Page 140 of 265 FirstFirst ... 4090130138139140141142150190240 ... LastLast
Results 2,920 to 2,940 of 5560

Thread: Guvernul Vasilica (PSD-ALDE)

  1. #2920
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Si inca un subiect de dezbatere pentru cei ce merg in piata: este Kovesi spion strain?

  2. #2921
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    nu cred ca e. sa spioneze ce?
    strainii pot sa faca foarte multe lucruri pe la noi legal, fara "spioni"
    retired.

  3. #2922
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    de salutat initiativa ta, timache, dar cu cine? cu mici exceptii sunt cam aceeasi oameni care au sustinut guvernele boc si fostul prezident. mda, incercarea moarte n-are!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #2923
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    moartea petrecerii.
    nu a sustinut nimeni intrinesc guvernul boc. daca folosesc bine expresia...
    retired.

  5. #2924
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by phife View Post
    Alternative nu sunt - tu ai votat? Daca da, cu cine ma nene?
    Politica>Alegeri 2016>Poll>Cunoastem alfabetul>Citim acolo si ne lamurim, plm>si nu ne mai dam liberali pe net.

  6. #2925
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    Si inca un subiect de dezbatere pentru cei ce merg in piata: este Kovesi spion strain?
    Vrei sa spui spion american, probabil? Pai bai ancoratule in perioada ceausista, mai bine spion american, asa cum credeti voi spalatii pe creier decate RTV si Antena 3, decat un talhar precum Dragnea. Mi-as dori in toata Romania sa fie numai spioni americani. Doar asa scapam de conserve precum Abraham, de exemplu. Hai sa fii iubit si poate, cine stie, vei intelege pana la urma ca drumul nostru e cu A-ME-RI-CA! Si e ireversibil, precum BPOC-ul.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  7. #2926
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    si n-ai votat ca ai vrut tu sa o arzi nihilist?
    pentru mine a fost vadim - iliescu al perioadei in care am avut si eu drept de vot. mi-as fi batut joc de mine oriunde scuipam cerneala.
    retired.

  8. #2927
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    (...) drumul nostru e cu A-ME-RI-CA! Si e ireversibil...
    ... pai tot ar fi bine, dar nu ne lasa sugiucul central european ...

  9. #2928
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Vrei sa spui spion american, probabil? Pai bai ancoratule in perioada ceausista, mai bine spion american, asa cum credeti voi spalatii pe creier decate RTV si Antena 3, decat un talhar precum Dragnea. Mi-as dori in toata Romania sa fie numai spioni americani. Doar asa scapam de conserve precum Abraham, de exemplu. Hai sa fii iubit si poate, cine stie, vei intelege pana la urma ca drumul nostru e cu A-ME-RI-CA! Si e ireversibil, precum BPOC-ul.
    OK!

    Hai sa ne calmam si sa o luam analitic. Deci toata lumea a aflat ca kovesi e cetatean american, acum tu sustii ca e si spion pentru acea tara.


    Pai hai sa vedem, e normal ca o sefa a unei structuri de forta din Romania sa fie spion strain? Intreb doar. Hai sa discutam mai pietasilor!

  10. #2929
    sport legend
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Deutschland
    Posts
    814
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Vrei sa spui spion american, probabil? Pai bai ancoratule in perioada ceausista, mai bine spion american, asa cum credeti voi spalatii pe creier decate RTV si Antena 3, decat un talhar precum Dragnea. Mi-as dori in toata Romania sa fie numai spioni americani. Doar asa scapam de conserve precum Abraham, de exemplu. Hai sa fii iubit si poate, cine stie, vei intelege pana la urma ca drumul nostru e cu A-ME-RI-CA! Si e ireversibil, precum BPOC-ul.
    pai da ce va da Duba...
    America va da da nu va baga si in casa...parerea mea. trebuie intai sa schimbati mentalitatea si dupa aia poate poate...

    Trump la ora actuala cu America first poate nu mai are chef sa stea de vorba cu toti carcotasii..ori in caruta ori in teleguta

    De cand locuiesc in Europa imi dau seama cat de mare si puternica e America din pacate e cam departe de RO. Important e ca noi sa ne mentinem avantajul economico-militaro-tehnologic

    Asa ca fapt divers...nu cred ca e Kovesi spion american serviciile noastre se pot servi si singure de informatiile la care au nevoie. Aliati de rangul 1 sunt doar UK, Canada, Australia si New Zealand.
    Multu e cu UE ca e nemtzalau deci sunteti cam intre ciocan si nicovala...

    in alta dezordine de idei i-au facut tineri feisbuchisti de ras in toata lumea pe hotii de la psd...
    in toata lumea civilizata se apreciaza actiunea romanilor anti-coruptie.

  11. #2930
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    asa o fi, dar tu ramai acelasi prostan fara orizont.

  12. #2931
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    leule, ai vazut cum l-am pus pe lista si pe Yodaro? pai poti sa faci comparatie cu slovakul?


    " serviciile noastre" ? daca nici asta nu e autodenunt?


    Cum spuneam , eu consider ca SRI a pierdut lupta, ca e "facuta" de concurenti, ca e degeaba.

  13. #2932
    sport legend
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Deutschland
    Posts
    814
    Reputatie
    1
    pai da bre devache sau hunedorache

    de cate ori ti-am spus ca nu sunt cetatean roman ci cetatean american doar. deci serviciile noastre e cat se poate de corect spus

    ca sa sustii prostie mai mare ca ar fi Kovesi spion american si cetatean american scuze...da te bag in categoria musca..

  14. #2933
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    upssss, te-am atins

    te-am atins direct in centru.


    prostule, toata lumea stie ca Kovesi si Coldea sunt cetateni americani.

  15. #2934
    sport legend
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Deutschland
    Posts
    814
    Reputatie
    1
    m-ai atins direct la 100 km de calcai

    vorbesti uneori numai nazbatii. ai un fix cu ale servicii spioni feisbuchisti sorosisti etc...te exprimi la fel ca nea nelu bolsevicu daca te gandesti bine..sustii aceleasi idei.
    parerea mea asa de pa margine.

    in orice caz tineri frumosi si liberi v-au facut de ras in toata lumea. asta e clar.
    pana si rusii rad de voi

  16. #2935
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by yodaro. View Post
    de cate ori ti-am spus ca nu sunt cetatean roman ci cetatean american doar.
    din cate stiu eu ,nu ai recunoscut niciodata asta. e un pas inainte.



    ramane intrebarea: atunci ce PLM vrei de la noi?

  17. #2936
    sport legend
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Deutschland
    Posts
    814
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    din cate stiu eu ,nu ai recunoscut niciodata asta. e un pas inainte.
    ramane intrebarea: atunci ce PLM vrei de la noi?
    bah dar esti culmea am spus ca sunt roman nu cetatean roman. asa cum si tu nu esti timisorean de origini...

    eu doar rad de voi besedistii...de tine in mod special acu. tot la nivelul anilor 1990 ati ramas.

  18. #2937
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    razi , dar razi cu ordin de serviciu , kakatule. Iti intra bani in cont ca sa razi de tara ta scursuro. Iti vinzi sufletul pe bani puturosi nemernicule.


    ma bucur ca a a reusit devache sau hunedorache sa te demaste, nimicule.
    Tu ma stii pe mine, ai tai m-au verificat, acum te stie si pe tine lumea,dejectie umana.

  19. #2938
    sport legend
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Deutschland
    Posts
    814
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    razi , dar razi cu ordin de serviciu , kakatule. Iti intra bani in cont ca sa razi de tara ta scursuro. Iti vinzi sufletul pe bani puturosi nemernicule.


    ma bucur ca a a reusit devache sau hunedorache sa te demaste, nimicule.
    te bag pe ignore daca incepi sa jinesti...in lumea civilizata nu se vorbeste asa...bai devache

    pai nu rad de tara mea vezi ca eu numai laud America.

    rad doar de tine ca tot bolsevic ai ramas in gandire desi tu crezi altceva

    auzi la el demascare....asa cum zicea si canalia aia de turcanu. vad ca ai vocabularul creat....noroc ca esti un nimic esti vax albina nu faci nici cat o ceapa degerata ..parerea mea inainte de ignore.

  20. #2939
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    eu sunt un nimic, altfel m-ati fi executat pana acum.eu sunt doar o voce care nu vrea sa taca si sa va lase sa va faceti jocul vostru murdar. Vreti sa mai dati o lovitura de stat in Romania? Si ce puneti in loc gunoaielor ? pe oligofrenii lui soros gen Clotilde si cosette?


    Idiotilor

  21. #2940
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    deci tim nu e nici macar timisorean? nici macar atat? ))

    hahaha, ce farseur....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •