa-i sara una-n ceva de sa-i zbarrrrrnaie toata bara de jos, ca sa nu ramana datoare la cea de sus! Mai tre detensionate si barile din cand in cand, corect si pe rand, doar asa.



    Hopa, cred ca ultima parte trebuia s-o pun intr-un "spoiling innocence alert" pentru persoane inocente. Mii de scuze.
    Last edited by Johnny D; 24th April 2017 at 12:37.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,278
    Reputatie
    1
    asa,bravo Miruna!
    pai pana cand o viata amara?

    si acum asteptam ca moderatorii mikeyy si ancaqwe sa-si faca treaba...
    granita la Orsova!

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0



    Propun realegeri pentru posturile de moderator acolo, propunerea mea: Dascalescu!
    Sa vezi numa ce militarie-mi face cu ele, saluta fetele drapelul dimineata, la amiaza si seara!
    Sa dea Domnu sa rateze vreun salut, in vreo zi!!! Jar!
    Last edited by Johnny D; 24th April 2017 at 14:21.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,278
    Reputatie
    1
    ba nici vorba,ma autopropun...pe gimnastica si patinaj artistic
    granita la Orsova!

  8. #8
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Aprob! Crema e fetele, doar cipreasa de pe tort le mai lipsea!


    Dar ce ne facem cu Dascalescu, crema, ciresele, blaturile, toate vor dansa in particular si vor fi ghidate in regim strict de segregatie! Nici nu vor avea voie sa se uite unii la altii!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #9
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,278
    Reputatie
    1
    Delapule ,ce mai astepti?

    deja am un vot de la moderatorul Ionica,imediat pun de-un blat si cu moderatorul Hinghi...

    deci sa ne-ntelegem,pe patinaj,gimna,ce carti am mai citit si seriale preferate,da?
    granita la Orsova!

  10. #10
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    si pe snooker cred ca te poate unge moderator, Pinki este putin plecata ...


    tot in India

  11. #11
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,278
    Reputatie
    1
    bine,asa ar mai fi si friendshipthread,dar nu vreau sa ma intind mai mult decat mi-e plapuma...plaponu',cum ii zicem noi aici...
    Last edited by cip; 24th April 2017 at 20:21.
    granita la Orsova!

  12. #12
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Cip chiar ar merita sa fie moderator, e baiat de baiat.
    De ce mi-e frica insa e de cum va reactiona Tim care si-a dorit pe viata lui functia asta, si unu din orasul sau sa o aiba inaintea lui, si culmea care nici nu avea pretentii si pe care-l considera si cel mai bun prieten la un moment dat!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #13
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Cip chiar ar merita sa fie moderator, e baiat de baiat.
    De ce mi-e frica insa e de cum va reactiona Tim care si-a dorit pe viata* lui functia asta, si unu din orasul sau sa o aiba inaintea lui, si culmea care nici nu avea pretentii si pe care-l considera si cel mai bun prieten la un moment dat!
    * = de-o viata este termenul corect

  14. #14
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Stiu ce incerci sa zici, eu incercam altceva: o similitudine cu "pe onoarea lui", la fel "pe viata lui", adica si-ar da viata.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #15
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    nu mai incerca tu artificii d'astea cu Tim ca-i sensibilos omu' si incepe mintenas sa te caute. Sa nu zici ca nu ai fost pus in garda

    Ps. pot sa-ti declar din proprie experienta nu-i usor sa scapi de el, parol ... eu de exemplu, de cand am avut primul conflict cu el si mi-am dat seama cat de determinat si hotarat este sa puna mana pe mine (decalara atunci, ritos, ca vrea sa-mi pipaie oole/ WHAT!!?!) ma ascund in munti (pe langa Ess p'acolo. nu dau mai multe detalii ca-i vigilent priculiciul ) si-ti pot spune ca este foarte foarte greu

  16. #16
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    E un om care sufera puternic. Eu sunt aliatul si nu dusmanul astor oameni.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •