Results 1 to 6 of 6

Thread: Infraction for delaoltenia: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1

    Infraction for delaoltenia: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara

    Post: Plangeri si reclamatii
    User: delaoltenia
    Infraction: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara
    Points: 1

    Administrative Note:


    Message to User:
    ma intrebam sincer la un moment dat de ce te injura oltenii cum te prind pe aici pe forum. Acum ma intreb de ce niciun stelist nu te sustine.
    Daca nu mai ai chef de forum abtine-te macar de la injurat.

    Original Post:
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Am analizat atent de cateva saptamani si am constatat ca sunt trei care vorbesc urat pe forum constant. Dario, Novac si Sevilla la adresa unui user. Am spus si aseara, daca ma pun in locul unui nou venit nu-mi vine sa postez aici unde se mooi pz pl si altele. Macar de ar posta mai rar dar steptii astia isi dau in petec de zeci de ori pe zi
    ai analizat o p.ula. uite o sa.ti blochez casuta cu rp.uri in care demonstrez negru pe alb ca moderezi cu dublu standard. de leodacina nu are rost sa amintim, a moderat, modereaza si va sanctiona functie de simpatii, nu ai pedigree si in numar nedefinit de covrigi in coada esti anti echipa aia de kkt. pana una alta mooie liviut & rinamo!
    Last edited by delaparis; 18th April 2017 at 16:06.

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Urat. Chiar de 2 infractiuni la rand... Hai ca Dario n-a sarit calu chiar atat.
    Nu stiu ce-a patit Delaparis ieri, cred ca e amenintare de atentat in Paris iar si preventiv ca o nevastuica a forumului, obliga tot la conformitate.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Tu esti nou pe aici, nu-i asa?
    Hai sa-ti explic in primul rand fara referire la Dario. O sanctiune vine in urma unui post jignitor. Deci daca sunt doua sanctiuni inseamna ca au fost doua posturi jignitoare.
    In cazul lui Dario au fost mai multe postari jignitoare dar doua sanctiuni a fost de ajuns. Restul le pastrez pt vremuri mai grele. Cine stie, PSG pierde campionatul, Le Pen e alesa in Franta, Steaua castiga campionatul etc ... O sa fiu foarte suparat
    Last edited by delaparis; 19th April 2017 at 22:32.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #4
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    da
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  5. #5
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Tu esti nou pe aici, nu-i asa?


    *goes away in the corner silently, to be silent, he's been put there*
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #6
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Shut up
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •