Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 27

Thread: Reported Post by Paul Atreides

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0

    Reported Post by Paul Atreides

    Paul Atreides has reported a post.

    Reason:
    Cine il tine pe cretinul asta pe forum?
    Post: Lucruri mai putin stiute
    Forum: Diverse
    Assigned Moderators: Ess, Leo, Hingherul

    Posted by: Sevilla86
    Original Content:
    Paul Atreides has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.
    Pacat, am compus un mesaj misto

    Paulica, sa te fut in gura de retard mintal si pe tine si your mother aia proasta ca a dat-o pe incest cu vara-su si asa te-a facut pe tine!

  2. #2
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Io lu' maica-ta i-am dat doar blowjob, asa ca nu sunt tac-tu.
    Da' au futut-o tac-su si frati-su.

    Pisa-m-as pe tine de inbreed!
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Repet intrebarea : cine il tolereaza pe cretinul asta?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Assigned Moderators: Ess, Leo, Hingherul

    Va e frica sa actionati?
    Acceptati mizeriile nenorocitului asta?
    Mi-e sila de voi.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Sunteti la fel de ticalosi ca si retardatul asta daca acceptati mizeria de mai jos. Va doresc sa aveti parte de acelasi tratament la adesa mamelor voastre.

    "Io lu' maica-ta i-am dat doar blowjob, asa ca nu sunt tac-tu.
    Da' au futut-o tac-su si frati-su.

    Pisa-m-as pe tine de inbreed!"

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Incepand de azi voi 3 "moderatori" - ess, leo, hingheru- nu mai existati pentru mine.

  7. #7
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Da ma, moderatorii sunt vinovati ca nu au sanctionat ceva ce inca nici nu au vazut pentru ca nu sunt pe forum.

    Nerodule! Cat de prost poti sa fii?! Daca prostia ar durea, ai tipa la fel de tare ca maica-ta cand facea gangbang cu negri.
    A luat maica-ta la pule cate fire de iarba.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  8. #8
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Sunt de parere ca in cazul asta amabii userii trebuiau sanctionati cu strictete ... sau deloc. Nu se poate cu unii muma iar cu altii




    ... nici nu a apucat Vadim sa digere prima friptura de vita ca vechile naravuri au reaparut - moderatorii partinitori sunt cei ce imputineaza userii de calitate ai olsului, da da!!


    ... si asta doar ce i-am spus ca de la frecventele lui drumuri in India o sa "i se traga"



  9. #9
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Intr-adevar, vina e impartita. Plua mea, Paul are grija sa futa orice thread cu copipastelurile lui, dar nici reactia lui S. nu e deloc cuser...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  10. #10
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Incepand de azi voi 3 "moderatori" - ess, leo, hingheru- nu mai existati pentru mine.
    de ce esti rau in absenta mea?
    ma pui pe ignore list?

    ot: sevilla = tr = mache lov not uar.
    parerea mea.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  11. #11
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    1. eu zic ca acum, dupa abolirea futerii mamelor de useri nefrecventabili delaparisul forteaza regulile proaspat intrate in uz ... onorata instanta, vreau sa amintesc aici si faptul ca iubiciosul asta de mame a adus vorba in treacat, de cateva ori si de mamica francezului. pot cauta postarile dar nu cred ca-i cazul sa dezgropam mortii

    2. izbucnirile lui Sevilla sunt chiar inocente in comparartie mizeriile vomitate pe ols de prapaditul din craiova, lordliv. atat cantitativ (la asta sunt accidental) si calitativ

  12. #12
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,768
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Sunt de parere ca in cazul asta amabii userii trebuiau sanctionati cu strictete ... sau deloc. Nu se poate cu unii muma iar cu altii (
    In ziua cand o sa fii tu moderator pus pe calitatile dovedite, io o sa fiu in alta galaxie, de preferat la alalalt capat al Universului.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #13
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Am fost mah 4 sau 5 luni de zile dupa care m-am cerut singur afara. din motive de incompatibilitate

    btw, tu de ce nu o faci?

  14. #14
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post

    2. izbucnirile lui Sevilla sunt chiar inocente in comparartie mizeriile vomitate pe ols de prapaditul din craiova, lordliv. atat cantitativ (la asta sunt accidental) si calitativ
    Ba pardon. Lordliv cand posta "cu dragoste" a fost sanctionat si el. Tot de mine Dovada e ca azi Sevilla posteaza pe acelasi thd ca si el in trecut
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #15
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,449
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    ...Te mai intrebai in trecut de ce ols a ramas fara useri si fara dezbateri de moderat ... Aici ai raspunsul.
    Da, sunt drept. Nu intervin deoarece aici nu e vorba de moderare ci de un conflict personal. Sanatate si numai bine in rest
    bonsoir, quoi de neuf?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  16. #16
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Bonsoir. Am batut Barcelona in rest nimic nou
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #17
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,768
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Am fost mah 4 sau 5 luni de zile dupa care m-am cerut singur afara. din motive de incompatibilitate

    btw, tu de ce nu o faci?
    Pentru ca eu in contrastanta totala cu tine, sunt incompatibil la nivel de limbaj si oarecum de regulament, nu la nivel de integritate si moralitate. Altfel spus, la treburi mai degraba de suprafata decat de miez. E adevarat ca moralitatea e ceva absolut personal si subiectiv fiecarei fiinte, insa tu ai o moralitate pe care daca m-as pisa eu, mi-ar fi frica sa nu mi se infecteze pisatul. Sper ca ti-am raspuns la intrebare, macar cat de cat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #18
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Hop si un croseu la plex ... bine punctat
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #19
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    si spune ... zici ca nu-i porti sambetele lui Sevilla ca ti-a luat mamica'n plua & nu esti ranchiunos?!?

  20. #20
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Sincer mi se falfaie
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #21
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,768
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    si spune ... zici ca nu-i porti sambetele lui Sevilla ca ti-a luat mamica'n plua & nu esti ranchiunos?!?
    In cazul meu, eu vreau sa fie tratat corect. Am si interes pt asta, e singurul care mai intra pe la anime-uri, restu sunteti prea slabi sa accesati astfel de dimensiuni cu mult superioare acestora in care traiti pe acest forum, respectiv sport si politica. 2 saptamani e cam mult, 3 zile asa poate era mai corect, MAXIM o saptamana. Era normal sa prinda derby-ul din seara asta live aici cu noi. Faza tare e ca atat el cat si Paul sunt stelisti!
    Bine ca asta nici pe mine si Cristy nu ne impedica sa ne mai tragem de mustati, dar noi avem ce avem si pe PL, Stan-Arsenal si Bran-Liverpool!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •