View Poll Results: CS U Craiova-CFR Cluj

Voters
5. You may not vote on this poll
  • 1

    1 20.00%
  • X

    2 40.00%
  • 2

    2 40.00%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 48

Thread: Etapa 20: CS U Craiova-CFR Cluj 2-1

  1. #1
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0

    Etapa 20: CS U Craiova-CFR Cluj 2-1

    Vineri, 9 decembrie, ora 20.30.

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    macel maghiar.......5 penalty imaginare. spurcaciuni bozgoresti.

  3. #3
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    traiasca familia lu' matale, ce te mai bucurai la furaciunile "bozgoresti" in anii de guvernare pedista.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    idem la familion dar daca e vorba de soviete si acum sunt ultras maghiar.

  5. #5
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    daca.ti spun ca esti ipocrit te superi?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #6
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    1 solist.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    moderatorul dinamovist si-a schimbat strategia.una zice si alta spera.

    obiectiv in urmatoarele 3 meciuri,cu ongrinii si cu un sectoras agricol 'acasa' si cu un alt sectoras agricol,afara 7-9 puncte.multumescu vrea 9.
    dar trebuie sa trecem peste oamenii deaconului...

  8. #8
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    N-ai tu de unde sa stii ce sper eu. Decat oile ciobanului si blatistii regelui,mai bine voi.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    observ ca nu gusti incercarea de butada dulce pe care am incercat-o.legata de faptul ca pana acum cam de fiecare data cand pronosticai ca pierdem,castigam! dar de doua etape te-ai intors la 180 de grade.spre ghinionul nostru.
    merci insa pentru devoalarea gandurilor tale! replica mea? decat oile ciobanului si blatistii regelui,mai bine voi.
    gand la gand cu bucurie.!

    noi nu avem inca o echipa cu care sa nu ne facem de ras in liga mare, daca participam.sper insa ca la anul,daca rotaru ia in foarte serios statutul de patron la universitatea craiova.
    nu ca voi ati avea,dar prefer sa va faceti voi de ras...

  10. #10
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Echipele probabile:

    CS U Craiova: Calancea - Briceag, Kelic, Kay, Vatajelu - Baluta, Zlatinski, Gustavo - Ivan, Mazarache, Nuno Rocha

    CFR Cluj: Vatca - Tiago Lopes, Larie, Horj, Peteleu - L. Rus, Camora - Al. Chirita, Juan Carlos, Al. Paun - Bud
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  11. #11
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    mwie la boanghine!

  12. #12
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Craiova deschide scorul din penalty.
    Attached Images Attached Images

  13. #13
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    1-1
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #14
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Gustavo inscrie pt 2-1.

  15. #15
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    N-a vrut sa intre in poarta...

  16. #16
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Lordliv, ai vazut? Am spus 1, a iesit 1.

  17. #17
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Eu cred ca titlul va fi luat de Craiova in sezonul asta.

  18. #18
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0

    cu aceasta afirmatie,chiar de complezenta,moderatorul vadim devine cu drepturi depline moderatorul vadim de pe suporter u craiova. ( nu este o retrogradare,este doar o schimbare de energie spre un albastru ultramarin )
    dar ca acest deziderat sa prinda viata trebuie sa schimbam juma de echipa ( macar un varf gen bud si un fundas adevarat langa acka,dar si un box to box autentic...) dar si ca multumescu sa nu sucombe meciurile urmatoare. saracu' de el,la ce este supus de idiotii cu pretentii de fotbalisti care imbraca tricoul stiintei.inca.
    verticalizam cu nonsalanta jocul, dar acolo in fata se rateaza ca in judeteana.iar am facut un portar mediocru,vatca,mare!
    din nou posturi de televiziune ostile cu comentarii aberante-dolce si jijitv sa cauti acul in carul cu fan ca sa declari ca nu a fost 11 m la asa faza clara, este o nemernicie.basca o eliminare normala.gesturi care in fotbalul mare se sanctioneaza mai mult decat faulturi violente,
    eu nu m-am dus la severin pentru ca eram sigur ca daca ma duc,nu batem
    leo incepe sa devina un port-bonheur al stiintei,un fel de ochi al lui horus ( caruia mie imi poarta mult noroc!)
    Last edited by Lordliv; 10th December 2016 at 00:37.

  19. #19
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    1-1

  20. #20
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    cu aceasta afirmatie,chiar de complezenta,moderatorul vadim devine cu drepturi depline moderatorul vadim de pe suporter u craiova.


    Pot pune rarisima gafa pe seama unei saptamani mai incarcate, a vremii schimbatoare sau a faptului ca ISS a trecut recent pe deasupra Craiovei.

    Despre meci sau despre ''dupa'' : adevarata delectare sa te uiti la inmormantarile de pe gigisport dupa victoriile Craiovei. Aproape am uitat de dolce sau look.

  21. #21
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post

    cu aceasta afirmatie,chiar de complezenta,moderatorul vadim devine cu drepturi depline moderatorul vadim de pe suporter u craiova. ( nu este o retrogradare,este doar o schimbare de energie spre un albastru ultramarin )
    dar ca acest deziderat sa prinda viata trebuie sa schimbam juma de echipa ( macar un varf gen bud si un fundas adevarat langa acka,dar si un box to box autentic...) dar si ca multumescu sa nu sucombe meciurile urmatoare. saracu' de el,la ce este supus de idiotii cu pretentii de fotbalisti care imbraca tricoul stiintei.inca.
    verticalizam cu nonsalanta jocul, dar acolo in fata se rateaza ca in judeteana.iar am facut un portar mediocru,vatca,mare!
    din nou posturi de televiziune ostile cu comentarii aberante-dolce si jijitv sa cauti acul in carul cu fan ca sa declari ca nu a fost 11 m la asa faza clara, este o nemernicie.basca o eliminare normala.gesturi care in fotbalul mare se sanctioneaza mai mult decat faulturi violente,
    eu nu m-am dus la severin pentru ca eram sigur ca daca ma duc,nu batem
    leo incepe sa devina un port-bonheur al stiintei,un fel de ochi al lui horus ( caruia mie imi poarta mult noroc!)
    La dolce au spus aia ca e penalty indiscutabil (ia zi ma ciorbica, expertule, maestrule, a fost intentie? sau ..? )si a spus baleanu in studio ca nu se da rosu pentru asa ceva. Si nu se da. O sa imi sariti in cap ca plm, nu se dau 2 galbene pentru proteste la interval de cateva secunde pentru ca te-a aplaudat ala. Te-a aplaudat sarcastic, nu ti-a luat mortii, da a voi spuneti ca pentru astea se dau galbene mai rau decat pentru faulturi violente veniti cu 3-5 faze video din ultima luna in care s-a facut asta

    Altfel consistent joc al craiovei cu o echipa tare.
    retired.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •