Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 111

Thread: Postarea anului 2017

  1. #1
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0

    Cool Postarea anului 2017

    Zic sa incepem de acum thread-ul, ca altfel pana in decembrie se uita din postari

    Incep eu, cu o postare de azi a lui Tyler : "Refuz sa discut cu tine si sincer cred ca suferi de probleme mari de tot in viata reala. Nu vreau sa mai lovesc si eu acolo unde a dat deja natura. "

    Nu stiu exact la cine s-a referit

  2. #2
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    iaca unde salasuia postarea cautata : http://forum.onlinesport.ro/threads/...nul-romaniei!-!

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Uite vezi de ce esti mocofan? Nu-mi ajungi nici la glezna boule cretin
    Facem asa, eu te injur deoarece merit si tu daca raspunzi te banez deoarece meriti

    Am ajuns in viata mai mult decat spera toata familia ta de 100 de ani purice amarat. Muzica, informatica, profesor universitar si "casanova" bai uratule frustrat. Balesti ca un amarat ce esti pe net amenintand oameni pe care nu-i cunosti de fapt si iti crezi vise realitate virtuala. Moartea te domina si te crezi viu

    In rest toate cele bune. Cand treci pe la Paris sa bem o bere ?

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  3. #3
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,986
    Reputatie
    1
    Daca vrei te injur si aici ... amaratule
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #4
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1


    Io pe-asta o votez, Putem sa inchidem thread-ul
    Daca scoti partea cu abuzul puterilor de superportocaliu, zici ca-i scris de Duba
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  5. #5
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    rade si Mihaita Dascalescu de el ceea ce-i lucru de remarcat - nu-i usor sa amuzezi un asa om posac

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  6. #6
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    ei dracia dracului, am ajuns s-o vad si pe asta, un tip care se conduce dupa criteriile ratiunii, un diplomat din nastere si multe altele, o cam ia pe aratura. sa zicem ca ii acord circumstante atenuante avand in vedere faptul ca langa noi vietuiesc mocofani si mitocani.
    fara nici un app, novac si/sau delaparis!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  7. #7
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    stai sa ma gandesc, hmmm


    cantarim la fel, suntem fabricati in acelasi an, crescuti in praful Bucurestiului, el dinamo eu Steaua, forum de sport ... de ce nu?!?






    ps. ma gandesc totusi sa-i dau totusi un mic avantaj - ceva ajutator pentru anii aia lipsa din .ro Deci, ia zi mah profesore universitar (ce jenant, sa mor io/ ), daca te las sa intrebi un prieten crezi ca suntem "acolo"?

    ps2. , inca una si ma duc: https://www.youtube.com/watch?v=gM2K...tmkPc&index=27

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  8. #8
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,986
    Reputatie
    1
    Ce ziceam facem trafic ...
    Mai vreti o postare? Doar pe Novac il bag in fiecare zi timp de zece ani de acum Un ******* mai mare nu am mai vazut in viata mea.

    Sevilla pana la urma ai dreptate cand spui aia cu "racorirea".
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #9
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Io pe-asta o votez, Putem sa inchidem thread-ul
    Puneti pofta-n cui, nu deschid thread-uri in fiecare zi. Asta o sa fie de mare success

  10. #10
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    garantat o sa fie!/ eu mi's aici in urmatorii zc ani


    ps. cresc cu indarjire si selectez cu mare atentie generatii intregi de porumbei

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  11. #11
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Sevilla pana la urma ai dreptate cand spui aia cu "racorirea".
    Te autopropui pentru un ban de cateva zile?
    Io unul nu trag de tine sa te razgandesti
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  12. #12
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,986
    Reputatie
    1
    Vorbeam de injurat mai, ai uitat? ... alea cu Paul etc

    In legatura cu Novac ... ramane cum am vorbit mai devreme

    PS. Tin sa precizez ca initial omul a fost un user pe care il apreciam acum ani de zile. Om de nadejde in perioada agitata pe forum. Pacat ca a cazut ... si nu s-a ridicat. E un "a fost"
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #13
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    poate






    ca eu,



    poate ca tu



    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  14. #14
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,986
    Reputatie
    1
    Te-ai jucat la cine stie cunoaste si ai pierdut. Vei recunoaste in curand probabil.
    Te ascunzi si pleci capul esti iertat. Nu? Esti decapitat

    Renunta la atitudinea asta de pretentios naruit. Esti simpatic in caz ca ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #15
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    spune_mi doar daca atacul tau total gratuit (de acum 3 zile, stii tu, cand eu am pus un link iar tu te-ai repezit cum o face rata la muci sa ma acuzi, fara sa ai pic de habar cine sunt, ca's AFON si ca ... plm - nimicurile tale uzuale), este cumva stimulat de un "special parcell" via timisoara. colet cu sticle de vin ca sa fiu mai clar

    atata ma intere' dinspre tine ca'n rest esti megaplictisitor si previzibil

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  16. #16
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Sa mai zica cineva ca nu am deschis un thread bun mai dureaza cam 2 saptamani pana cand il gaseste si Cip, stie tot mapamondul ca timisorenii au viteza melcului turbat

  17. #17
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Da, Clau_dinamovistul moderator OLS!
    Baiat simpatic care aduce "plus valoare" forumului nostru. Doar un simplu da si de restul ma ocup eu/noi.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  18. #18
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    dap, sportfmnu maistiucum asta si cipanu motanu sunt reprezentantii de frunte ai noului val pe ols! Cu ei si cu userii vechi (daaaa! cei din umbra/ standby ) se poate reconstrui ... ceea ce a fost si trebuie sa fie aici = o comunitate fun in care se dezbat idei.


    Plm, in fond asta este rostul forumului



    ... adu-ti doar aminte ce calitate aveau oamenii ce locuiau, naufragiati de bunavoie pe icebergul ala cu pinguini
    Last edited by Novac; 18th August 2017 at 08:50.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  19. #19
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    chiar asa, eu cunosc pe unul novac care nu cu multi ani in urma...plm, cred ca negura vremurilor l-a facut asa scortos.
    da, si cipanul mod.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  20. #20
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    Da, Clau_dinamovistul moderator OLS!
    Baiat simpatic care aduce "plus valoare" forumului nostru. Doar un simplu da si de restul ma ocup eu/noi.
    Ajunge o jumatate de ora, cat sa pot sa il banez pe Tim niciodata nu am suportat pesedistii si imaginea cu el de la meciul cu elvetienii de la euro, purtand tricoul ala rosu cu psd, ma conduce spre dorinta de a-l bana asa fara motiv

  21. #21
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •