Page 228 of 265 FirstFirst ... 128178218226227228229230238 ... LastLast
Results 4,768 to 4,788 of 5560

Thread: Guvernul Vasilica (PSD-ALDE)

  1. #4768
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,271
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Nu mai....dorest (??!!??).....nimic de la tine.
    Ce mai face nicusor si clotilde? Tot cu viitorul Romaniei in gura?
    nah...si cand te gandesti ca pentru cretinoidul asta l-au banat pe Hinghi...


    Delapule hai incoa'
    si admira-ti opera !
    granita la Orsova!

  2. #4769
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Academia SRI îl acoperă pe Mihai Tudose


    teza de doctorat cu titlul "protecția infrastructurii critice - element strategic dinamic în sectorul de securitate" a fost susținută de mihai tudose în 2010 la academia sri, mihai viteazul.

    https://www.flux24.ro/academia-sri-i...-mihai-tudose/

    statul paralel nu a putut sa distruga psd.dar a infiltrat o groaza de lichele se.curiste in esaloanele 1 si 2 ale partidului.
    de aici si marile disensiuni din partid...


    coolule, tot cu uta?
    unde ati jucat pe zapada,duminica, cu chindia?
    Last edited by Lordliv; 5th December 2017 at 19:01.

  3. #4770
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post





    coolule, tot cu uta?
    unde ati jucat pe zapada,duminica, cu chindia?
    cum unde? in siria!

  4. #4771
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,973
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    nah...si cand te gandesti ca pentru cretinoidul asta l-au banat pe Hinghi...


    Delapule hai incoa'
    si admira-ti opera !
    Cipule, iti dau la ficati
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #4772
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    cum unde? in siria!
    Pentru tine la Sicula....care rimeaza cu papa-mi-ai lula
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  6. #4773
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by newcool View Post
    Pentru tine la Sicula....care rimeaza cu papa-mi-ai lula
    lolerpulistule!

  7. #4774
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Declarațiile lui Sebastian Ghită

    În ultima perioadă am fost vizitat de un avocat apropiat de DNA care, în mod direct, mi-a spus că dacă fac denunțuri împotriva lui Dragnea mai am o șansă. Chestiunea aceasta e extrem de gravă. Au încercat și acum doi ani împotriva fostului prim ministru Ponta, iar acum l-au ales pe Dragnea. Cum există un interes împotriva cuiva în România, cum apar denunțători 'binevoitori' care interpreteaza lucrurile favorabil procurorilor. Mi s-a spus că dacă știu ceva despre familia lui Dragnea, oameni pe care îi știu de 15 ani, atunci răsplata va fi lipsa agresiunii împotrivă familiei mele. Mi-au spus că îmi vor duce mama la DNA, la fel cum au dus-o pe mama lui Ponta, că îi vor aresta pe frate și pe prietenii mei, și că am să mă întâlnesc cu toți la închisoare, iar prețul era un denunț împotrivă lui Dragnea, ca să fie blocat să devină premier... (…) Realitatea e că sistemul a devenit un monstru. De aceea m-am hotărât să vin cu date mai concrete, care să vă facă să credeți că ceea ce spun e adevărat. Mulți mi-ați reproșat că atunci când am vorbit de plagiatul Codruței Kovesi nu am dat mai multe elemente care să mă facă într-un fel credibil. V-am vorbit despre mailul secret al dânsei - cucuveauamov@ gmail.com, și mulți m-ați întrebat cum pot eu să demonstrez acest lucru. Astăzi am luat cu mine un astfel de email / document, care demonstrează fără putere de tăgadă ce s-a întâmplat cu mine, cu doamna Kovesi, și cum a început această mistificare a dosarelor. Care a fost primul dosar care a propulsat-o pe doamna Kovesi la rang de mare procuror și cum a fost făcut el la instrucțiunile, presiunile și aranjamentele doamnei Kovesi. Aceste mailuri există, pot fi expertizate și electronic, și cred că atunci când într-un astfel de mail, lângă adresa doamnei Kovesi, cucuveauamov, vedem și adresa consilierei sale apropiate, Dana Titian, începem să ne gândim de două ori dacă mailul este sau nu al doamnei Kovesi'.

    Dana Titian - adevarata sefa a DNA. Nu prapadita de baschetbalista.

  8. #4775
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Scenariul se repeta: hotii nu au invatat nimic, merg doar pe ideea ca lumea s-a plictisit, s-a blazat. Tot noaptea ca hotii, tot cu fumigene. De pilda atat de invocata faza ca este necesara raspunderea materiala a magistratilor in cazul unor hotarari judecatoresti dubioase exista deja!

    Lg 303/2004, art. 96 alin. 7 - statul se poate îndrepta cu o acțiune în despăgubiri împotriva judecătorului sau procurorului care, cu rea-credință sau gravă neglijență, a săvârșit eroarea judiciară cauzatoare de prejudicii.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  9. #4776
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Deputatul PNL Cătălin Predoiu a declarat joi că o parte dintre membrii Comisiei parlamentare speciale pentru legile Justitiei au primit amendamente la proiectul de modificare a Legii 304/2004 în noaptea de miercuri spre joi.

    "Aseară, la ora 12,30, o parte dintre membrii comisiei am primit pe email o serie de amendamente propuse de UNJR privind înfiintarea unei sectii speciale de anchetă a magistratilor în cadrul Parchetului General. Potrivit acestor amendamente, competenta DNA în cazul în care în fapte de coruptie sunt implicati magistrati este evaporată. Este o lovitură care se încearcă la adresa competentei DNA", a spus Predoiu, la Palatul Parlamentului.
    http://evz.ro/dezvaluire-bomba-anche...ele-de-la.html

    PS- Nu stiu exact cine mai e acest Predoiu. Am auzit in schimb de sefa UNJR care - de fapt si de drept - este autoarea noilor legi ale justitiei prin sutele de amendamente acceptate in Parlament. Nu Dragnea, nu Tudose, nu Tudorel Toader. Numele ei : Dana Garbovan. S-ar putea sa fie viitorul MJ. Si atunci - scuze pentru limbajul neacademic - ATI BELIT-O.

  10. #4777
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    ATI BELIT-O.
    n-am belit-o inca, dar o asteptam. nu e de dat jos din pat tipa.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  11. #4778
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Scenariul se repeta: hotii nu au invatat nimic, merg doar pe ideea ca lumea s-a plictisit, s-a blazat. Tot noaptea ca hotii, tot cu fumigene. De pilda atat de invocata faza ca este necesara raspunderea materiala a magistratilor in cazul unor hotarari judecatoresti dubioase exista deja!

    Lg 303/2004, art. 96 alin. 7 - statul se poate îndrepta cu o acțiune în despăgubiri împotriva judecătorului sau procurorului care, cu rea-credință sau gravă neglijență, a săvârșit eroarea judiciară cauzatoare de prejudicii.
    Se poate indrepta ...NICIODATA. Mi-e greu sa cred ca nu intelegi. Dar preferi meseria de manip.ulare si aburire.
    Termenul corect e acum introdus in lege : Statul este OBLIGAT sa se indrepte....

    Adica PA portocalelor, liviutelor, macovistelor si alte similare care au nenorocit oameni, au sute de achitari in justitia romana si la CEDO si nu platesc pentru asta.

  12. #4779
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    n-am belit-o inca, dar o asteptam. nu e de dat jos din pat tipa.
    Stii cum e cu ruptul gatului ? "Asteapt-o" si ai sa vezi !

  13. #4780
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    ok.s-au votat toate articolele legii raspunderii magistratilor.inclusiv cu modificarea legata de obligatia statului de a se indrepta in regres impotriva celor care contribuie la solutii juridice false.
    clovnii useristi nu au facut decat sa-si ridice fustele.si au ramas in curul gol.adica niste scursuri de larve umane.
    votul final asupra intregii legi,care va dura 30 de secunde,va fi marti.

    inca o data,felicitari serban nicolae!

  14. #4781
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Stii cum e cu ruptul gatului ? "Asteapt-o" si ai sa vezi !
    Se stie, Dana Garbovan, face muye & bulan.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  15. #4782
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Se stie, Dana Garbovan, face muye & bulan.
    "Se stie? " Mizeria asta postata de tine o stii numai tu. Te-ai coborat la nivel de muye? Cand ai devenit atat de ticalos?
    Dana va va rupe gatul anul viitor tuturor nenorocitiilor care ati ingropat tara asta in kk.

  16. #4783
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Lol, ai sarit pentru la vache qui rit de parca-i sor-ta!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  17. #4784
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Cred ca ai spus adevarul. Niciodata nu e prea tarziu .

  18. #4785
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Călin Popescu Tăriceanu îi face praf pe americani: 'Nu stăm să conducem țara după ei'

    “Nu stăm în România să ascultăm și să ne conducem după aprecierile pozitive sau negative ale unora sau altora. Nu spun asta într-un spirit excesiv naționalist, dar cred că până la urmă totuși România are prin Constituție definită formula statului. Statul român este un stat suveran, prin urmare ne revine nouă acest rol, societății românești și instituțiilor legitime și reprezentative, cum este Parlamentul”.


    https://www.stiripesurse.ro/calin-po...i_1236369.html



    mda.multe vorbe,dar cumparam armament de la ei de 4 mld de dolari.basca feeeurile...

  19. #4786
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Pai mai ieftine erau poate la Bulgari dar nu au ...Ugandezi nu produc doar cumpara si aia...Rusii nu ne vand ca suntem de partea cealalta mai raman Chinezii si Americanii....asa ca luam de la americani ca sunt oricum "Made in China"

  20. #4787
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    iulian,nu am nimic impotriva.dar am aflat ca acest sistem de aparare il foloseau evreii acum 30 de ani contra arabilor.
    iar rusii il pot fenta cu usurinta.
    dar daca trebuie,trebuie. csat-ul si-a dat acordul!.se produce in continuu armament si de cel perimat trebuie sa se scape...noii veniti sunt primii inselati.
    si cand te gandesti ca la deveselu zburda oile din saivanul ce nu poate fi desfiintat.


    ps la cat au cumparat chinezii din produsele toxice financiare americane din timpul crizei nu m-as mira sa fie made in china! din partea estica bineintele.capitalista!

  21. #4788
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    http://www.nationalisti.ro/2017/12/u...d-de-poimaine/

    O idee bunas as zice, dar totusi de unde au bani?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •