Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 111

Thread: Postarea anului 2017

  1. #43
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post

    acum te rog (cat te rog ... pana nu o face un avocat) sa prezinti aici o singura informatie privata despre orice user pe care eu am scris-o ... hai dom profesor, sa te vad!!
    Ups, cred ca a durut de a trecut la amenintari
    Ma ameninti cu avocat? Pe mine ? ... Cum iti permiti? Nu stiai ca eu sunt campionul amenintarilor cu avocatul?

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    L-a distrus psihologic pe parisele, putin cate putin, ca picatura chinezeasca
    Uite-l si pe asta cu fantasmele lui De ce nu intelegi ca nesimtit francez nu risca nimic in domeniul asta? Esti stelist
    Quote Originally Posted by cip View Post
    nah... si cica eu sunt ala radical nazist...bine-ti mai sade...
    Da
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #44
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Iar acum ceva elemente pt Novac deoarece este deconcertant sa-l vezi asa habarnist.

    O tara: Franta
    Un proiect demarat 2014: Mainframe university
    Trei orase: Montpellier, Paris si Toulouse
    Trei institutii: IBM, GKN si Arrow ECS

    Ia si compileaza aici si spune-ne ce ai inteles. Credeam ca esti mai bine informat mai ales ca sunt multi de pe forum care stiu asta de ani de zile.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #45
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Va pupa Hinghi, delamamaia!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #46
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by hingherul View Post
    va pupa hinghi, delamamaia!
    superb!


    :

  5. #47
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Uite aici e senzatie. Daca cere schimbat numele il propun supermoderator ... si cand propun ceva se realizeaza in general pe forum... spre deosebire de altii saracie care tot incearca de ani de zile
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #48
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Da' ceva practic ai fi in stare sa faci? Cum ar fi un regulament functional...
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  7. #49
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Bun daca tot ma cauti si tu de ceva vreme cu thd regulament acolo.
    Afla delamine Vadim administreaza acel thd. Desi tehnic am posibilitatea sa modific nu o voi face deoarece in istoria acestui forum nimeni nu intervine acolo. E treaba administratorului.
    Stiu ca e cam aiurea cand regulamentul afishat e decalat fata de ce se discuta si hotareste pe RA. Dar in ansamblu e acelasi. Doar cateva detalii legate de durata sanctiunii sau sa zicem abateri lejere sanctionabile sunt diferite. Spiritul e acelasi de ani de zile. Postezi civilizat deci nu ai nicio problema.
    Stiu de asemenea ca unii ca tine tot miros frontiera in cautare de ceva pudra ... de foc. E o problema, recunosc
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #50
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Si poti sa ma invinovatesti ca testez limitele pentru a afla unde incep si unde se termina? Mi-am pus si eu unele intrebari de-a lungul timpului, cum ar fi daca este permis sa injuri mortii lu' Hagi este permis sa injuri si mortii altora? Nu am facut decat sa pun in practica vocabularul lui Petea dar sa schimb subiectul si directia injuraturilor.

    Daca tu crezi ca in ansamblu este acelasi, nu exista nici o problema. Daca nu constientizezi problema pe care o ai, atunci ea nu exista pentru tine. Eu nu stiu ce as putea sa fac mai mult de atat.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Facem asa, eu te injur deoarece merit si tu daca raspunzi te banez deoarece meriti
    Poate si eu am o problema si ar fi timpul sa o constientizez. Nu ar trebui sa incerc sa discut rational si sa astept sa fiu inteles de tipul de mai sus nu exista limite ale regulamentului de descoperit pentru ca nu exista un regulament in primul rand. Dar acum mi-am format o idee privind limitele tale si esti destul de limitat.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  9. #51
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Tocmai ca nu am limite daca te citesc atent Dar te contrazici si nu iti intelegi propriile postari ... tind sa zic ca de obicei
    Te lansai in trecut in informatica cu Leul? Asa-i?
    Ce teapa ai luat fara sa cunosti cu cine ai de aface deoarece si el e profesor ... de informatica Daca tipi tare nu inseamna ca ai dreptate, asta e si pt tantalaul de Novac

    A propos de asta revin mai tarziu cu ceva "elemente" factual, nu aiureli inventate microbic reflex alterat de varsta

    Quote Originally Posted by mihaidascalescu View Post

    Ia ca l-am vazut si pe asta !!!
    Ti-a explicat Novac cum sa pui link youtube sau ai priceput singur? Nu de alta dar aveti ceva in comun ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #52
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    ma bosule, nu ai raspuns la urmartoarele intrebari:

    - unde am dezvaluit eu pe acest forum informatii private despre useri?Helau!?!

    - de cand plm ai tu dreptul sa faci aprecieri ref la capacitatea intelectuala si "calitatea sociala" a altor useri???

    ps. vreau sa_ti multumesc pe aceasta cale ca ne_ai luminat ref la pregatirea ta profesionala si experienta de munca - mare parte dintre noi a fost uimita ca esti muzician dar nu si de faptul ca esti profesor universitar, asta reiese ... e default (e de bine nu mai cauta), clar/ scoala multa facuta reiese din fiecare postare a ta. E la fel de clar ca si in cazul lui Paul - nimeni nu se indoieste ca-i pilot de F16 si are ca animal de companie Husky-ul acela faimos.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  11. #53
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    ma bosule, nu ai raspuns la urmartoarele intrebari:

    - unde am dezvaluit eu pe acest forum informatii private despre useri?Helau!?!

    - de cand plm ai tu dreptul sa faci aprecieri ref la capacitatea intelectuala si "calitatea sociala" a altor useri???

    ps. vreau sa_ti multumesc pe aceasta cale ca ne_ai luminat ref la pregatirea ta profesionala si experienta de munca - mare parte dintre noi a fost uimita ca esti muzician dar nu si de faptul ca esti profesor universitar, asta reiese ... e default (e de bine nu mai cauta), clar/ scoala multa facuta reiese din fiecare postare a ta. E la fel de clar ca si in cazul lui Paul - nimeni nu se indoieste ca-i pilot de F16 si are ca animal de companie Husky-ul acela faimos.
    Bai merge siteul asta de zici ca e server in Romania. Ma apuc sa postez ca pretenul tau Dascalescu

    Deci atat cat pot postez repede pana cand cade

    De ani de zile te tot dai smecher pe aici ca stii chestii despre useri. Da? E legal? Nu.
    Tragi la ideea ca ai sfori la "shef" si sa fim atenti cu cine avem de aface. Da? ... mocofan
    Dai cu zarul cum ca ai useri care iti stau la comanda sa lanseze trafic pe site. Da? .... mama ce important esti tu si userii care iti stau la comanda

    Si cel mai tare e sugerezi ca din cauza mea nu posteaza aia Bai ce frica au aia de mine ... mai ales ca cei vechi sunt cei care m-au ales. Deoarece am fost ales eu bai tantalau. Nu pus cum visezi tu in cosmarul situatiei tale. Allo ... traiesti ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #54
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Stim, stim. Nu e prima oara cand mentionezi ca te-a vrut poporul
    Mai important de atat e cum te dam jos ia si tu exemplu de la Gorbaciov.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  13. #55
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    eu nici nu_mi pun problema cum pentru ca stiu cine/ ce o sa faca asta:


    reputatia/e
    se numeste




    ps. a vazut ca iese julit si nu mai este deloc agresi agresiv ... zici ca-i bullterrier d'ala alb



    https://www.youtube.com/watch?v=SfHXxyRpkVw


    psiar. cre' ca patern-ul ce l'a scapat de atatea ori sa-l tradeze tura asta


    Fii barbata Zoe!

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  14. #56
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Novac sa ma pupi in cur
    Ia asa pacifist julit

    Deja am impresaca ti-am acordat prea multa mportanta.
    Mai vorbim la anu' ... sau in curand daca mai am nervi
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #57
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Sevilla si Novacelul sunt niste elemente lacunare ale forumului, adica pe care forumul a uitat sa si le scoata in afara lui si acuma-l tot jigaresc cu atitudinea lor persiflatoare si jignitoare aproape in permanenta. Delaparisul stie asta dar le ingaduie inca timp in perpetua speranta ca se vor schimba. Pe mine unul nu ma deranjeaza, ba dimpotriva, abia astept sa vad ce le mai poate scafarlia aia antimorala zi de zi!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #58
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    De ce tre' sa fie discutii din astea penale ciclic pe forum ma? Nu va saturati si voi de discutiile astea imature de genul "eu stiu cine e cutare, nu o sa ajungi tu nici la glezna mea, eu sunt si fac si dreg".
    Asa demonstrati voi ca sunteti barbati?
    retired.

  17. #59
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Reivan, e cearta pe forum din lipsa de alte preocupatii. Nu lua in seama prea serios.

    Sevilla, ce Gorbaciov? Fii serios, vrei un Putin in locul meu?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #60
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Phife e admolestat rau de situatie, el nu se uita la desene animate decat daca sunt comedii antioligofrene, cele serioase sunt pentru oameni prosti, nu revoltati inteligenti ca el!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #61
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    a? unde sunt eu revoltat.
    animeurile sunt triste imho. si duc cultura otaku&shit in spate. daca te simti lezat de parerea mea eu n-am ce sa-ti fac.
    retired.

  20. #62
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    la subiect va rog!








    pffffffffffffffffffffffff
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  21. #63
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Aici exemplu de moderator de meserie E discret, se posteaza pe sectia sa la fiecare thd deschis si intervine la fix cand observa ca se deviaza de la subiect
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •