View Poll Results: FCSB - Viitorul

Voters
7. You may not vote on this poll
  • 1

    1 14.29%
  • X

    3 42.86%
  • 2

    3 42.86%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 71 of 71

Thread: Play-Off, etapa 7: FCSB - Viitorul 1-1

  1. #64
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    tu cum crezi ca Astra a ajuns in primavara europeana?
    Sumudick?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #65
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,060
    Reputatie
    0
    Intrebarea este poate Dinamo bate Steaua ?!
    Daca da,este posibil Viitorul sau Dinamo sa castige campionatul.

    Astra vine dupa un meci in cupa la Viitorul,ar fi normal sa piarda cu Viitorul apoi au meci dramatic cu Steaua.
    Aici sunt la mijloc 6 puncte

    Astea sunt doar calcule Viitorul a pierdut cu Craiova inexplicabil si Dinamo 2 pucte cu Craiova de asemenea inexplicabil,
    nu par sa fie in stare sa bata tot.
    Last edited by iulian_1976; 25th April 2017 at 00:31.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  3. #66
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    ... si celor care sar calul in ultima vreme
    mda, ti.as spune ceva asa ca.ntre barbati cu coaie dar tare ma tem ca vei sari ca ars pentru fini nasi si alte 'neamuri"
    am sarit calul pt un kkt frustrat cu ochi. sa.ti spuna Hingherul cel duce bibilica si apoi mai discutam. prea multa atentie consider asa ca va fi un capitol inchis disputa cu prostovanul.

    acum sa.mi spui daca te multumeste rezultatul dar fara cai verzi pe pereti cum spuneam mai sus.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #67
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,060
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Sumudick?
    Sumudik mai greu cu Florea si Bus sa o bage in ate,un jucator vezi Alibec te poate face mare daca stii sa il antrenezi.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  5. #68
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    mda, ti.as spune ceva asa ca.ntre barbati cu coaie dar tare ma tem ca vei sari ca ars pentru fini nasi si alte 'neamuri"
    am sarit calul pt un kkt frustrat cu ochi. sa.ti spuna Hingherul cel duce bibilica si apoi mai discutam. prea multa atentie consider asa ca va fi un capitol inchis disputa cu prostovanul.

    acum sa.mi spui daca te multumeste rezultatul dar fara cai verzi pe pereti cum spuneam mai sus.
    Dario, te-ai stricat pe cuvant. Nu stiu daca ai observat dar evit sa iti raspund deoarece te tampesti pe post ce trece. Chiar imi e rusine pentru tine si nu insist. Prefer sa retin momentele in care ne intrebuintam pentru forum din instinct fara subiectivism. Nu regret ca te-am sustinut deoarece consider ca ai fost si poti fi in continuare un pilier. Dar ca la rugby, atentie. Nu te arunca prea tare cu capul spre adversar. Risti eliminare deci echipa in inferioritate ....think
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #69
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,060
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    un pilier. ....think
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  7. #70
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Blat mizerabil intre o echipa care nu vrea nimic si una care e atat de cretina ca abia poate castiga un meci pt care deja s-a baut aldamasul de la infiintarea mizeriilor. Ce scarbe!
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Cam impiedicati iezii lui Hagi. Oare de ce?
    Paranoia in actiune

    Gata, a identificat parisele problema pe forum, delaoltenia. Restul este ok
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  8. #71
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    Andrei Sava
    Steaua-Viitorul 1-1. Ăsta e scorul care a rămas pe tabelă aseară. Si asa va rămâne consemnat în istoria fotbalului românesc. Un meci în care, culmea, în sfârsit, am văzut băietii lui Reghe ceva mai aproape de ceea ce asteptăm de la ei. Un meci pe care Steaua trebuia să-l câstige la un scor de polo...
    Dar degeaba au dominat stelistii copios echipa revelatie a acestei editii. În fotbal contează doar golul. Suturi la poartă 19-3, pe poartă 7-1... Ratări incredibile, două bare, un arbitraj sub orice critică -“si nu mă refer doar la cele două penalty-uri refuzate, putem discuta la nesfârsit de bafta chioară a echipei lui Hagi, dar e inutil. Scorul a fost 1-1, Steaua a pierdut alte două puncte, după cele de la Cluj si încă nu putem sărbători noul titlu.
    Dar poate e mai bine asa, lăsati sampania la rece, o bem lunea viitoare. Că doar n-om avea iar parte de festivalul ratărilor din seara asta...

    https://sammuraysports.wordpress.com...4/24/festival/
    Last edited by delaoltenia; 25th April 2017 at 12:42.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •