Page 181 of 265 FirstFirst ... 81131171179180181182183191231 ... LastLast
Results 3,781 to 3,801 of 5560

Thread: Guvernul Vasilica (PSD-ALDE)

  1. #3781
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Pauliciule, tu ai urmarit vreo emisiune la latrina 3 facuta de femeia de serviciu? vad ca ai cunostinte solide de politica. sigur de la ea le-ai capatat


    Timache, sa vina domnu` timache!!!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #3782
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    a picat la datorie si Tudorel! a demisionat la nici o ora dupa ce declarase ca ramane pe baricade, ca el e demn etc...

    numai barbati adevarati de stat in guvernul ala
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #3783
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    nu prea-s lamurit , timache e cu ramura progresista a pesedeului sau cu retrogradul de grindeanu ?
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  4. #3784
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    deocamdata o da de gard si face pe echidistantul. probabil socul a fost puternic
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #3785
    sport legend Fedayn's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,303
    Reputatie
    1
    raspunsul este.."DA"
    "Life is like a box of chocolate, you'll never know what you gonna get"

  6. #3786
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    6 luni dureaza un ciclu de conducere la banateni; 3 luni sa conduca, 3 sa-i scoatem cu forta de la guvernare
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  7. #3787
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0

  8. #3788
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    i-a dat-o Grindeanu de l-a umplut de muci


    , pe mustata . l-am vazut plangand ochii pe la DIGI si acum, dupa 24 de ore, inca avea pete galbene.


    =>... DA, DAAA! Cu rusii!

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  9. #3789
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Cea mai socanta chestie din "raportul de evaluare" este cea referitoare le neindeplinirea relatiilor economice cu Rusia. Trebuie sa fii absolut bezmetic ca in actualul context sa lasi sa-ti scape aceasta enormitate. Acest Dragnea pare ca nici in ceasul 12 nu-si da seama ca a aruncat aceasta tara in aer mergand pa mana unor tatze aduse de el in prim plan.
    ps. Este clar ca Grindeanu are acum multa sustinere externa. Asta complica in mod decisiv lucrurile. De fapt, in Europa, va fi o premiera ca un partid sa-si dinamiteze propriu guvern.

  10. #3790
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    ma pis pe voi de pesedisti hoti

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  11. #3791
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    bah, azi am violat babaciunea siriana, sunt fericit, sunt zen.



    alta intrebare

  12. #3792
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    gata, m-am prins de ce esti atat de calm acum si de ce erai asa agitat in primavara. erai nefutut
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #3793
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Grindeanu asta e un fel de Macron al Romaniei. Aliati-va cu el cat mai aveti timp, parerea mea
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #3794
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    tupeu e pe baza de alcool la el intr-o proportie mai mare decat prevede legea.
    retired.

  15. #3795
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    si mie mi-e brusc foarte simpatic grindenutul asta . desi oamenii astia spun ca-i omul serviciilor (sri, sie, plm) eu zic ca-i baiat din liga mare - praoaspat racolat (sau activat, chiar nu mai conteaza acum) de colonialistul sef. si asta e foarte bine pt Romania!



    nu-i el premiant comparativ cu unul scolit pe bune, educat carevasazica, dar fata de vaca asta nesimtita http://revistapresei.hotnews.ro/stir...an-nastase.htm baiatul este ARIEL

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  16. #3796
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    bah, azi am violat babaciunea siriana, sunt fericit, sunt zen.
    soacra-ta e turcoaica get-beget ... pe cine dracu ai abuzat mah nefericitule?!?

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  17. #3797
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Grindeanu asta e un fel de Macron al Romaniei. Aliati-va cu el cat mai aveti timp, parerea mea
    In sfarsit o postare logica.

  18. #3798
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cimitiru' ghencea View Post
    nu prea-s lamurit , timache e cu ramura progresista a pesedeului sau cu retrogradul de grindeanu ?
    Incredibil, tu nu ti-ai revenit nici acum din socul pierderii din 11 decembrie 2016?

    Si mai ziceai ca nu esti parte a sistemului!


    Inca nu am o parere, inca nu am decodat jocurile ca sa ma pozitionez impotriva cuiva.Tindeam sa-i dau dreptate lui grindeanu pana am vazut cine il sustine:seuristul Dancu??????????????????????????????? Ponta? Constantin?

    Oricum e bine ca se cutremura acest mamut aflat la guvernare care e lipsit de opozitie si care nu a facut nimic din ceea ce ma intereseaza pe mine!Unde e legea raspunderii magistratilor? Unde e o lege noua a sigurantei nationale? Unde sunt relaxarile fiscale pentru mediul privat?

  19. #3799
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    bai timache, nu pot sa cred, esti atat de naiv de parca mai ieri ai sarbatorit majoratul. trecura 27 de ani de asa zisa democratie si visezi ca-n prima zi cai verzi pe pereti.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  20. #3800
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Cand nu o sa mai visez atunci pot sa mor!

  21. #3801
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    """Nu eu am fost la partide de tenis. Nu eu am fost la sprituri cu reprezentanti ai serviciilor secrete. Daca domnul Dragnea va continua cu acuzatiile voi avea pozitii si mai ferme. """"

    Sorin Grindeanu in ultima iesire la tv.

    ps. Faptul ca ungurii din udmr vor inclina balanta la motiunea de cenzura ma scarbeste. Dragnea vrea sa-i aduca la guvernare numai ca sa-si apere scaunul.
    Pentru ca daca motiunea nu va trece el va deveni istorie.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •