Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 111

Thread: Postarea anului 2017

  1. #22
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Ajunge o jumatate de ora, cat sa pot sa il banez pe Tim niciodata nu am suportat pesedistii si imaginea cu el de la meciul cu elvetienii de la euro, purtand tricoul ala rosu cu psd, ma conduce spre dorinta de a-l bana asa fara motiv
    nah uite ! stiam eu ca si dinamovist si cultural de Sibiu.......ceva nu se leaga!
    ca moderator propun sa te intitulezi DELAFANSPORTROMANIA!

  2. #23
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    spunea un mucalit ca pe timache l-a parasit simtul umorului. uamini cu rautate in suflet!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #24
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    nah uite ! stiam eu ca si dinamovist si cultural de Sibiu.......ceva nu se leaga!
    ca moderator propun sa te intitulezi DELAFANSPORTROMANIA!
    Inca 2-3 comentarii de genul si ajungi sa postezi de pe Valea Plangerii
    Ai noroc ca e simpatic Nea Popica de la voi, si ca imi place oarecum Centrul orasului vostru

  4. #25
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    chiar asa, eu cunosc pe unul novac care nu cu multi ani in urma...plm, cred ca negura vremurilor l-a facut asa scortos.
    da, si cipanul mod.
    sa revenim (adica sa fie clar pentru DomProfesorIuniversitar ) ma doare in cur de orice fel de functie pe acest forum/ nu vreau sa!/ ma pis!/ am fost mod cateva luni si simteam ca ma strange camasa in care eram imbracat - Deci NU!!!! Sunt batran, scortos, razbunator, parsiv, zdreanta (uneori) + ca am multa treaba

    asa ca nu am cum sa-i ocup functia portocalezului si nici nu doresc lucrul acesta doar ca, prea multi ani in pozitia ocupata si libertatea pe care i-a acordat-o Vadim (sunt cativa ani buni de cand am sesizat fenomenul) i-au deformat perceptia realitatii = a inceput sa actioneze precum un seic d'ala scapatatu, fara petrodolari, pe forumul altuia.

    Cat timp a fost YOYO pe forum accesele de ...() erau temperate prin PM-uri sau discutii vizibile pe topicele RA asa ca propunerea mea nu este sa MAKE A STEP BACK! (biachi) ci:



    sa-i dam o femeie cu care sa se gospodareasca/ sa imparta "joabele" forumului - LEO, care de altfel merita cu prisosinta aceasta functie onorifica.













    Ps. intr-un fel chiar ii dau o mana de ajutor prieteneasca pentru ca, realmente , nu_mi pot imagina cum Dumnezeului se imparte el intre atatea locuri de munca: forum, Univercitate (sic), Ateneul francez, familie, aITi ... si cate or mai fi colosa la el in GOOGLE AGENDA
    Last edited by Novac; 18th August 2017 at 10:11.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  5. #26
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    cum dreaq faci ca tot atac la persoana se numeste. e problema voastra dar nu e bine, oameni mari.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #27
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    iar gresesti

    atac la persoana este fix ce a facut el , intrand (cu pete de vin pe maiou) pe topicul despre Soros sa posteze parerile lui despre mine ca's - infinit si mai cate altele. nimeni nu l_a invitat acolo + ca nimeni nu i-a cerut parea de muzician ref la muzica promovata de uzeri pe forum. Este total gresit ceea ce a facut si nu este prima data cand o face; multi au plecat fix din cauza acestor tipuri de conflict disproportionat - el cu posibilitate de banare iar userul cu un singur cartus AKA sa juiseze, macar o data pe "DESTEPT",

    eu raman aici,








    ps. a dovedit o data in plus ca e genul care se da atotstiutor pe cand de fapt este la fel ca tim, livitul lord sau ariciu oltenesc.

    *Cum plm sa spui ca solistu de la Suie Paparude n'are habar de muzica, mah????
    Last edited by Novac; 18th August 2017 at 11:02.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  7. #28
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    mda, doar eu gresesc. discutam alta data pe privat.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  8. #29
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Doi dinamovisti portocalii ar fi totusi putin prea mult. Sa-l inlocuim pe actualul portocaliu cu Leo si sa promovam un altul, gen Hinghi, zic. Asa, sa aiba si forumul un pic mai multa prestanta
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  9. #30
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Aha, deci toata campania agresiva a organului din ultima vreme nu e intamplatoare? Deci nu puteti trai fara abuzurile lui yoyoy? E greu cand o minoritate nu mai da ritmul dansului?


    Lasa ca se intoarce el Vadim din India....

  10. #31
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    minoritate erati voi - tu cu prapaditi aia 2 din craiova +, meteoric ca si prezenta pe forum, un alt sfatos de prin suseava; galagiosi, agresivi, badarani de cele mai multe ori/ :voma


    ps. stim ca ti-e greu .

    #taranete ... ziceai ca eu sunt pestele curvelor de la Hotel Ambasador - stiu ca ai fost acolo dar nu ai zis daca ai tufut-o pe Dna Puri? sau o ai prea mica?!?

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  11. #32
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,983
    Reputatie
    1
    Ultimul avertisment pt sobolanul shef aici prezent
    Gata Novace ai intins coarda prea mult si esti de acum in afara legii.
    Daca mai postezi un cuvant, o silaba care contine informatii private despre un user fara acordul sau public vei avea contul suspendat definitiv.
    Stii foarte bine ca nu glumesc pe subiectul asta.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #33
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Ultimul avertisment pt sobolanul shef aici prezent
    Gata Novace ai intins coarda prea mult si esti de acum in afara legii.
    Daca mai postezi un cuvant, o silaba care contine informatii private despre un user fara acordul sau public vei avea contul suspendat definitiv.
    Stii foarte bine ca nu glumesc pe subiectul asta.
    https://www.youtube.com/watch?v=1iHkqgKMBDc

  13. #34
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    I. stiu, stiu d'aia te-ai facut ca ploua in diferitele momente in care prietenii tai au publicat aici, pe ols forum informatii private despre Eddy, Marius, YOYO sau alti useri



    sau cand #taranete se lauda aici, pe forumul ols, ca plateste "sherloci"/ investigatori privati ca sa ma gaseasca

    II.
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Gata Novace ai intins coarda prea mult si esti de acum in afara legii.
    Daca mai postezi un cuvant, o silaba care contine informatii private despre un user fara acordul sau public vei avea contul suspendat definitiv.
    .
    acum te rog (cat te rog ... pana nu o face un avocat) sa prezinti aici o singura informatie privata despre orice user pe care eu am scris-o ... hai dom profesor, sa te vad!!


    III. ... lasi, mincinosi, dezinformatori sunt prietenii tai

    IV. zic doar sa fii atent ce postezi la ... nervi
    Last edited by Novac; 18th August 2017 at 14:40.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  14. #35
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    ai putea sa-l pupi in cur si pe DLP si pe ceilalti cunoscuti ai tai,niciunul nu a suflat nimic de tine. probabil te stiau cat de las esti ,viteazule din spatele tastaturii.


    si zi asa, o sa schmbi tu forumul asta ,nu-i asa?


    gata, inapoi e ignore ca ma plictisesti

  15. #36
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    este ireversebil procesul/


    o sa fie lumina (p)aici/






    , trafic manca-ti-assss! trafic din Balta Alba:


    ps. https://www.youtube.com/watch?v=ajFKzeun6O0

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  16. #37
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    L-a distrus psihologic pe parisele, putin cate putin, ca picatura chinezeasca
    Qatarezii astia nu sunt facuti sa reziste.

    Nu a inteles parisele mai nimic din toata chestia. Hai cu ban-ul si sa vedem cum il justifici
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  17. #38
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1


    stai numa' sa inceapa sa posteze prietenii mei, vechi iuzari ai ols-ului decent


    atunci sa te tii

    edit: hai baieti, toti in cor pe refren: https://www.youtube.com/watch?v=C2t2ERWAJck
    Last edited by Novac; 18th August 2017 at 15:41.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  18. #39
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    L-a distrus psihologic pe parisele, putin cate putin, ca picatura chinezeasca
    Qatarezii astia nu sunt facuti sa reziste.

    Nu a inteles parisele mai nimic din toata chestia. Hai cu ban-ul si sa vedem cum il justifici
    ei, s-a distrus singur. eu cind va ziceam cit de prost este nu ma credeati. fii atent cita prostie poa sa incapa intr-un cap:

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Uite vezi de ce esti mocofan? Nu-mi ajungi nici la glezna boule cretin
    Facem asa, eu te injur deoarece merit si tu daca raspunzi te banez deoarece meriti

    Am ajuns in viata mai mult decat spera toata familia ta de 100 de ani purice amarat. Muzica, informatica, profesor universitar si "casanova" bai uratule frustrat. Balesti ca un amarat ce esti pe net amenintand oameni pe care nu-i cunosti de fapt si iti crezi vise realitate virtuala. Moartea te domina si te crezi viu

    In rest toate cele bune. Cand treci pe la Paris sa bem o bere ?

  19. #40
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    cel mai mult ma deranjeaza faptul ca el (parca-i ceausescu, sa mor io/ ) are reputatie unu pe cand noi toti suntem zero ... chiar daca este()

    PROFESEUR UNIVERSITAR, CONFERENTIAR, DOCTOR DOCENT in 57 de discipline ...

    da chiar asa? chiar niciunul dintre useri, dp tot forumul asta care nu-i mic, sa nu aiba reputatia macar cat a lui?? doar intreb

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  20. #41
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Sorin si Vadim au si ei tot unu. Cred ca e ceva ce iti dai singur daca poti doar lu' Sorin i-au dat altii ca-l tin minte mai cerebral si mai lipsit de vanitate.

    Tu sa ai grija ce postezi. Ca-i parisele profeseur universitar e informatie privata! Hai cu ban-u'!
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  21. #42
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Daca mai postezi un cuvant, o silaba vei avea contul suspendat definitiv.
    nah... si cica eu sunt ala radical nazist...bine-ti mai sade...
    granita la Orsova!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •