Page 137 of 265 FirstFirst ... 3787127135136137138139147187237 ... LastLast
Results 2,857 to 2,877 of 5560

Thread: Guvernul Vasilica (PSD-ALDE)

  1. #2857
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,275
    Reputatie
    1
    de parca ar fi prima data cand te-nseli...
    granita la Orsova!

  2. #2858
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    deci nu ai fost deloc in piata la marea prosteala? atentie ce spui!


    40.000 fara tine? asta chiar nu pot sa cred.

  3. #2859
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    daca puteam spuneam .....pe 2 vieti!
    pa viata si pa moarteee!
    retired.

  4. #2860
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by phife View Post
    pa viata si pa moarteee!
    n-ai prins-o.

  5. #2861
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    nu va cer mare lucru decat sa cititi. nu va cer sa fiti deacord, doar cititi:

    http://www.cotidianul.ro/adevarata-f...in-dna-295868/

  6. #2862
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Ati avut lumea vostra. Intelegi-i si pe altii ca vor sa aibe lumea lor. Fiti democrati, ei v-am acceptat, faceti si voi acelasi lucru.

  7. #2863
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    termina in **** mea cu "ati avut lumea voastra". cine a avut ma? ce a avut? crezi ca am trait eu sau altu mai bine cat timp ce?
    ce e aia lumea voastra? de cand sunt eu pe forumu asta o tot dai cu lumea voastra, cu o sa vina vremea noastra...ba, ne zbatem toti in acelasi *****. tot o dai inainte cu divizarea, cine **** mea divide ma? nu tu? au avut lumea lor, auzi.
    tot o dai inainte cu sloganuri d-astea, absolut de noaptea mintii fara sa realizezi ca indiferent de ce parte a clasei politice iti atasezi simpatia in tara asta situatia e fixa - suntem noi si ei. suntem noi oamenii de rand care votam si cu aia si cu aia si ii sustinem sau nu, care mergem la munca 9 to 5 sau avem imm uri chinuite, care incercam sa ne zbatem sa o duca ai nostrii copii mai bine, ca nu am auzit 1 roman care sa creada ca pe timpul vietii lui o sa traiasca intr-o tara normala si sunt oamenii cu bani obtinuti oricum dar nu cinstit, politicienii care se pisa in capu nostru& ai lor instrumentisti.
    si tu care reusesti cu brio sa nu intelegi nimic din viata iti versi fierea in oamenii de rand pentru ca, vezi doamne, se bucura ca intra voiculescu in puscarie si a votat cu xulescu. te tot citesc descoperind apa calda din 5 in 5 posturi, dna e o institutie politizata. sa-mi bag ****, eu nu creadeam asa ceva? chiar? sigur nu ne minti? apa e sigur uda? sau..


    apropo, nu exista "aibe".
    retired.

  8. #2864
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,275
    Reputatie
    1
    l-am vazut pe ciordache la tv,parca incepe sa mi se faca si un pic mila,asa prost si arogant si antipatic cum era cand a dat OUG-ul ala pe care si l-a asumat...
    cred ca in sfarsit s-a prins si el cum e cu seful dracnea,parca vad discutie inainte...


    dracnea: domnu iordache,ai in fata ce vrem noi
    iordache 'traiti sefu,am inteles"...
    dracnea: dai lege sa iasa ai nostri din puscarie si sa sa furam de-acum incolo fara emotii,limita 200 mii coco ca nu suntem toti hulpavi ca bombonel.de aia te-am pus acolo...
    ciordache:'traiti sefu,dar nu-i periculos?
    dracnea:n-ai tu treaba,eu raspund,totul e calculat,suntem pe cai mari dupa alegeri si nu ne temem de nimic,doar nu crezi ca o sa te arunc din partid ca pe o masea stricata daca ceva nu merge bine...
    Last edited by cip; 10th February 2017 at 18:50.
    granita la Orsova!

  9. #2865
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by phife View Post
    termina in **** mea cu "ati avut lumea voastra". cine a avut ma? ce a avut? crezi ca am trait eu sau altu mai bine cat timp ce?
    ce e aia lumea voastra? de cand sunt eu pe forumu asta o tot dai cu lumea voastra, cu o sa vina vremea noastra...ba, ne zbatem toti in acelasi *****. tot o dai inainte cu divizarea, cine **** mea divide ma? nu tu? au avut lumea lor, auzi.
    tot o dai inainte cu sloganuri d-astea, absolut de noaptea mintii fara sa realizezi ca indiferent de ce parte a clasei politice iti atasezi simpatia in tara asta situatia e fixa - suntem noi si ei. suntem noi oamenii de rand care votam si cu aia si cu aia si ii sustinem sau nu, care mergem la munca 9 to 5 sau avem imm uri chinuite, care incercam sa ne zbatem sa o duca ai nostrii copii mai bine, ca nu am auzit 1 roman care sa creada ca pe timpul vietii lui o sa traiasca intr-o tara normala si sunt oamenii cu bani obtinuti oricum dar nu cinstit, politicienii care se pisa in capu nostru& ai lor instrumentisti.
    si tu care reusesti cu brio sa nu intelegi nimic din viata iti versi fierea in oamenii de rand pentru ca, vezi doamne, se bucura ca intra voiculescu in puscarie si a votat cu xulescu. te tot citesc descoperind apa calda din 5 in 5 posturi, dna e o institutie politizata. sa-mi bag ****, eu nu creadeam asa ceva? chiar? sigur nu ne minti? apa e sigur uda? sau..


    apropo, nu exista "aibe".
    fix pwla ce zici tu.

    adica cum, nu ai trait mai bine di 2004 pana in 2014? atunci de ce PLM l-ai pupat in kur pe basescu/ nu ca sa traiesti mai bine? Acum de ce il pupi in kur pe iohannis, nu casa traiesti mai bine/

    nu-mi spune ca in toti anii astia voi ati pupat fese neconditionat doar ca kovesi sa devina Prima Virgina a Romaniei?

  10. #2866
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    eu o vreau pe monica macovei la puscarie.


    multinationalilor, voi ce ziceti?

  11. #2867
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,275
    Reputatie
    1
    tu pana una ulta muta-te inapoi in Deva daca ti-e rusine cu timisorenii,la urma urmei nu te-a obligat nimeni sa vii si mai ales sa mai si ramai aici...
    granita la Orsova!

  12. #2868
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    fix pwla ce zici tu.

    adica cum, nu ai trait mai bine di 2004 pana in 2014? atunci de ce PLM l-ai pupat in kur pe basescu/ nu ca sa traiesti mai bine? Acum de ce il pupi in kur pe iohannis, nu casa traiesti mai bine/

    nu-mi spune ca in toti anii astia voi ati pupat fese neconditionat doar ca kovesi sa devina Prima Virgina a Romaniei?
    din 2004 pana azi s-a cam format bruma de clasa de mijloc din ro. sau s-a mai ingrosat putin. nu datorita lu basescu sau ceva, datorita faptului ca au plecat romanii afara. nimeni nu l-a pupat in **** pe basescu sau pe iohannis, astea-s visele tale, pana si fanii astia hardcore ca hingheru stiu ca-s doua javre, dar sunt doua javre relativ sincere care nu-ti arunca un os de la masa sa te uiti in partea cealalta. daca stii ce vreau sa zic.
    o vrei pe macovei la puscarie, daca maine intra si macovei si basescu si cine plm mai vrei tu pun pariu ca nici cat un fir de praf nu are cineva de aici un regret.
    si asta e fix ce le reprosezi tu lor. ca si ei au vrut pe ala si pe celalalt la puscarie, bineinteles ca nu le incalzeste in mod palpabil cu nimic viata, kovesi a fost aia sub numele -ca nu pot sa zic tutela- s-au intamplat lucrurile alea. ca e si ea o japita, ca nu face de capu ei nimic, ca a plagiat - toata lumea stie, dar a servit la implinirea dorintelor astea cinice pe care le ai si tu.
    tu care tot vrei rau alora, pe aia in puscarie, raul celorlalti, ce **** mea om esti tu cand nu vrei binele nimanui? baaa, te-a turbat ura ba! si nici macar nu stii de ce, nu intelegi de ce - personal nu te-a afectat nici cat negru sub cusatura sosetei. esti in spume un rebel fara o cauza - fix mobilul perfect de mani****t.
    Last edited by phife; 10th February 2017 at 19:58.
    retired.

  13. #2869
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Hopa se cearta locuitorii de la marginea Aradului si se mai intreaba unii cum de le-au luat asa de usor titlul galatenii atunci

  14. #2870
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,275
    Reputatie
    1
    nu se cearta nimeni cu nimeni,doar le mai dam cate un sut in tzur celor care se aciueaza pe aici si nu mai se adapteaza...atata tot
    granita la Orsova!

  15. #2871
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Urata postare.

  16. #2872
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Nu e urata ci simbolica.
    Cip a terminat de expulzat negrii, arabii, tiganii, oltenii iar acum expulzeaza si timisoreni Asta se intampla daca vin la putere cei ca el
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #2873
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Adorabila Lorena cand se enerveaza!
    http://lorenalupu.com/blog/banii-de-...*****-ciutace/
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  18. #2874
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by phife View Post
    din 2004 pana azi s-a cam format bruma de clasa de mijloc din ro. sau s-a mai ingrosat putin. nu datorita lu basescu sau ceva, datorita faptului ca au plecat romanii afara. nimeni nu l-a pupat in **** pe basescu sau pe iohannis, astea-s visele tale, pana si fanii astia hardcore ca hingheru stiu ca-s doua javre, dar sunt doua javre relativ sincere care nu-ti arunca un os de la masa sa te uiti in partea cealalta. daca stii ce vreau sa zic.
    o vrei pe macovei la puscarie, daca maine intra si macovei si basescu si cine plm mai vrei tu pun pariu ca nici cat un fir de praf nu are cineva de aici un regret.
    si asta e fix ce le reprosezi tu lor. ca si ei au vrut pe ala si pe celalalt la puscarie, bineinteles ca nu le incalzeste in mod palpabil cu nimic viata, kovesi a fost aia sub numele -ca nu pot sa zic tutela- s-au intamplat lucrurile alea. ca e si ea o japita, ca nu face de capu ei nimic, ca a plagiat - toata lumea stie, dar a servit la implinirea dorintelor astea cinice pe care le ai si tu.
    tu care tot vrei rau alora, pe aia in puscarie, raul celorlalti, ce **** mea om esti tu cand nu vrei binele nimanui? baaa, te-a turbat ura ba! si nici macar nu stii de ce, nu intelegi de ce - personal nu te-a afectat nici cat negru sub cusatura sosetei. esti in spume un rebel fara o cauza - fix mobilul perfect de mani****t.
    ce nu stii tu e ca el/ei functioneaza pe principiul "cine nu e cu noi sigur e impotriva noastra". ei nu concep ca exista alta cale decat a lor, iar daca nu esti din filmul lor esti basist, sorosit si vanzator de tara.

    iar cu tim nu trebuie sa-ti bati prea mult capul. ai vazut si tu cat latra pe forum, iar cand il ia cineva la puricat (desi el ameninta de ani buni pe toata lumea si chiar le-a facut rau catorva de pe forum) se caca pur si simplu pe el de frica si da inapoi, vezi cazul novac.

  19. #2875
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,275
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Urata postare.
    care,aia cu cei 40 mii de carpaci timisoreni si rusinea ca imparte ozonul cu ei?
    cam da,aici nu te mai contrazic...
    granita la Orsova!

  20. #2876
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,866
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nu e urata ci simbolica.
    Cip a terminat de expulzat negrii, arabii, tiganii, oltenii iar acum expulzeaza si timisoreni Asta se intampla daca vin la putere cei ca el
    Daca ar fi fost acest forum un joc de sah, lu Cip tocmai i-ar fi picat regina, si cu un singur pion ramas pe tabla...

    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    vezi cazul novac.
    Sa-l vad? Nu pot sa mai mai satur de el.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #2877
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    care,aia cu cei 40 mii de carpaci timisoreni si rusinea ca imparte ozonul cu ei?
    cam da,aici nu te mai contrazic...
    Cum propui sa caracterizez aceasta masa de cetateni manipwlati care salveaza rosia montana, salveaza romania dar nu sunt interesati sa salveze orasul lor? Spune-ne gugulane.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •