Page 15 of 265 FirstFirst ... 513141516172565115 ... LastLast
Results 295 to 315 of 5560

Thread: Guvernul Vasilica (PSD-ALDE)

  1. #295
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    nu ne-ai spus ,sekuristule, ce grad ai?

  2. #296
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by TheIceMan View Post
    ce zici, un evreu poate fi PM?
    Stii bine care e raspunsul meu : orice om competent pentru aceasta uriasa responsabilitate poate fi pm. Fie el evreu sau tigan.
    Ceea ce insa m-a frapat la multi de pe acest forum este intoleranta religioasa. Care tine de comunismul cel mai infect.

  3. #297
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    nu ne-ai spus ,sekuristule, ce grad ai?
    -8 C acum, ninge usor


    acum pe bune, am acelasi grad ca si tine
    beleafer

  4. #298
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TheIceMan View Post
    -8 C acum, ninge usor


    acum pe bune, am acelasi grad ca si tine

    Ma cam indoiesc, Timache e pe palinca!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  5. #299
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Pe doamna Kovesi am cunoscut-o in sediile SRI. La K2, la K4 si la T14. Acolo ne intalneam de minimum doua ori pe saptamana inca din anul 2010. Si a durat aceasta serie de intalniri pana in anul 2014. Realitatea e ca poate sute de astfel de intalniri au existat in acesti ani. La unele dintre intalniri erau prezenti doar generalul Florian Coldea, Laura Codruta Kovesi si un sef al statiei CIA din Romania. Primul pe care l-am cunoscut in prezenta doamnei Kovesi si a domnului Coldea a fost domnul Karl Schwab, fostul sef al doamnei Kovesi. Iar al doilea este Eric Easley, poate actualul sef al doamnei Kovesi. Aveti aici cartile de vizita ale celor doi. Ceea ce vreau sa stim toti si sa intelegem toti este ca in urma acelor perchezitii, stiind dinainte ca urmeaza sa apara acele perchezitii, am mai gasit aceste carti de vizita in casa si am putut sa va spun adevarul.

    Multi dintre dumneavoastra ati intrebat dupa dezvaluirile domnului Ponta - nu eu am fost cel care a spus - cum si in ce fel ne-am intalnit in acea podgorie. Au fost multe astfel de evenimente si de intalniri, si faptul ca Victor Ponta a confirmat ca acolo a intalnit-o pe doamna Kovesi m-a ajutat si pe mine sa va conving. Poate ca intr-o zi o sa vedem mai multe date, mai multe elemente, mai multe argumente, dar pana atunci vreau sa o intreb pe doamna Kovesi daca isi mai aduce aminte de petrecerea restransa din vila de la Sinaia in care dansa cu Vasile Dancu si cu mine chefuiam cu lautarii si cantam 'La Chilia-n port' - varianta pentru statul de drept. O sa urmeze mult mai multe astfel de dezvaluiri in zilele urmatoare si sper si cred ca v-am starnit, v-am trezit atentia si sper si cred ca vazand aceste e-mailuri cu serii, vor aparea jurnalisti capabili sa verifice aceste adevaruri. Si veti afla cum s-a inceput masluirea dosarelor, fortatul de denunturi mincinoase, inventarea probelor si cum mii, poate sute de mii de romani au inceput sa sufere si sa fie tarati in procese si in dosare neadevarate, facute pe probe false si care nu reflecta realitatea.

    Daca ce spune Sebastian Ghita e adevarat atunci tot ce intampla ACUM in Romania se explica. Si niciun guvern viitor nu va putea distruge musuroiul plin de cartite, serpi si alte taratoare.

  6. #300
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    ne-a venit pe net stirea cum ca Motoriceanu si Dracnea habar nu au pe ce lume traiesc

    http://revista22.ro/70259197/tricean...a-l-aprob.html
    beleafer

  7. #301
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,969
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    Inca 2 zile si vom avea un guvern legitim. Mai asteptati 2 zile dupa care e liber la injuraturi.
    Cat timp dureaza alea doua zile?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #302
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    se pare pana iese poporul furat de drepturile lui de clica johanista,in strada.sute de mii vom iesi.
    am vazut o jigodie tupeista userista ajunsa deputat. la un post de tv.un paduche propulsat de serviciile de peste granita.o jigodie cum numai canadianul ar fi.
    o fufa fara venituri in anul trecut, dar plina de ura fata de romanii din tara.
    astia trebuie trasi in tepele pregatite de basescu...

  9. #303
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    parca va si vad cum iesiti nervosi si o sa bateti cu placile dentare de asfalt
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #304
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    ***** ******* de lichea.

    iti mai traduc? larva umana...

  11. #305
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    se pare pana iese poporul furat de drepturile lui de clica johanista,in strada.sute de mii vom iesi.
    O sa iesiti da. Astia de voteaza PSD ies cu sutele de mii...dimineata la piata, dupa ora 15:00 e gata ziua pentru ei.

  12. #306
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    chiar ti-a sarit placa din gura sau de ce vorbesti cu stelute?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #307
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    fututi cristosul matii.
    ok a iesit bine.fara liniute...

  14. #308
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    o fufa fara venituri in anul trecut, dar plina de ura fata de romanii din tara....
    Poate plina de ura fata de infractorii pesedisti, da' nu ma mir c atu confunzi tara cu clica pesedista.
    la ce post tv a fost?
    beleafer

  15. #309
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    ce chestie a mai inventat si vadim asta, 'te-la'r d-zo!
    daca injuri corect gramatical, primesti stelutze!

    degeaba! le are cu marketingu'!
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  16. #310
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    fututi cristosul matii.
    ok a iesit bine.fara liniute...
    "maa-tii" dar tinand cont de cat de inculti sunt pesedistii pot zice ca te-ai descurcat destul de binisor.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #311
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    cum stau laturile umane la panda...********i nenorociti.

  18. #312
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    "maa-tii" dar tinand cont de cat de inculti sunt pesedistii pot zice ca te-ai descurcat destul de binisor.
    tu nu o sa **** in patul tau,********ule

  19. #313
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,969
    Reputatie
    1
    Acum am inteles de ce Lordlivii si Timachii sunt nervosi asta seara

    Pai bai "Johannys Hallyday - one for the money two for the show", trebuie pus guvern acolo asa cum propune majoritatea. Doar de asta a castigat la vot. Doar nu asteptam alegerile urmatoare ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #314
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    tu nu o sa **** in patul tau,********ule
    nu.

    o sa f** in patul tau. cand esti tu plecat de acasa! ********ule
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #315
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Acum am inteles de ce Lordlivii si Timachii sunt nervosi asta seara

    Pai bai "Johannys Hallyday - one for the money two for the show", trebuie pus guvern acolo asa cum propune majoritatea. Doar de asta a castigat la vot. Doar nu asteptam alegerile urmatoare ...
    Absolut corect pariziene, asa va si face, da' merita sa-i fiarba doo minute in suc propriu, poate-poate asa vad romanii ce prostie au facut la vot.

    btw, Lordliv nu e nervos, asa-i starea lui naturala, de ani de zile tot injura pe forum fara cine stie ce repercusiuni, m-am obisnuit cu el, nu-l bag in seama serios, ci doar ca pe un mascarici, e drept de calitate cam proasta.
    beleafer

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •