View Poll Results: pronostic

Voters
24. You may not vote on this poll
  • victorie Romania

    13 54.17%
  • egal

    4 16.67%
  • victorie Polonia

    7 29.17%
Page 6 of 13 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 106 to 126 of 255

Thread: Romania - Polonia 0-3

  1. #106
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Mama grigore mars, schimba-l.

  2. #107
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,903
    Reputatie
    0
    Pai ala n-are ce cauta titular la nationala cat timp Tamas joaca asa bine... liga caramelelor si inca pe penultimul loc!


    Danemarca 1-0, ala era fara discutie ca vor castiga danezii.





    Ce v-am zis ieri sau alaltaieri? La astia le punem covor de iarba sa arate clar ca sunt mai buni ca noi, si cu Muntenegru punem teren de kkt sa nu putem noi sa atacam cum trebuie! RetardoRomania! Ne meritam soarta, degeaba.


    Danezii ce penala echipa, 1-1, i-au egalat aia la ei acasa! De batut tot vor bate, dar sunt slabi rau de tot.
    Last edited by Johnny D; 11th November 2016 at 22:05.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #108
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,362
    Reputatie
    0
    Ce panarama ii cămilă aia de Grigore.

  4. #109
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,903
    Reputatie
    0
    Bah da... deci io nu cred, nu te cred!!!


    Dupa faza cu terenul care arata retarzia conducatorilor ca pun teren tot invers fata de cum trebuie pus, prost cand trebuie sa atacam noi, bun cand adversarii sunt mai buni ca noi. Acuma vine randul retarziei poporului bucurestean! Vine la meci in masa cu speranta absolut idioata c-o sa batem, face rahturi si cand trebuia sa vina la meci si chiar cu-adevarat avem nevoie de suporteri si ai sansa sa bati, atunci din cauza scandalului de la meciu asta la care ei nu se asteapta sa fie condusi de Polonia ca cine plm e Polonia, nu-i nimeni. Mai bine stateau in **** lor acasa ca tot una e, ei bine la meciul la care trebuiau sa vina cu Danemarca nu va mai putea veni nimeni ca-l vom juca fara spectatori din cauza lor! Deci nu exista bah atata retarzie, ratiune zero! Cum dracu sa nu-ti meriti soarta!? Incredibil...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #110
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Eu nu cred ca-l jucam fara spectatori.
    E peluza dinamo&u

  6. #111
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Ce moie, ba!
    ce moie ba?
    era cumva ceva neasteptat
    granita la Orsova!

  7. #112
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,903
    Reputatie
    0
    Linetty va ****ste!



    Epic moment, il aplaud de data asta pe comentator!




    PS: Buna centrarea lu Stanciu, Ciricash insa a uitat cum sa dea-n minge, am avut impresia ca-i face preluare portarului polonez.
    Acuma inteleg ca e ziua nationala a lor dar e cam devreme sa le facem cadouri, si le fac ei singuri.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #113
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ce gunoi este acest mizerabil adi de la chiajna!

  9. #114
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    VIDEO Conflict deschis intre fanii romani si polonezi, in tribune, pe Arena Nationala. S-a scandat 'Ria, Ria, Ungaria' si 'Tiganii'

    Imaginile sunt pe onlinesport.ro, aici: http://www.onlinesport.ro/fotbal/ech...ii-nid-121855/

  10. #115
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    daca e vineri e polonia.

  11. #116
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Combinata fcsb-slujitorul, un fiasco total. Dati-va-n plm de jeguri!

  12. #117
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,000
    Reputatie
    1
    Chin mare
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #118
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    fenomen a fost azi.
    Nu trecem de jumatatea terenului, aia de la peluza cu polonezii baga torte pe iarba "cca **** cca"
    Ai mei striga steaua bucuresti. Daca nu erau in peluza unde sunt din toata tara auzeam la **** steaua de ne plictiseam

  14. #119
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

  15. #120
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    Sa zicem merci ca am scapat numai cu un gol primit. Din pacate imi mentin parerea pe care am avut-o inca inaintea CE. Popa, Grigore, Hoban sunt niste jucatori de fotbal mediocrii. Sper sa faca schimbari ofensive acum, cand nu mai avem nimic de pierdut. Daca continua cu tactica asta la ciupela, imi schimb parerea despre Daum.

  16. #121
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,903
    Reputatie
    0
    Cum sa nu fii suspendat, Reivane!?

    Romanule, daca esti prost, pierzi locu 1 la meciu cu Muntenegru (si terenu), si locu 2 la meciu cu Polonia cand tu credeai ca lupti la 1!
    Dar locu 2 il pierzi misto, ca nici nu-l joci macar pe teren, il pierzi in tribuna! E de tot, pe tot!


    Bine, eu ma asteptam sa ne fure Danemarca, dar vad ca nu mai apuca pana ne furam noi singuri cu ea!
    Last edited by Johnny D; 11th November 2016 at 22:41.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #122
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,101
    Reputatie
    0
    Nu am vazut meciul decat pana am luat gol mi s-a parut ca polonezii aveau posesie si au castigat mijlocul terenului.
    Din ce am inteles Romania nu prea a trecut jumatatea terenului

    Acum vad golul erau 4 romani contra 2 polonezi superioritate tehnica si tactica nu ai ce sa faci.
    Last edited by iulian_1976; 11th November 2016 at 22:43.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  18. #123
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    a inteles cineva ce a jucat Romania in prima repriza ??? am fost penibili...cum sa abordezi un meci cu Polonia fara varf de careu titular mai ales cand joci acasa ???

    Dr Grigore si Adi Popa penibili
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  19. #124
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,903
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Nu am vazut meciul decat pana am luat gol mi s-a parut ca polonezii aveau posesie si au castigat mijlocul terenului.
    Din ce am inteles Romania nu prea a trecut jumatatea terenului

    Acum vad golul erau 4 romani contra 2 polonezi superioritate tahnica si tactica nu ai ce sa faci.
    Bun venit in realitate!

    Ce va ziceam de mult timp deja precum si chiar inainte de meci, sansele Romaniei la victorie sunt mai mult virtuale decat reale.



    @Lordule, n-ai ce sa faci, aia-s mult mai buni decat tine. Idiotii aia de la TV impotriva carora tot fac lobby, ai ascultat prea mult la ei.

    Si totusi, puteai sa faci ceva, ai avut ocazia aia mana lu Dumnezo, puteai sa nu faci preluare ci sa dai cu latu ca orice taran decent...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #125
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Sa nu-l recunosc pe maricaca fara blana aia in care apare la stadion, sa il vada pisdele ca e trendy.

  21. #126
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    Dam si noi doua goluri?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •