View Poll Results: CFR Cluj - Steaua

Voters
8. You may not vote on this poll
  • 1

    3 37.50%
  • X

    3 37.50%
  • 2

    2 25.00%
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 89 of 89

Thread: Etapa 22: CFR Cluj - Steaua 1-1

  1. #85
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    5-0 deladuzina? Pai in locul tau nu postam asa ceva
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #86
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Se mai intampla. Ati luat-o si voi la 5 goluri diferenta de la Juventus si altii.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  3. #87
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Slabut. 5-0 ne-a dat si Montpellier... numai echipe de duzina
    Da, dar nu de echipe romanesti. Doar noi si Bacaul v-am bat 5 si v-am batut la 4 goluri, deci doar noi dintre rivale.

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Un 1-1 la general poate sa aduca mai multa satisfactie decat un 5-1 intr-un meci

    Daca intelegi ce vreau sa spun.
    Dar n-ati castigat din pacate pt voi decat putin mai mult decat noi la nivel de prestigiu, la noi in istorie ramane c-am fost scosi de o echipa cam egala in voalare cu un tur mai devreme, cam egala si in prestanta din teren. Si in rest am scos echipe mai tari decat voi din Europa in acel an. Voi apoi n-ati adaugat nimic pozitiv dupa acea dubla cu Rapid, decat rusine, ati fost scosi de o echipa net inferioara de la avans de 3 goluri, din cauza de blocaj mental evident! Cu Sevilla in finala atat Rapidul cat si Steaua n-ar fi pierdut niciodata la 4 goluri diferenta la valoarea care o aveau in acel sezon.
    La maxim 2. Dar eu cred ca ar fi fost un meci greu de tot pentru Sevilla.
    Last edited by Johnny D; 9th February 2017 at 07:28.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #88
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Dar n-ati castigat din pacate pt voi decat putin mai mult decat noi la nivel de prestigiu
    Am egalat cea mai mare performanta din istorie a unei echipe romanesti in Cupa Uefa. Daca pentru tine asta inseamna putin...

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Si in rest am scos echipe mai tari decat voi din Europa in acel an. Voi apoi n-ati adaugat nimic pozitiv dupa acea dubla cu Rapid, decat rusine, ati fost scosi de o echipa net inferioara de la avans de 3 goluri, din cauza de blocaj mental evident!
    Daca ati scos echipa mai tari decat noi, inseamna ca ati fost mai buni?
    Ia spune tu, ce echipe a scos Boro in sezonul ala?

    Boro nu a pierdut nici un meci in grupe, chiar a zdrobit pe Dnipro cu 3-0, au eliminat pe Stuttgart (da, pe aia care v-au batut pe voi in grupe), au eliminat pe AS Roma, Basel si pe Steaua. Hai sa nu o dam in penibil, Boro a avut un sezon exceptional in Europa si au eliminat mai multe nume importante decat Steaua si Rapid la un loc.

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Cu Sevilla in finala atat Rapidul cat si Steaua n-ar fi pierdut niciodata la 4 goluri diferenta la valoarea care o aveau in acel sezon.
    Aici ma faci sa rad. Oricat de stelist as fi, in finala Sevilla ne-ar fi rupt in bucati mici si pe noi si pe Rapid.

    Sevilla distrugea Barcelona cu 3-0 in Supercupa Europei cateva luni mai tarziu si tu crezi ca ar fi avut viata grea cu Rapid?


    Ca sa nu mai spun ca si voi ati eliminat pe Hamburg tot cu egalitate la general. Asa ca sa nu dam vina pe sistem, toate echipele joaca dupa aceleasi reguli.
    Last edited by Sevilla86; 9th February 2017 at 10:18.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  5. #89
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Look at him go!

    Eu doar un lucru mai am de zis: Echipa aia fu FOTBAL CLUB SPORT(ING) BUCURESTI, nu Steaua!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •