Page 91 of 265 FirstFirst ... 41818990919293101141191 ... LastLast
Results 1,891 to 1,911 of 5560

Thread: Guvernul Vasilica (PSD-ALDE)

  1. #1891
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Asa fusai si eu sa imi recuperz mandra de la munca pe la 6 si ceva de la Victoriei se pune?

    Deviatie de sept+cornete nazale+un bulangiu de chist. Nu am voie sa stau la rece o perioada.

  2. #1892
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Freek View Post
    Eu tot am vrut as merg dar nu ma lasa operatia, am zis ca fac pe vineri un efort, daca se strang tot atatia ca azi stau ca barosanu in fata la Spring si aia e, ma feresc de cele rele . Sa vedem...

    Acum sigur pot sa ma gandesc la diverse scenarii si bune si rele dar tind sa cred ca se va micsora cel putin la jumatate numarul protestatarilor. Scandal mare nu stiu daca mai are cine sa faca, vad ca pe astia i-au caftit bine in seara asta iar sa ii manance in cur sa vina si maine, cam greu, vorbesc de aia neprinsi sau nebatuti.

    Cert e ca jegosii astia e cam clar ca nu dau inapoi.
    I-au caftit bine pe dracu. Un meci Gloria Bistrita - Ceahlaul pe vremuri era mai intens decat bataia din seara asta.

  3. #1893
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Atunci nu i-au caftit bine... Nu stiu, ce vazusem eu pe digi pareau vreo 20 prinsi + ce pülane au mai dat jandarmii separat.

  4. #1894
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Eu am mers azi, dar am plecat inainte sa inceapa show-ul. Sunt unele chestii care nu se leaga.
    O sa se lege in zilele urmatoare cand isi da demisia premierul timisorean pentru a-i face loc lui dragnea. Am dat o geana acum la digi24, rtv si antena 3, sa vad cum prezinta incidentele si, ciudat, rtv si antena 3 zic ca sunt galeriile implicate, deci nu sorosistii sau omuletii verzi

  5. #1895
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    E foarte multa decenta la RTV si A3. Nu-mi dau seama de ce, dar merita o bila alba pentru seara asta.

    Quote Originally Posted by Freek View Post
    Atunci nu i-au caftit bine... Nu stiu, ce vazusem eu pe digi pareau vreo 20 prinsi + ce pülane au mai dat jandarmii separat.
    Hai s-o luam logic. Cateva sute de jandarmi prind DOUAZECI de insi? 20? Serios!? Cateva sute de jandarmi stau si se uita la 50 de insi cum fac haos cat timp lumea e in piata, iar apoi ii curata lejer?

    Iti zic eu, din proprie experienta, Jandarmeria e cea mai tare brigada de ultrasi din Romania. 3-400 de baieti d-astia iti pot rasturna Bucurestiul daca vor. Daca nu, te lasa sa faci haos

  6. #1896
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    clar. si nu sunt deloc impotriva violentei. dimpotriva. vreau sa simt sange cald de pesedist pe briceag! DAR DE PESEDIST!!!
    kktii astia mucosi au stricat frumusete de miting. au imprastiat lumea si probabil ca multi se vor gandii de doua ori daca sa mai iasa sau nu maine.
    ba au mai si atacat protestarii. a fost evidenta tinta lor.

    urmeaza si violenta aia mare, atat de asteptata. asaltul final. dar sa fie catre penalii pesedisti!
    tinand seama ca vorbesti serios,cum ii spuneai lui tim acum catva timp,adica ca nu este timp de joaca,sper ca organele care vor cerceta tentativa de lovitura de stat vor afla mai multe de la tine despre ce urmeaza!
    succesuri!
    sper sa ne auzim cu bine cand ma intorc de la...dar stie colegul tau defetist novac mai bine!

  7. #1897
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    mars la latrina, gunoiule!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #1898
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    p. m. de tradator de tara.vandut strainilor.

  9. #1899
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    gunoi vandut Teleormanului, ce esti!

    imputiciune bosoroaga trepanata!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #1900
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    vezi ca faci infarct scursura s.e.c.u.r.i.s.t.a! si ai de dat multe raspunsuri inainte.

  11. #1901
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    hodorog penal!

    astea sunt flegme. obisnuieste-te, o sa ai parte de ele de fiecare data cand o sa apari aici!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #1902
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    p. m. de tradator de tara.vandut strainilor.
    fsn `89 manca-va-s.
    nu votati cu ratiu ca vinde tara la straini. hingherule, de ce nu mananci salam cu soia?
    retired.

  13. #1903
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,970
    Reputatie
    1
    Bai
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #1904
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post

    Hai s-o luam logic. Cateva sute de jandarmi prind DOUAZECI de insi? 20? Serios!? Cateva sute de jandarmi stau si se uita la 50 de insi cum fac haos cat timp lumea e in piata, iar apoi ii curata lejer?

    Iti zic eu, din proprie experienta, Jandarmeria e cea mai tare brigada de ultrasi din Romania. 3-400 de baieti d-astia iti pot rasturna Bucurestiul daca vor. Daca nu, te lasa sa faci haos
    Intrau in ei cand era full piata, aia din galerie o luau usurel printre protestatari. Nu apucau sa salte nici unul, zic eu. Bine acum, stiu ca stii mai bine si se poate sa ai dreptate. Plm..


    Da-l dracu de salam cu soia. Hingherul de ce nu te vinzi romanilor?

  15. 2nd February 2017, 01:20

  16. #1905
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Bai
    ce? pai nu vezi ca ala cu creierii lichefiati ma ameninta cu buzele lui alea reci ca o sa ma suga pana spun toate planurile de cucerire a Romaniei?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #1906
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,970
    Reputatie
    1
    Vorbiti prea tare. Doarme lumea la ora asta, pe cuvant. Ce oameni ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #1907
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    bam! 2 ore si presa e plina de fratii negoita si elyass...
    f a r a violenta! f a r a violenta! 'ai de **** mea.
    retired.

  19. #1908
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Na c-a ajuns Romania pe aljazeera. Si pe bbc.

  20. #1909
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    mars la latrina, gunoiule!
    Bai(ca sa completez un post anterior) moderatorilor, mai usor cu moderatiile ca adorm!

    Quote Originally Posted by Freek View Post
    Cert e ca jegosii astia e cam clar ca nu dau inapoi.
    Vor da peste 4 ani. Pacat ca lumea nu e inca destul de intelihenta sa nu voteze nici PSD, dar nici PNL. Gloate de corupti si pleziristi.
    Si totusi, poate in cateva decenii or sa-si dea seama ca oricum si daca voteaza alte partide, astia migreaza acolo, deci tot una e!

    Sunt uimit ca oamenilor le pasa indeajuns sa iasa in strada chiar daca-s sanse minime sa schimbe ceva, pana si la nivel superficial.

    Quote Originally Posted by JJ View Post
    Na c-a ajuns Romania pe aljazeera. Si pe bbc.
    Discutie intre 2 talibani:
    "Ce fraieri!"
    "Ti-am zis frate ca n-are rost sa-i atacam, astia se ataca singuri!"



    E o gluma seaca, evident, daca ai merge pe ideea asta, Turcia ar trebui sa fie evitata ostentativ.
    E pur si simplu lipsa crasa de interes pentru Romania, a tuturor! Nici macar sa ne terorizeze nu ii pasa nimanui, suntem oricum teroare.
    Last edited by Johnny D; 2nd February 2017 at 07:47.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #1910
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Eu sunt surprins ca le pasa destul incat sa ne dea pe la televizor prin tarile lor.
    E probabil o interfata pentru show-ul "Uite ce se mai intampla in Europa!"
    Asta d.p.d.v. al neeuropenilor, restul europenilor sunt pe binecunoscutul ritm "Astia-s vecini cu noi!?"
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  22. #1911
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Si sa se aleaga ei singuri daca nu-i votam noi, nu? pe modelul modificarii pragului la referendum, nu? bai Johnny e ok, nu iesi la vot, e dreptul tau, clar toti is la fel, la fel de clar cum tot acolo ajung unii dintre ei chiar daca ii votam sau nu, dar nu mai bine atunci cand si-o bate o gasca de infractori de tine, sa iesi putin sa ti-o bati de ei sa stie ca nu-s chiar de capul lor? Ma rog, nu ma astept ca toata lumea sa gandeasca ca mine, nici eu n-am gandit ca mine mult timp .


    Cat despre al doilea post, e clar ca nu prea stii ce se intampla fie in jurul nostru fie la nivel european. Si asta e ok .
    Last edited by Freek; 2nd February 2017 at 08:16.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •