View Poll Results: Viitorul-CS U Craiova

Voters
5. You may not vote on this poll
  • 1

    3 60.00%
  • X

    1 20.00%
  • 2

    1 20.00%
Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 85 to 105 of 132

Thread: Etapa 19: Viitorul - CS U Craiova 2-0

  1. #85
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,043
    Reputatie
    1
    Care-i diferenta intre ce a facut rambe si ce a facut hagi?

  2. #86
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by phife View Post
    La hagi nu e sigura suspendarea. Ala cu geaca (si cica eu nu am vazut faza) ia sigur etape.
    asta stim si noi, teutaland. bineinteles ca nu ia hagi nimic, desi el merita primul.
    rambe ia multe, probabil cele mai cele.
    ala cu geaca ... ma nene, eu il stiu pe ala cu geaca. nu stiu de unde, da il stiu.

    ( personal : golaneste vorbind, vatajelu merita un cap in gura de la rege, la cat de papa lapte este fundasul ''de nationala''; hagi merita bucata adevarata luata de ramniceanu, dus ca prostu in pumnu lu rambe, ramniceanu mai merita si un croseu de la Kay, ete asa, d-aia ... )

  3. #87
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Care-i diferenta intre ce a facut rambe si ce a facut hagi?
    Rambe a dat cu pumnu, rambe a venit sa se dea mare cand conflictul se termianse
    retired.

  4. #88
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,056
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Care-i diferenta intre ce a facut rambe si ce a facut hagi?
    Ca diferenta intre elev si profesor
    Daca taicatu te impinge tu ce faci il faci pilaf

    De la Hagi orice jucator are ce invata,Vatajelu nu cred ca sufera de faptul ca la impins Hagi
    Reactia lui Rambe denota ca nu are un sistem de valori,daca va fi cazu va face "pipi" pe oricine,in functie de clubul unde va fi legitimat,inclusiv pe clubul alb-albastru unde este acum
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  5. #89
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,043
    Reputatie
    1
    Taicamiu nu mi-ar pune mana in piept, dar na, poate tu asa esti obisnuit in familie
    Rambe in prima faza a facut ce a facut si regele pulii, iar pumnul dat pe urma a fost in legitima aparare

  6. #90
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    iulian 1576 ... francia este foarte urata.

  7. #91
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Si totusi exluderea din lot pe termen nelimitat? Este o decizie cam severa.
    Last edited by Leo; 4th December 2016 at 14:37.

  8. #92
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    De la Hagi orice jucator are ce invata
    da.

  9. #93
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Pe rambe l-au pus putin la ospiciu. Adica mna, si asa practic a cersit suspendarea, cam atat inseamna echipa pentru el
    retired.

  10. #94
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Si Hagi ar trebui sa treaca putin pe la ospiciu la ce probleme are cu nervii. Ii sare cam repede tandara, din orice.

  11. #95
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Xanax...
    retired.

  12. #96
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,043
    Reputatie
    1
    Intr-un fel e de inteles...e in ***** pana in gat. Daca el sau nea jiji nu castiga campionatul e cam gata marele lui proiect.

  13. #97
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,056
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Taicamiu nu mi-ar pune mana in piept, dar na, poate tu asa esti obisnuit in familie
    Rambe in prima faza a facut ce a facut si regele pulii, iar pumnul dat pe urma a fost in legitima aparare
    Esti bun in replici .
    Provii dintr-o familie bine crescuta si esti de acord cu Rambe iar Hagi pentru tine este "regele p.. ii"


    Am urmarit meciul pana la final Hagi s-a dus spre echipa lui nu spre Vatajelu, Vatajelu discuta aprins cu an adversar s-a apropiat grupul facut de la Viitorul ,Hagi la impins este adevarat,in sensul pleaca de aici.
    Rambe nu avea ce sa caute acolo si punct.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  14. #98
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    gica hagi si gica popescu-doua caractere infecte.
    foarte slaba si umila reactia conducerii universitatii-sa fi fost rotaru,sau doar marcel ppopescu?! marcel popescu la meciul de la iasi a ramas la o nunta in craiova...ii este frica sa nu i se redeschida dosarul lui fiu-sau?
    doar multescu mai balmajeste ceva la adresa hotilor lui deaconu.sa nu uitam, am pierdut 4 meciuri cu petrescu si hoteganul ala la centru...si noi ii acceptam in continuare sa ne conduca spre noi infrangeri.
    poti sa scapi de rambe si fara sa-l dai afara din lot...la asa reactie de derbedeu machedon a lui hadji,asa reactie de african a lui rambe.dinte pentru dinte.
    desi sunt printre aia 25% dintre jucatorii din liga 1 care isi primesc salariile la timp ( si multi in jur de 7000 de euro/luna) cei care imbraca tricoul universitatii sunt labili psihici,o greseala individuala se rostogoleste asupra evolutiei intregii echipe.
    dar si sarbatorirea sfantului andrei impreuna cu intrigantul cartu si-a pus amprenta pe jocul lor! ( a fost si fata mopoasa a dabulencei pe acolo???)
    la meciul cu recasul timisorean presa jijista a acuzat o pozitie de offside invizibila.cu titluri pompoase impotriva stiintei.acum cu alt gol scos din poarta la ovidiu pentru o pretinsa pozitie de offsite nicio reactie.
    doar gudurari slugiste pe langa individul ala.care l-a impins pe vatajelu declansand fiesta pupincurismului becalist.
    oierul sef este atat de speriat de pericolul pierderii titlului ( adica de pierderea banilor europeni) incat slugile lui de la iasi,botosani,astra sau viitorul reactioneaza: ce sa caute universitatea craiova sa ia titlu?!
    repet,ne trebuie 4 fotbalisti.fundas dreapta si central de dreapta.box to box autentic si varf de gura portii.de aia 2 mil de euro pe care le-ai promis ca le investesti...rotarule!
    si poti sa-l dai si pe vata unde vrei...tot este stelist din nastere.

  15. #99
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Incercari zadarnice Iulian. Multi cocalari de aici dar si din media de rahat fac spume, valuri si isi baga unghia in gat cand aud numele Hagi. Daca inca nu ai observat, vezi atata frustrare cand in alt cocalar visiniu, unul pe nume ninel, isi da in petec de cate ori are ocazia?
    Tine minte, paduche la paduche trage, tigan la tigan...si evident, cocalar la cocalar.

    edit.
    pentru cine nu poarta ochelari de cal, Hagi l-a impins pe vatajelu spunandu-i ca nu are ce cauta in grupul jucatorilor pe care-i antreneaza. prostanul a inteles mult mai tarziu, la conferinta de presa.
    Last edited by delaoltenia; 4th December 2016 at 16:05.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  16. #100
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,056
    Reputatie
    0
    Ce va place sa va mai plangeti G. Popescu parca nu ar fi oltean.

    Interesant este ca aceasta echipa din Craiova a incropit o echipa valoroasa si cu jucatori tineri romani doar pentru faptul ca au avut interdictie de la UEFA sa cumpere jucatori,asta ia obligat sa aduca ceva si din ograda proprie.
    Ce vreau sa spun nu au avut un proiect bine gandit,acum vor avea un stadion fain ar pica bine sa castige campionatul,dar trebuie
    sa mai si poata.


    Viitorul este o echipa prea tanara oricat de bine ar juca nu au forta,eu nu cred in intelegeri cu Steaua etc.
    Viitorul propune jucatori tineri romani si nu ai cum sa nu apreciezi asta dar nu este proiectul lor sa castige campionatul.

    CFR sau Steaua au jucatorii care pot castiga campionatul,indiferent ca au cateva puncte mai putin acum.
    Mi-ar placea sa castige Viitorul campionatul dar nu cred ca sunt capabili.
    Last edited by iulian_1976; 4th December 2016 at 16:12.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  17. #101
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    incercari zadarnice,leule.decerebratii becalisti ,tot decerebrati raman...
    basca daca sunt si feisbucisti.pe deasupra.

  18. #102
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,043
    Reputatie
    1
    Aha, deci hagi a rupt-o la fuga sa se bucure cu jucatorii, nu sa se repeada la Vatajelu. De unde le scoti bai nene?

  19. #103
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Viitorul este o echipa prea tanara oricat de bine ar juca nu au forta,eu nu cred in intelegeri cu Steaua etc.
    si mai vrei sa luam in serios postarile tale?

  20. #104
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    gica hagi si gica popescu-doua caractere infecte.
    foarte slaba si umila reactia conducerii universitatii-sa fi fost rotaru,sau doar marcel ppopescu?! marcel popescu la meciul de la iasi a ramas la o nunta in craiova...ii este frica sa nu i se redeschida dosarul lui fiu-sau?
    doar multescu mai balmajeste ceva la adresa hotilor lui deaconu.sa nu uitam, am pierdut 4 meciuri cu petrescu si hoteganul ala la centru...si noi ii acceptam in continuare sa ne conduca spre noi infrangeri.
    poti sa scapi de rambe si fara sa-l dai afara din lot...la asa reactie de derbedeu machedon a lui hadji,asa reactie de african a lui rambe.dinte pentru dinte.
    desi sunt printre aia 25% dintre jucatorii din liga 1 care isi primesc salariile la timp ( si multi in jur de 7000 de euro/luna) cei care imbraca tricoul universitatii sunt labili psihici,o greseala individuala se rostogoleste asupra evolutiei intregii echipe.
    dar si sarbatorirea sfantului andrei impreuna cu intrigantul cartu si-a pus amprenta pe jocul lor! ( a fost si fata mopoasa a dabulencei pe acolo???)
    la meciul cu recasul timisorean presa jijista a acuzat o pozitie de offside invizibila.cu titluri pompoase impotriva stiintei.acum cu alt gol scos din poarta la ovidiu pentru o pretinsa pozitie de offsite nicio reactie.
    doar gudurari slugiste pe langa individul ala.care l-a impins pe vatajelu declansand fiesta pupincurismului becalist.
    oierul sef este atat de speriat de pericolul pierderii titlului ( adica de pierderea banilor europeni) incat slugile lui de la iasi,botosani,astra sau viitorul reactioneaza: ce sa caute universitatea craiova sa ia titlu?!
    repet,ne trebuie 4 fotbalisti.fundas dreapta si central de dreapta.box to box autentic si varf de gura portii.de aia 2 mil de euro pe care le-ai promis ca le investesti...rotarule!
    si poti sa-l dai si pe vata unde vrei...tot este stelist din nastere.
    Subscriu la prima parte.

    Ciorbica, hagi are cum sa faca bani - mai vinde un umflat, ciobanu in schimb o beleste.
    retired.

  21. #105
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Nu crezi ca se inteleg cu steaua...Tu pe ce planeta traiesti?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •