Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 67 of 67

Thread: Europa League 2016/2017: Sferturi

  1. #64
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    superba dubla lyon - besiktas...

    era mai bine ptr man utd sa se fi dus besiktas mai departe..

    asa, lyon in opinia mea e principala favorita...

    ps: ajax si celta vigo au fost in aceeasi grupa ce chestie....3-2 si 2-2
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  2. #65
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    De la Dan Petrescu si Belodedici nu am vazut penaltyuri asa prost executate, cum si-au batut joc Tosic si Mitrovic. Te duci la penalty ca la aprozar, cu mana in buzunar, te lasi pe spate ca sa ochesti ca expertul manusile portarului. **** mea, jenant. Lyon a meritat, dar in acest lung sir de daca, primul daca e ala in care Talisca facea 2-0 in tur si aia era calificarea. Asa cum era de asteptat, cei mai ultrasi dintre francezi nu au servit la meci. Ce dracu' sa faci in Turcia, cand ai o a doua Turcie la tine acasa, in fiecare zi
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  3. #66
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Mie mi-a placut Rashford. Nu a jucat fantastic, insa a fost printre cei mai buni oameni ai lui Utd. aseara. El si Fellaini, care a devenit foarte constant in ultimul timp.
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  4. #67
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,949
    Reputatie
    0
    Stanciu foarte slab,toate pasele in spate,o ocazie a avut in careul adevers a inaltat zmeul.
    MU nu este in forma,nu stiu celelalte echipe,poate joaca celelalte si mai slab

    Pana la schimbarea lui Chipciu cu Stanciu,Anderlecht a jucat ofensiv si a pus probleme.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •