View Poll Results: pronostic

Voters
16. You may not vote on this poll
  • victorie Steaua

    2 12.50%
  • egal

    4 25.00%
  • victorie Villarreal

    10 62.50%
Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 127 to 132 of 132

Thread: Etapa 2 EL: FC STEAUA BUCURESTI - Villarreal CF

  1. #127
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dante7 View Post
    Eu zic sa renunti la mizeria cu ,,scfecesebesa", macar din respect pt ceilalti useri. N-am vazut pana acum sa vina cineva cu ,,WCU Varzova" sau alte postari de genul.
    Eu cand te-am facut ''tolomac'' eram pur si simplu corect si chiar bine intentionat.
    Pentru ca ii ''citesc'' repede pe aia ca tine. Nu au logica elementara functionala, nu pot rumega nici lucrurile simple. Sunt sigur ca ai dat RP doar pentru ca nu am scris ''tolomaca'', asa cum era corect.

    scfecesebesa = SC FCSB SA. Un acronim, putem spune. La fel ca si CSUC, foarte des folosit pe aici, in primul rand de pretenii tai ''moderatori'' (aia care fac spume si clabuci dupa ce li se raspunde in aceeasi nota in care provoaca ei ... nu mai vorbesc de izbucnirile de inteligenta in care apar : csuci, csucisti etc).
    Probabil ai ''judecat'' dupa desinenta ''besa'' care te duce cu gandul la wc-uri ... consecinta fiind ''ironia'' ta de mai sus.
    Bun ... de ce iti explic toate astea ? - pentru ca te consider tolomaca, simplu.

  2. #128
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Daca tu ai impresia ca-ti mai raspund vreodata serios, o sa ai o mare dezamagire Am fost de buna credinta in primul meu dialog cu tine, am incercat sa discut civilizat, pe argumente. Ai vrut doar mistocareala ieftina, perfect, alegerea ta. Nu e vina mea ca nu te tin bombitele si acum dai inapoi (nu ca ar fi asta o premiera).

    Dar ca sa nu las neremarcata incercarea ta de inteligenta... Sa ma anunti si pe mine: ce autoritate in domeniu recunoaste acel acronim ? Hai nu autoritate, arata-mi macar un site de sport folosind acel acronim (scfecesebesa). N-o sa gasesti (si) pt ca se interpreteaza, asa cum ai mentionat si tu. Daca ma apuc acum sa te invit sa mangai ,,lu****lb" o sa zici ca te injur (ori asta, ori o sa salivezi ). Deci cumva mananci kkt ? Sunt convins ca nu. Si atunci intreb, de ce ai maro in coltul gurii ? Data viitoare nu mai posta in timp ce mananci ciocolata (sper ca asta e). Se pare ca nu prea le ai cu multitasking-ul, te concentrezi prea mult pe o activitate si coerenta ta in ganduri are de suferit.


    Auzi la el, se supara la CSUC Oare si fanii lui Man United se supara la MUFC ? Patetiiiic

  3. #129
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Eu cand te-am facut ''tolomac'' eram pur si simplu corect si chiar bine intentionat.
    Pentru ca ii ''citesc'' repede pe aia ca tine. Nu au logica elementara functionala, nu pot rumega nici lucrurile simple. Sunt sigur ca ai dat RP doar pentru ca nu am scris ''tolomaca'', asa cum era corect.

    scfecesebesa = SC FCSB SA. Un acronim, putem spune. La fel ca si CSUC, foarte des folosit pe aici, in primul rand de pretenii tai ''moderatori'' (aia care fac spume si clabuci dupa ce li se raspunde in aceeasi nota in care provoaca ei ... nu mai vorbesc de izbucnirile de inteligenta in care apar : csuci, csucisti etc).
    Probabil ai ''judecat'' dupa desinenta ''besa'' care te duce cu gandul la wc-uri ... consecinta fiind ''ironia'' ta de mai sus.
    Bun ... de ce iti explic toate astea ? - pentru ca te consider tolomaca, simplu.
    Greu sa-i faci sa inteleaga....fecesebisti de mici..

  4. #130
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Aoleu, saracuta ... este chiar mai rau decat mi-am imaginat. Nimic nu pricepe.
    Quote Originally Posted by Dante7 View Post
    Auzi la el, se supara la CSUC
    Pai tocmai ca nu ma deranjeaza, exact asta explicam mai sus.
    btw, nu stiu ce inseamna la tine multitasking ... dpmdv esti genul care nu poate traversa strada singur ...
    Quote Originally Posted by Dante7 View Post
    Am fost de buna credinta in primul meu dialog cu tine, am incercat sa discut civilizat, pe argumente
    Eu recunosc : am facut misto de tine de la prima replica.

  5. #131
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,871
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Pai cum dreaq sa nu va invidieze lumea, cand sunteti singurii din grupa cu 1p ?
    Lovitura sub centura! Si ca sa completam, nu mai e nimeni cu punctaj macar dublu in grupa, doar triplu, fie chiar din ligi inferioare!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #132
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    ce dureriii.............

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •