View Poll Results: CSU Craiova-Botosani

Voters
4. You may not vote on this poll
  • 1

    1 25.00%
  • X

    1 25.00%
  • 2

    2 50.00%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 24 of 24

Thread: Etapa 10: CSU Craiova-Botosani 1-0

  1. #22
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    @ dexter

    eu cred ca si tu stii cat am tinut si cu universitatea craiova din perioada de care amintesti.discutiile aprinse cu suporterii departamentalelor de pe aici stau marturie.basca injuraturile de rigoare.
    tu,parca erai mai in expectativa.

    dezamagire?
    nu mai mare decat cum a distrus miti o echipa foarte buna,nu discut aici de "ajutorul" porcilor dragomir si sandu.
    nu vreau sa te invat aici cum a preluat paunescu/arnautu echipa de la sectia sportiva de la universitate sau ce i-a dat staicu lui miti in schimbul unei statii de benzina.doar pe 4 ani.ca apoi miti a facut mai multe firme ca sa nu-i dea universitatea inapoi lui staicu,etc,etc.
    daca citeai postarea mea de mai sus observai ca stiu multe subtilitati din fotbalul romanesc.
    toate aceasta scurta polologhie, doar ca tii cu universitatea craiova.
    daca nu,ma durea undeva ca un ******* nu cunoastea ceea ce s-a intamplat cu adevarat.
    de fapt ceea ce s-a intamplat si cu rivalele noastre de o viata,steaua si dinamo.firme peste firme care au incorporat si numele de baza.pentru ascunderea banilor palmati de asa zisii patroni.cu acordul guvernantilor.
    dar asta este economia de batjocora din romania.

    imi pui in pana scrisului meu nume ca mazarache sau bancu pe care eu nu le-am reliefat niciodata.
    si sa-ti mai spun un mic secret.
    daca prin absurd miti va castiga ceva in urma procesului,tot nu va fi universitatea craiova.senatul universitatii de care apartinea clubul sportiv al craiovei maxima a dat actele necesarii dovedirii paternitatii. reale.

    oricum,spre deosebire de tine,nu mai astept dupa cai verzi pe pereti.
    eu sunt suporterul universitatii craiova.infiintata in 1948.
    si am marea placere sa bag in pm rivalele departamentale care inca mai folosesc deprinderile din trecut.

    ps.observ ca pe langa leo si hinghi poarta noroc universitatii.
    un sincer bravo!
    Last edited by lordliv; 24th September 2016 at 22:28.

  2. #23
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Stiu ca stii dedesubturile, dar unde a fost (senatul de la) universitate(a) in cei 20 de ani de pribegie capitalista cu mismasuri intre mafioti ? De ce a asteptat atit sa spuna ca echipa ajunsa prin tenebre la Mititelu nu e cea cu palmaresul, cu sigla straveche, cu istoria intreaga in spate ? De ce a acceptat sa fie vehicul electoral pentru Olguta ? De ce a acceptat sa fie infiintata direct in liga a 2-a dupa modelul sovietelor din 47 (armata), 48 (internele) ? Impresia mea e ca Rotaru e cam zgircit (cam ca Negoita de la ciinii gropii) si ca pe termen lung echipa asta nu va face mare brinza si, in buna traditie a echipei 1993-2014, se va face de ris cu vreo Pobeda Prilep in primul tur al cupelor europene.

    Eu am trait prea multe dezamagiri din fotbalul craiovean din 1994 (cum sa-i bata Gloria B-ta ??????????) incoa, ca acum sa imbratisez echipa actuala si sa traiesc la intensitate meciuri cu de-alde chiajna, voluntari, botosani, no-names la scara istoriei.
    Last edited by dextercioby; 24th September 2016 at 22:51.
    Jucatorii de tenis se impart in doua categorii, PETE SAMPRAS si restul.

  3. #24
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    dexter,ca tot nu ne citeste nimeni.
    universitatea craiova ,cu miti la carma, a obtinut licenta cu ajutorul lui adrian paunescu.dar cineva care mazgaleste pe ols ii tinea in legatura.
    apropos de dedesubturi.
    asa ca sa nu acuzi degeaba pe unii care iubesc la nebunie universitatea craiova. indiferent cine o conduce.
    universitatea craiova a fost vehicul electoral si pentru pdl si pentru pnl si pentru psd.
    miti a obtinut cu ajutorul olgutei intabularea terenurilor din craiovita.o sa vezi un alt mare scandal.
    dar apoi olguta si-a dat seama ca miti nu va obtine despagubiri pentru ca a cantat in curtea bisericii. si ca nu va avea bani pentru a mai tine echipa.
    asa ca tot electoral s-a indreptat spre un ajutor de la bucuresti.
    berceanu si gasca pedelista cauta sa colporteze relatia miti-olguta.si a reusit.
    nu spun mai mult.
    poate private.

    de ce nu a spus nimeni de acte?
    pentru ca si legislatia din perioada aceea permitea infiintarea unor noi societati fara multe acte doveditoare.
    procesul mititelului insa a deschis cutia pandorei.si duhurile au iesit si impotriva lui.
    sa auzim numai de bine.de universitatea craiova!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •