View Poll Results: pronostic

Voters
16. You may not vote on this poll
  • victorie Steaua

    2 12.50%
  • egal

    4 25.00%
  • victorie Villarreal

    10 62.50%
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 106 to 126 of 132

Thread: Etapa 2 EL: FC STEAUA BUCURESTI - Villarreal CF

  1. #106
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    fata de meciul din campionat cu ossasuna ( 3-1) villarreal a avut doar un titular la meciul cu scfecesebesa.
    scfecesebesa luata ca sparring partner de rezervele spaniole.

  2. #107
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,877
    Reputatie
    0
    zurich - liga 2 a batut osmanlispor...amuzant.

    steaua nu va face 6/6 cu elvetienii din liga 2.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  3. #108
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    scfecesebesa luata ca sparring partner de rezervele spaniole.
    Asa ceva.

  4. #109
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by racovita View Post
    Cum puii mei sa nu pui la pariuri ???
    Vorba lui Sumudica "_Erau niste bani pe jos !"
    ai pierdut casa, este?
    am vazut niste corturi la Dedeman, o nebunie...

    si dupa tacerea suspecta, cred ca si timache a pierdut o garsoniera sau cel putin 51% din actiunile de la crasma
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #110
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    fata de meciul din campionat cu ossasuna ( 3-1) villarreal a avut doar un titular la meciul cu scfecesebesa.
    scfecesebesa luata ca sparring partner de rezervele spaniole.
    Exagerezi. Permite-mi sa te contrazic.
    Da, contra Stelei a jucat un singur titular din meciul cu Osasuna, dar au fost 5 din meciul cu Real. Raportat la meciul cu Osasuna, au fost 7 titulari din meciul cu Real. Nu e mare diferenta. Pato, care n-a fost titular cu Real, a jucat in primul 11 in ultima etapa. Borre, e mai mult rezerva din ce am vazut, dar a jucat titular tur-retur in dubla cu Monaco.

    Eu zic sa renunti la mizeria cu ,,scfecesebesa", macar din respect pt ceilalti useri. N-am vazut pana acum sa vina cineva cu ,,WCU Varzova" sau alte postari de genul.

  6. #111
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    muist grav arbitrul. se vede ca ce naste din tarfa ruseasca, jeg este!
    Multi au zis c-a fost penalty, inclusiv antrenoru lor daca am auzit bine!
    Eu zic c-au fost doar circumstate de penalty, in campionat s-ar fi dat dar pacat ca nu arbitreaza Tudor!
    Si zic asta pt ca asa conform regulamentului nu ar trebui sa dai, mana a fost intr-o pozitie naturala de oprire din alergare, n-ai cum sa franezi cu mana pe **** sau pe coapsa, mingea a venit din scurt catre mana surprinzand jucatorul care nici un moment n-a avut intentia sa duca mana spre minge, genul asta de dribling fiind foarte rar. Se da hent daca e la mijlocul terenului dar in careu mai rar, depinde de ce vrea arbitru, eu unul n-as fi dat de eram pe teren ca neutru complet la un meci intre Guanghzou Evergrande si FC Torpilarii din Termopile.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #112
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Ia da quote din regulament cu paragraf, cu alineat cu tot.

  8. #113
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Nu dau ca nu ma intereseaza, asa am auzit ca e regulamentul, arbitrul decide daca jucatorul a facut hent intentionat sau nu.
    Si daca n-a facut, daca mana a fost in pozitie naturala, ceea ce mi se pare ca a fost.
    Daca n-a fost intentionat si mana a fost in pozitie naturala, judecata arbitrului este acoperita sa nu dea penalti.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #114
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Eu zic ca a fost. Chiar f clar. Si la Villareal si la Pique (f asemanatoare fazele).

  10. #115
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Nu dau ca nu ma intereseaza, asa am auzit ca e regulamentul, arbitrul decide daca jucatorul a facut hent intentionat sau nu.
    Si daca n-a facut, daca mana a fost in pozitie naturala, ceea ce mi se pare ca a fost.
    Daca n-a fost intentionat si mana a fost in pozitie naturala, judecata arbitrului este acoperita sa nu dea penalti.
    Ia vezi cum faci sa nu mai vorbesti din auzite

  11. #116
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    comment.
    despre meci si arbitrsj nimic de zis.
    in schimb despre flacaii cu unghia.n gat, johny, dextercioaba, timake, lorddiviu s.a. calm, sa n.o luati pe urmele lui ghiuri pascu acu la ceas de noapte.

  12. #117
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Asa si Hingherul care a nimerit rezultatu fix ca noi. Daca te uiti in spate eu n-am motive sa fiu stresat, am zis X2, asta a fost pronosticu, da?

    Quote Originally Posted by reivan View Post
    Ia vezi cum faci sa nu mai vorbesti din auzite
    Pai explica tu ce zice regulamentu in situatia asta, daca-l stii mai bine.
    Si da-mi si quote, si vreau la tot regulamentu in ceea ce priveste jocul cu mana nu doar la o fractiune din el.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #118
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,103
    Reputatie
    0
    Am urmarit prima repriza si din ce spuneau si comentatori de la Bein Sport programul spaniol li s-a parut insipid si fara ritm meciul,spaniolii obositi,un rezultat oricum peste asteptari.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  14. #119
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Cica Borcica a fost dus de urgenta la spital.

    Bai dar asa ofticosi....

  15. #120
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    In stadiul asta de EL, competitia e inca diluata. Mai bagi o rezerva, mai faci o propaganda prin tarile subdezvoltate, esti multumit daca nu iei vreo salmonella la dineul oficial. Pt mine nu e supriza cum s-a jucat, doar ca m-a secat autoflagelarea de dinaintea meciului, vezi Doamne vin aia aici sa faca meciul vietii. Nu, ba, baieti. Veneau sa faca un punct, cu minimum de energie si implicare, ceea ce au reusit.

    @reivan: m-am uitat mai mult cu spatele la meci, faceam niste blitzuri pe chess.com L-am recunoscut pe ioan alexandru, e un baiat din galeria cainilor, aia old school, dar prin tara cand mergeam, mai mult imi facea impresia ca sufera pt Roma. Si el si profesorul mercantil, don Mihnea

  16. #121
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Geografi si geologi.
    Saracu, cu fizicu si fata aia numai de bine aducea. Numai varfuri la voi in scoala veche

  17. #122
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    ghinion...
    iar ne fut televiziunile cu rezultatul excelent obtinut de fecesebe in fata echipei a doua a echipei neinvinse in primera...
    deja pe protv , fecesebe are sanse mari la primavara europeana ...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  18. #123
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Echipa care câștigă la orice ora campionatul in Romania a pierdut in liga a 2a elvetiana. Cat e de-acum doua saptamani? Doar 14 zile?

  19. #124
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Am urmarit prima repriza si din ce spuneau si comentatori de la Bein Sport programul spaniol li s-a parut insipid si fara ritm meciul,spaniolii obositi,un rezultat oricum peste asteptari.
    Mie mi s-a parut un meci macar ok. Bine, aia sunt obisnuiti cu Barca-Valencia, Real-Sevilla samd... la noi, sunt meciuri gen Steaua-Timisoara

  20. #125
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    fata de meciul din campionat cu ossasuna ( 3-1) villarreal a avut doar un titular la meciul cu scfecesebesa.
    scfecesebesa luata ca sparring partner de rezervele spaniole.
    Au sarbatorit acel egal hariciumbele ca si castigarea EL... o SA RAMANA CU ACEL PUNCT...

  21. #126
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    comment.
    despre meci si arbitrsj nimic de zis.
    in schimb despre flacaii cu unghia.n gat ...
    Pai cum dreaq sa nu va invidieze lumea, cand sunteti singurii din grupa cu 1p ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •