View Poll Results: CSU Craiova-Astra

Voters
5. You may not vote on this poll
  • 1

    2 40.00%
  • X

    2 40.00%
  • 2

    1 20.00%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 41 of 41

Thread: Etapa 16: CSU Craiova-Astra 0-1

  1. #22
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    tu profiti acum de faptul ca-i handicapat (in momentul asta) - e chiar naspa sa urmaresti 3 telefoane mobile din fuga masinii. ai rabdare sa ajunga

  2. #23
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Fara Ivan, Craiova nu reuseste sa castige in seara asta si pierde ocazia sa egaleze Steaua. Jocul oltenilor nu a convins, a scartait si pe alocuri a dat dovada de neputinta.
    Lupta continua.

  3. #24
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    cine e Ivan?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #25
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Unul care a declarat razboi stelei.

  5. #26
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    aaaa, un paduche, deci. pai acum ceva vreme si ploiestenii se credeau rivalii Stelei
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #27
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,945
    Reputatie
    0
    Nu cunosc multe penalty-uri sa se dea in cupele europene cum s-a dat la Alibec
    Mie Alibec imi aduce aminte de Ianis Zicu sper sa ma insel si sa ajunga mai sus decat Zicu.

    Mi-a placut Balauta un pic slefuit si poate ajunge un 10 veritabil,are dribling si viziune de joc,la concurenta cu Ianis Hagi
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  7. #28
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    , am recitit: <<bosumflată>>

    Cica secretara care ramane gravida cu șefu se "adreseaza" asa


  8. #29
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    stadion le trebuia ca in rest au de toate

    caini maidanezi, wc-ul in fundul curtii, pureci, paduchi......unii lati, Olgute.....

    ai avut mare noroc ca nu ti-am prins live idioteniile scuipate pe aici ca te bagam unde meriti.tu si javra ailalta anefista.adica in *****-matii!
    dar cu prima ocazie in care imi jignesti regiunea te bag acolo.


    si asa am inteles ca te vei decolora cat de curand.
    dupa mariushica o sa te duci si tu.

  9. #30
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    unde dai si unde crapa. ce catranit e asta mic...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #31
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    meci slab al nostru.ivan conteaza mult in angrenajul echipei. dar si faptul ca esti obligat sa joci afara meciurile de acasa.jigodiile astrei au jucat pentru banii oierului. antifotbal cu zeci de faulturi.hoteganul a a aparut la momentul oportun.cum preconizam.o lichea ca toate lichelele becaliste.

    ps.cum spuneam.ivan acuzat ca isi regizeaza accidentarea, nu a putut juca. fiind cu adevarat accidentat.porcul ala de alibec-proprietatea oierului,dat grav accidentat ca sa nu fie luat la nationala,a zburdat ca o oaie pe imas.

  11. #32
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    am venit cu masina mea proprie si personala.in 65 de minute.am sofer bun.si lumina verde oriunde

  12. #33
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    au jucat sa ramana si ei in play off. ca si banii aia sunt importanti, si mai usor de luat decat aia de la gigi.
    retired.

  13. #34
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    esti stelist si habar nu ai ca tiganul rapidist este luat si el la pachet de oier.din iarna.

  14. #35
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    am venit cu masina mea proprie si personala.in 65 de minute.am sofer bun.si lumina verde oriunde
    ai idee cam cat se face cu o sareta drumul ala cu un caprar bun? nu imi iese un carici la numaratoare si sunt putin igrijorat. sa nu-l fi prins vreun caine ceva...
    Last edited by Hingherul; 21st November 2016 at 10:58.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  15. #36
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    hinghi,lasa tampeniile socriste.( nu socratice ) si ti se va raspunde ca atare.adica ca unui filozof. nativist. nu ca unui marlan
    ai totusi potential...

  16. #37
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    jijistii sar cat frunza si cat iarba.a fost domne penalty!
    cica tactica tiganeasca.peste 40 de faulturi si vreo 7 galbene. ( dar niciunul rosu cum trebuia) superioara naivului multescu care voia doar sa joace fotbal.
    era un bou jijist care flatula ca: scopul scuza mijloacele!
    care scop? cel de a fi impiedecata stiinta sa ia punctele?!

    fara ivan nu miscam.chiar si fara maza.in pauza neaparat varful de poarta promis.si coordonatorul.asta daca se vrea titlul inca din sezonul asta.
    steaua este foarte slaba.

  17. #38
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    doar jijisti in jurul tau. astia.s de vina pentru jocul de kko cu ninel, sa bazai ca o musca fara cap 95 de minute, sa ratezi din pozitii de curtea scolii, sa ai al 12.lea jucator in tribuna...
    steaua e slaba iar voi penibili pana.n maduva oaselor. in frunte cu m.popescu, un analfabet functional cum bine zici uneori.

  18. #39
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    in jurul meu nu.fereasca al de sus/jos.dupa caz.

    dar in presa scrisa si vorbita misuna.in studiouri invitati doar fosti stelisti.care stau la coada la favorurile jijiste!

    jucam slab si noi si steaua.numai ca steaua jijista este impinsa de banii oierului.spre alti bani europeni.nu spre performanta!
    daca am juca la noi acasa,asa slab cum jucam am lua titlul inca de anul acesta.ca la anul nu se pune problema.
    pe marcelino il cunosc foarte bine.si ii cunosc zbaterile lui de cand a parasit universitatea craiova campioana.nu pot insa sa-l introduc in proportia de 40 % de romani analfabeti functionali...
    suntemi "penibil"si pentru ca nu am avut voie la transferuri.cu largul sprijin jijist.

  19. #40
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    trebuie sa insist eu pe langa marcelino sa iasa la atac?!

    Un oficial al Craiovei șochează: "E normal să bănuiesc ceva necurat"titlu-de ***** aparut in jijisport.
    continutul conteaza:

    Președintele lui CSU Craiova, Marcel Popescu, a criticat în termeni vehemenți prestația lui Ovidiu Hațegan din meciul pe care echipa sa l-a pierdut ieri în fața Astrei, scor 0-1 (VIDEO AICI).

    "Penaltyul a fost clar inventat, dar au mai fost și alte faze neclare, faulturi dure nesancționate de Hațegan.

    Am ratat șansa să ne apropiem de Steaua, dar nu din vina noastră. Am fost dezavantajați la Timișoara, cu Steaua, plus meciul cu Astra. De fiecare dată a fost viciere de rezultat, de aceea nu am reușit să o egalăm pe Steaua la puncte.

    Evidențele sunt în fața voastră, și Craiova, și Dinamo au fost vizibil defavorizate. Voluntari- Steaua 2-3, arbitrat tot de Hațegan, a fost un alt meci viciat. Altor echipe li se ia ceea ce muncesc pe teren, e normal să-mi fac idei și să bănuiesc ceva necurat", a declarat Marcel Popescu la Tv Sport ro.

    Oltenii au acuzat arbitrajul din meciul de ieri cu Astra, giurgiuvenii impunându-se cu 1-0 în urma unui penalty îndelung contestat de craioveni.






    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/un-o...at-494815.html

  20. #41
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Shumudik mai spera la play off, Dinamo e o echipa chiar de prins, Gazu mai greu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •