View Poll Results: Pronostic

Voters
14. You may not vote on this poll
  • 1

    5 35.71%
  • x

    2 14.29%
  • 2

    7 50.00%
Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 120

Thread: Play - Off, etapa 3: Steaua - Dinamo 2-1

  1. #1
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0

    Play - Off, etapa 3: Steaua - Dinamo 2-1

    Duminica, 2 aprilie/20:30.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Mah, inainte de miniretur, astia erau 100% campioni, dupa miniretur nu mai aveau sanse la titlu daca joaca tot asa, dupa prima etapa din play off iar erau 100% campioni, acu dupa a 2-a orice se poate intampla din nou. Faceti un serviciu inteligentei umane si bateti-i dracului inca o data, poate-i retrogradati de data asta, cine stie!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    ai avut o noapte agitata?

    egalitate aici, cu goluri sau fara numai conteaza. parerea mea!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #4
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    O sa fie un 0-0 muncit, ar fi tare sa terminam macar turul playoffului cu golaveraj 0-0 ... jucam la 0, ca la whist ... noi si cu juvetzii

  5. #5
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Le dam scorul preferat. 1-3.

  6. #6
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    5-2, daca ai uitat.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  7. #7
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    ai avut o noapte agitata?

    egalitate aici, cu goluri sau fara numai conteaza. parerea mea!
    Parerea mea e ca daca CFR ia campionatul si FC (c)Oius Becaliot termina pe 2, n-are ce cauta in urna campioanelor pt CL, deoarece nu e campioana!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #8
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    x008.png

    Luna Arpilie, asha-i?
    Bravo ma nene!
    asta-i din ciclul "Sfintii doctori fara de arginti Malarie, Anemie, Urticarie si Uremie" ...

  9. #9
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Nu mai dam 7 jucatori la nationala, asa ca vom fi odihniti pentru meciul asta
    Daca nu joaca Tamas, s-ar putea sa si castigam.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  10. #10
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Deci de maine avem oficial echipa FCSB (faci ce spune becali ???? ) !!!!
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  11. #11
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Un meci intre nimeni si nimeni.
    Schimbati numele !

  12. #12
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,980
    Reputatie
    1
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #13
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Isi mai aminteste cineva cum becali anunta ca o sa faca proteste anti-csa, ca o sa vina mai multi oameni decat la revolutie ?

  14. #14
    sport legend tfsRapid's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    465
    Reputatie
    1
    O pacaleala de derby, trebuia sa fie azi de 1 aprilie
    Apropo e FC FCSB SA - Dinamo
    Beheehehehehe

    @Dante7, da imi amintesc, au fost vreo 50.... adunati in toata tara))
    TEEFOSI

  15. #15
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Pacaleala de derby, mai bine ne-am uita la un AFC Rapid - FC Asalt, V.K. SOCCER sau FC GALAXIA. Meciuri adevarate
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  16. #16
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    In Liga 1 Dinamo are 47 de victorii, iar FCSB doar 41. Per total in toate competitiile, Dinamo are 58 de victorii, iar FCSB doar 57.
    Balanta s-a inclinat in favoarea lui Dinamo.

    Sevilla ai uitat de statistica? Pana acum ne scoteai ochii cu ele, acum pauza.

  17. #17
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    vrei statistica leoaico? rezolvam in cateva minute.

    edit.
    sa stiu de la bun inceput. fcsb=STEAUA??
    Last edited by delaoltenia; 2nd April 2017 at 17:28.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  18. #18
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    vor fi fata in fata echipele care au marcat cele mai multe goluri un primele 30 de minute, Dinamo -17 reusite, Steaua- 14.
    13 goluri a incasat Dinamo in ultimele 15 minute, cele mai multe dintre toate cele 14 competitoare.
    ---->
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  19. #19
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    nu am zis nimic pana acum , dar in acest moment e certitudine: steaua nu mai exista. avem fc fcsb......


    va mai aduceti aminte cum ne intrebati pe noi "care poli sunteti voi" ?

    inca o dovada ca Dumnezeu nu bate cu bata.


    mai trebuie desfiintata si dinamo si totul e OK.
    Last edited by Tim; 2nd April 2017 at 17:37.

  20. #20
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    palmares cu Steaua gazda.
    69 jocuri, 24 victorii Steaua, 26 remize, 19 victorii Dinamo.
    primul meci a avut loc pe 21 noiembrie 1948, CSCA- Dinamo 0-1, marcator Marin Apostol.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  21. #21
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Esti idiot Tim! FCSB = Steaua! Si stii ce de, pt. ca este aceeasi echipa, fruncie. Echipele voastre cu demunirea Poli au fuzionat de fiecare data fie cu Bragadiru, cand v-ati numit Poli AEK, fie cu Recas, mai recent, cand v-ati intitulat ACS Poli. Nu mai bate campii ca destul o faci cu neocomunistii tai de la PSD.
    Last edited by Duba; 2nd April 2017 at 17:43.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •