Page 6 of 139 FirstFirst ... 456781656106 ... LastLast
Results 106 to 126 of 2907

Thread: ATP Tour: Bucuresti, Barcelona, Munchen

  1. #106
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    yes, dog il invinge pe nishikor.Superb

  2. #107
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,787
    Reputatie
    0
    Si in urma cu o saptamana, retardatu imputit pierde in primu tur cu Ram, tot pe zgura de la set in fata!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #108
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    A pierdut intentionat atunci, te-a mirosit ca ai pariat pe el.

  4. #109
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    si eu pariasem pe el
    Din fericire nu fusese singurul meci ratat de pe bilet

  5. #110
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Nicio sansa pentru Basi. A ratat BPs cu nemiluita. Primul ATP pentru Harrison care confirma in sfarsit la cateva decenii dupa ce a fost numit marea sepranta a tenisului din US.

  6. #111
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    are totusi doar 24 de ani.Niciodata nu e prea tarziu

  7. #112
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Tsitsipas si Youzhny au jucat un meci mai mult decat penibil, in care cea mai sigura sansa de a face break-ul era sa stai pe loc si sa nu lovesti mingea, deoarece adversarul se va invinge singur. Halal talent mai e si grecul asta, daca nu reuseste sa il invinga pe un Youzhny intr-o forma sub-mediocra si accidentat
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  8. #113
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    l-am vazut si eu de cateva ori pe tsisipas anul asta.E jucator slab, top100 maxim scrie pe el

  9. #114
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Eu nu inteleg mentalitatea asta a jucatorilor tineri, de a se enerva daca pierd un game sau doua. Nu ar lupta nicicum cu un jucator care le e putin superior, imediat trec pe modul *braindead* si cedeaza meciul. Thiem, Zverev si Raonic sunt cazurile fericite care au trecut peste acest impas, insa restul jucatorilor tineri au probleme mari cu orice jucator din Top 150, nici macar Top 100
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  10. #115
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,787
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Roddicted View Post
    si eu pariasem pe el
    Din fericire nu fusese singurul meci ratat de pe bilet
    Si eu, Pe Se Jale....

    Dar si idiotu ala de Dutra, la tine acasa sa te surclaseze un amarat... vai de tine...

    Cuevas saracu nici el nu prea are ritm deloc, De Suparare il face ca pe prosti.

    Nadal pe unde e? Nu-i mai place zgurish, s-a reprofilat!?
    Last edited by Johnny D; 21st February 2017 at 00:37.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #116
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Daca mai aveati vreo indoiala ca Mannarino e un kkt https://twitter.com/doublefault28/st...rc=twsrc%5Etfw

  12. #117
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,787
    Reputatie
    0
    Dolgorahatov a picat cu Ferrer in primul tur, abia astept sa vad cum il executa omul de fier pe noul castigator de turneu, mare scula!
    O sa fie un gunoi cu trofeu luat incadrat de 2 infrangeri in primu tur, foarte comic!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #118
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Si eu, Pe Se Jale....

    Dar si idiotu ala de Dutra, la tine acasa sa te surclaseze un amarat... vai de tine...

    Cuevas saracu nici el nu prea are ritm deloc, De Suparare il face ca pe prosti.

    Nadal pe unde e? Nu-i mai place zgurish, s-a reprofilat!?
    biletul cu dutra era pierdut de mult la mine, asa ca am pus 50 de lei live la 2-2 primul set pe norvegian.A mers smecheria. N-o sa-l uit niciodata pe ciumetul asta de dutra silva dupa ce mi-a facut la chennai anul asta cu lajovic.
    Acum stau si tremur la cecchinato.
    Incredibil ce bataie ia cuevas de la de greef.
    Last edited by Roddicted; 21st February 2017 at 00:48.

  14. #119
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,787
    Reputatie
    0
    Si la mine, de la rahat de Kuznetsov ia set, a avut minge de break in primu game, in urmatorul, intre ele si-a facut serva la zero si apoi de la 40-30 in al 2-lea game la serva pierde rahatul 3p la rand si evident apoi e mort tot meciul, dublu 3-6! Te doare mintiocul, cum ii gasesc oare tot pe astia de n-au chef de tenis!?

    Set De Suparare. Campionul e cu probleme, e greu sa-si gaseasca ritmul.
    Oricum sansele sale sunt infinitezimale sa-si retina trofeul, ce tablou salbatic e aici cu Ferrer, Nishi, Thiem, unu din astia 3 ia sigur.
    Brazilienii au ghinion, dupa ce Dutra s-a facut de kkt, urmeaza Nishi sa le faca de rusine si speranta lor nr. 1 in primul tur.

    Am si uitat de Busta, si el e scula. Ramos ar fi al 5-lea, si el e bun si are traseu profitabil vad ca.
    Last edited by Johnny D; 21st February 2017 at 00:51.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #120
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    Adevarul e ca in unele zile nu iese nimic, parca anumite rezultate sfideaza total logica.
    Eu inca sper azi ca kicker sa fie chokerul pe care il stiu pana la final si sa nu-mi faca si asta o surpriza.Ar fi o zi fara un bilet combinat castigator.

    De multe ori e mai bine sa mergi pe instinct decat pe logica.Daca am un feeling nasol legat de un meci, il evit sau joc impotriva favoritului pe hartie
    Last edited by Roddicted; 21st February 2017 at 00:53.

  16. #121
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,787
    Reputatie
    0
    Sper c-ai pus macar pe Arsenal, era cel mai pe fata meci de azi. Daca nu, nu te iert! Arsenal si CSM Bucuresti, bine alea aveau cota 1.05, dar buna avand in vedere c-au inceput meciul cu 9-0! Era meci de cota 1.01 ala, deci era value cum zice Eddy!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #122
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    am pus, era pomana cota aia de 1.20 care am prins-o.La fel cum a fost si edmund cu ballerino
    La fete am pierdut urat azi.Numai impiedicate.

  18. #123
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,787
    Reputatie
    0
    Baaai bai, cat de superior e Cuevas in lovituri si cat de tare il domina amaratu ala cu top spinul sau de 2 lei la mental, il face sa greseasca ca pe prosti, aproape total nefortat! E aproape comic daca n-ar fi tragic!


    Si ti-a facut break Kicker in ultimu game inainte de tiebreak, cum e mai rau, Chiken in Nato a lu Cristy e vai de capu lui....
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #124
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    bag bola, cecuiato face servici vole la bp cu mingea a doua.S-a dus setul.Ma bate gandul sa pun pe cuevas la live

  20. #125
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,787
    Reputatie
    0
    Ar fi bun un pariu pe el, va juca din ce-n ce mai bine, isi gaseste ritmul incet.
    Daca joaca si 60% din ce poate, ala saracu n-are nici o sansa.


    Intrebarea e daca ai apucat sa pui inainte de break-ul asta la zero! Acu deja cota e de kkt....
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #126
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    am pus 80 de lei la 1.65 cota.Sa vedem...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •