View Poll Results: CS U Craiova-CFR Cluj

Voters
5. You may not vote on this poll
  • 1

    1 20.00%
  • X

    2 40.00%
  • 2

    2 40.00%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 48

Thread: Etapa 20: CS U Craiova-CFR Cluj 2-1

  1. #22
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0

    trecand peste vadimismele lui vadim am tot respectul pentru cei care au realizat ceva.in tara.basca ca un observator fin la un moment dat al bilderbergului,la fata locului, nu poate decat sa-mi mareasca doza de respect.fata de el.
    basca ca am fost exclus din cercul celor de la craiovamaxima pentru ca inca mai postez pe aici...
    dar asta ramane intre noi.

    bine ca ai aparut.gogoneaua da sa plesneasca.ajut-o!
    da,este incredibil de ce frustrati sunt jijijstii de la jijisport.naum ala,plesnea ca si gogonelul olsist de atata ura la adresa universitatii craiova.dar erau si doi pulifrici,cica ziaristi sportivi la look,care flatulau numai otrava la adresa noastra.nici daca erau platiti nu vorbeau asa de urat de ivan.la fiecare doua fraze flatulate!
    cum bine spunea si prietenul meu de pe craiovamaxima,jijistii se tem doar de universitatea craiova.celelalte echipe,ba sunt slugi jijiste,ba sunt insolvente,ba sunt macinate de conflicte interne intretinute tot de oierul murdar-genul dinamo!

    ps. ne vin doi jucatori,fotbalisti! nu simpli jucatori.
    ps2 gustavo si-a castigat locul in echipa,iar madson semneaza prelungirea contractului.

  2. #23
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by phife View Post
    La dolce au spus aia ca e penalty indiscutabil (ia zi ma ciorbica, expertule, maestrule, a fost intentie? sau ..? )si a spus baleanu in studio ca nu se da rosu pentru asa ceva. Si nu se da. O sa imi sariti in cap ca plm, nu se dau 2 galbene pentru proteste la interval de cateva secunde pentru ca te-a aplaudat ala. Te-a aplaudat sarcastic, nu ti-a luat mortii, da a voi spuneti ca pentru astea se dau galbene mai rau decat pentru faulturi violente veniti cu 3-5 faze video din ultima luna in care s-a facut asta

    Altfel consistent joc al craiovei cu o echipa tare.
    sry.look tv i-a balacarit. daca ramaneau in 11 ongrinii mai luau 2.asa stiinta nu a mai luat jocul in serios...ca de obicei.

  3. #24
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Blat clar e usor cand ai arbitrajul de partea ta
    Glumesc, nu am vazut meciul, doar ceva faze la rezumat...vreau sa il enervez pe Liviu putin
    Cam asta e diferenta intre Craiova si Dinamo acum...noi putem juca de 100 de ori cu CFR si de 100 de ori ne bat aia macar gasim alti prosti, sa ii batem din glezna doar, cu 3-1

  4. #25
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    nu reusesti! sa ma enervezi! de la cei pe care ii consider prieteni,fie ei si virtuali,accept multe.daramite doar niste intepaturi inofensive de conorasean al jumatatii mele.
    vizualizeaza ce ti-am spus aici.conflictul de la dinamo este intretinut de jigodia aia stanista.printre altele,badea,borcea si trabucel sunt datori oierului.dar si ei trebuie sa primeasca o groaza de bani de la negoita band...
    apropo de blat.unii jucatori de la dinamo au fost blat cu mediasul.andone trebuie dat afara...
    ps.fara emoticoane.

  5. #26
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Pai aia de la look sunt clujeni, sustinuti financiar de arpi
    retired.

  6. #27
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    nu reusesti! sa ma enervezi! de la cei pe care ii consider prieteni,fie ei si virtuali,accept multe.daramite doar niste intepaturi inofensive de conorasean al jumatatii mele.
    vizualizeaza ce ti-am spus aici.conflictul de la dinamo este intretinut de jigodia aia stanista.printre altele,badea,borcea si trabucel sunt datori oierului.dar si ei trebuie sa primeasca o groaza de bani de la negoita band...
    apropo de blat.unii jucatori de la dinamo au fost blat cu mediasul.andone trebuie dat afara...
    ps.fara emoticoane.

    Am fost la meci, stiu despre ce vorbesti in prima s-a jucat fotbal dar in a doua a fost altceva...a fost prea ciudata evolutia lui Ceccarelli, omul adus de Mutu
    Negoita sa plateasca ce are de platit si sa isi vada de treaba mai departe (asta in caz ca mai are de platit).
    Tot te enervez eu cumva azi ne mutam pe Politica?

  7. #28
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,929
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by phife View Post
    La dolce au spus aia ca e penalty indiscutabil (ia zi ma ciorbica, expertule, maestrule, a fost intentie? sau ..? )si a spus baleanu in studio ca nu se da rosu pentru asa ceva. Si nu se da. O sa imi sariti in cap ca plm, nu se dau 2 galbene pentru proteste la interval de cateva secunde pentru ca te-a aplaudat ala. Te-a aplaudat sarcastic, nu ti-a luat mortii, da a voi spuneti ca pentru astea se dau galbene mai rau decat pentru faulturi violente veniti cu 3-5 faze video din ultima luna in care s-a facut asta

    Altfel consistent joc al craiovei cu o echipa tare.
    penalty indiscutabil, eliminare corecta si fault in atac la golul clujului (identic cu penaltyul nr2 din partida cu timisoara). Te mai servesc cu ceva?

  8. #29
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Am fost la meci, stiu despre ce vorbesti in prima s-a jucat fotbal dar in a doua a fost altceva...a fost prea ciudata evolutia lui Ceccarelli, omul adus de Mutu
    Negoita sa plateasca ce are de platit si sa isi vada de treaba mai departe (asta in caz ca mai are de platit).
    Tot te enervez eu cumva azi ne mutam pe Politica?
    apropos de politica.am o treaba...politica.si dupa ce mananc,ne balacarim mai tarziu pe politica!

  9. #30
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    apropos de politica.am o treaba...politica.si dupa ce mananc,ne balacarim mai tarziu pe politica!
    Pofta mare!

  10. #31
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    penalty indiscutabil, eliminare corecta si fault in atac la golul clujului (identic cu penaltyul nr2 din partida cu timisoara). Te mai servesc cu ceva?
    Pai cum ma? Nu tu erai partizanul intentiei/lipsei de intentie ?
    retired.

  11. #32
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post

    trecand peste vadimismele lui vadim am tot respectul pentru cei care au realizat ceva.in tara.basca ca un observator fin la un moment dat al bilderbergului,la fata locului, nu poate decat sa-mi mareasca doza de respect.fata de el.
    versiunea ta.
    eu voi discuta in continuare doar despre rotaru. continui sa nu cred ca mumulica Rotaru aduce fotbalisti adevarati. Tu spui ca il stii pe vadimache, eu spun ca il stiu pe rotaru. Om mai idiot ca asta rar gasesti. In Bucuresti, sa traiesti. Prost si capos, capos si prost, nu isi asuma niciodata ceea ce face. Si multe prostii face. De cand a venit la Craiova, a rulat peste 60 ''fotbalisti'', dintre care cel mult 5-6 stiu/stiau sa puna o minge jos. Apoi sa ridice capul si sa dea o pasa de 10 m.
    A cheltuit mult, asa e. Doar in B a rupt vreo 3,6 mil. euro. Dar asta e soarta prostilor.

  12. #33
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,929
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by phife View Post
    Pai cum ma? Nu tu erai partizanul intentiei/lipsei de intentie ?
    Nu eu ma...regulamentul. Tot nu l-ai citit?

  13. #34
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    ti-am zis de atunci, da-mi quote din aliniatu ala, ca mie imi scapa mai mereu al dracu.
    retired.

  14. #35
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,929
    Reputatie
    1
    Hai la munca, nu la mana-ntinsa ca toti stelistii.

  15. #36
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1

  16. #37
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    In momentul actual doar Craiova poate pune probleme fcsbului.
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  17. #38
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    in momentul asta sunt vreo 3-4 echipe care nu-i pot pune probleme fcsb ului.
    @cirbica - pai eu tot am muncit ma da nu am dat de ce spui tu. ai tu un caietel dictando acasa cu reguli si-mi tot dai din el?
    retired.

  18. #39
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,929
    Reputatie
    1
    Fifa - legile jocului. Succes!

  19. #40
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    versiunea ta.
    eu voi discuta in continuare doar despre rotaru. continui sa nu cred ca mumulica Rotaru aduce fotbalisti adevarati. Tu spui ca il stii pe vadimache, eu spun ca il stiu pe rotaru. Om mai idiot ca asta rar gasesti. In Bucuresti, sa traiesti. Prost si capos, capos si prost, nu isi asuma niciodata ceea ce face. Si multe prostii face. De cand a venit la Craiova, a rulat peste 60 ''fotbalisti'', dintre care cel mult 5-6 stiu/stiau sa puna o minge jos. Apoi sa ridice capul si sa dea o pasa de 10 m.
    A cheltuit mult, asa e. Doar in B a rupt vreo 3,6 mil. euro. Dar asta e soarta prostilor.
    nu. nu-l stiu pe vadim.dar m-am lovit de realizarile lui.muncite si curate.atat. inchei subiectul. ( cred ca ai inteles foarte bine ca nu-mi place sa laud de dragul de a lauda! de fapt aici nu este lauda.doar o constatare a mea.
    in schimb de rotaru am auzit numai lucruri reprehensibile.de el si de andrici.unul cu paharul,unul cu trabucul. piticanii. pentru ca asa au luat ei model de la similarii din 'protipendada' fotbalului romanesc.
    imbogatitii postrevolutionari pe seama hartiilor mai mult sau mai putin legale.miti a avut 'ghinion' sa nu le calce pe urme.
    insa anturajul lui rotaru forteaza obtinerea banilor de pe urma performantelor universitatii craiova.care nu pot fi obtinute fara bani bagati inainte.in 2-4 fotbalisti.de varf iti garantez ca va veni.foarte bun.
    sa nu-ti inchipui ca nu stiu ca interdictia la transferuri a fost provocata de rotaru.cu ajutorul lui felix. dar acum trebuie sa investeasca.

    in schimb il cunosc pe marcelino.cu plusuri sau minusuri.si el pe langa bani,vrea performanta.iar pe bani va aduce fotbalisti la craiova.cum a procedat la cfr,prima data.

    @ reivan
    tu ai ce ai cu quote.

  20. #41
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    da ma, aia de la cca, unde scrie in ea de intentie la hent? ca eu nu tin minte.
    retired.

  21. #42
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,929
    Reputatie
    1
    In definitia hentului.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •