Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 76

Thread: Etapa 1 EL: Osmanlispor AS - FC STEAUA BUCURESTI

  1. #22
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Osmanlispor o echipa slaba in mod normal Steaua trebuia sa treaca fluierand.
    Steaua elegant putea scoate un egal.

    Ce jucatori grosieri au la mijloc turcii este unu are nevoie de 3-4 atingeri sa poata da o pasa
    In special adam maher ala, un pielea pulii. Ba, voi ori nu va dati seama ce mediocrii patroneaza gigi ori nu va dati seama ca aia pe la ankara au echipa care castiga la noi campionatu la 20 de puncte. Eu cred ca nu va dati seama se niciuna

  2. #23
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,056
    Reputatie
    0
    Daca privesti meciul facand abstractie ca este meci de UEFA este un meci foarte slab tehnic,tactic ce vreti voi.
    Pe HBO este un film mai interesant.

    Re: hai sa o lasam cu turcii ,in prima repriza o pasa de 15 metri de 3 ori au dat-o in out din aceasi pozitie aceasi schema ,forta forta atunci sa o dam pe fotbal american,rugby.
    Au un varf inalt african asta este tot,o sa vedeti echipa asta impiedicata a turcilor cate o sa ia in urmatoarele meciuri.
    Last edited by iulian_1976; 16th September 2016 at 00:00.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  3. #24
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Unghierul e iar fara net ? Sper ca n-are nici cablu, c-ar fi vazut un spectacol zoofil in direct si la ora de virf cu oi abuzate de turci aproape competenti

  4. #25
    go spurs go milanezu's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    3,467
    Reputatie
    1
    cat mai continua distrusul asta de enache?
    are cateva meciuri deja in care este retardul de serviciu.
    stelist

    novak djokovic nr.1 in Atp

    san antonio NBA champs 2014!!

  5. #26
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    cred ca am prins tactica. baietii vor sa ii adoarma pe turci ca sa aiba aia curaj sa vina la Bucuresti. apoi ii prindem si le dam omorul.
    prevad un minim 4 -0 cand punem laba pe ei. Rovine a fost pistol cu apa fata de ce ii asteapta acum

    treaba e ca ii adorm pe aia atat de profesionist incat pana si pe mine m-au adormit pe jumatate
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #27
    manager
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    343
    Reputatie
    1
    I-au subordonat !
    Da bine cu doi stelisti,
    Rusescu si Regheton.

  7. #28
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Chiar asa, la noi Rusescu si Szukala erau titulari iar turcii isi permit sa-i tina rezerve (cat sa fi scazut amandoi ?). Nu ma asteptam la scorul asta, meciul s-a rupt la eliminare, dar avand in vedere ca turcii au o forta financiara mult mai mare... looking back, cred ca era cam de asteptat din pacate rezultatul asta. Nu sunt chiar cine stie ce echipa, dar parca m-au surprins. Of, parca mai ieri eliminam Galata. Varza campionatul romanesc.

  8. #29
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Fanii oilor de pe olese si de aiurea pot spune acum la unison: I-am batut de s-au ***** pe noi !!

  9. #30
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,056
    Reputatie
    0
    O observatie turcii la 1-0 nici nu mai aveau chef sa atace ,nu ca Steaua ar fi ar sti cum sa atace.
    In concluzie un meci slab la care a contribuit si Steaua.

    Ca sa castigi campionate trebuie jucatorii,antrenorul sa aiba ceva la mansarda nu merge cu hei rup si forta.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  10. #31
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    au iesit romanii in Europa )))))

    2-3 astra 0-2 steaua...e bine
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  11. #32
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dante7 View Post
    Chiar asa, la noi Rusescu si Szukala erau titulari iar turcii isi permit sa-i tina rezerve (cat sa fi scazut amandoi ?). Nu ma asteptam la scorul asta, meciul s-a rupt la eliminare, dar avand in vedere ca turcii au o forta financiara mult mai mare... looking back, cred ca era cam de asteptat din pacate rezultatul asta. Nu sunt chiar cine stie ce echipa, dar parca m-au surprins. Of, parca mai ieri eliminam Galata. Varza campionatul romnanesc.
    Overall au o echipa mai buna baaa! Enache e pielea. Mitrea e dat din serie b imprumut, atat de prost e. Moke ala e de liga a 2a best case scenario. Aganovic e jucatorul pe care NIMENI nu si-l aminteste de la fc brasov, atat de pamant e. Golubovic e acolo - csms iasi, mai mult nu poate, tamas are 32, bourceanu s-a lasat de fotbal - si de pe banca pot sa iti intre popescu&achim v-ati vandut T O T. Cu cine voiati voi sa-i bateti pe adam maher&co?

  12. #33
    manager
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    343
    Reputatie
    1
    0-5 !
    0-1 !
    0-2 !

    In 270 (douasutesaptezeci) de minute nu reusesti macar 1 gol sau vreun sut pe poarta si sa primesti 8 boabe, slabi taranii astia de la Astra nici nu-i de mirare ca presa nu-i baga-n seama, in schimb Steluta de bine de rau ii elimina pe englezoii aia cu sapte capete
    + baga goluri ma si astazi, nu ca impotentii astia 0 goluri de nu mai stiu cate meciuri in Europa -pai ce sa poti comenta la televizor ore intregi despre milogii impotenti ? zero alea , zero , zero , zero ........ singura explicatie logica e ca arbitrii din Romania fac diferenta.

  13. #34
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Inca o treaba - intelege cineva ce a jucat reghecampf?

  14. #35
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,056
    Reputatie
    0
    Prietene in prima repriza Steaua pasa domol la mijlocul terenului,la mijloc turcii nu faceau nici un marcaj.
    Ai vazut tu presiune din partea turcilor?
    Eu am vazut un gest nesportiv al lui Enache pe o lovitura libera a Stelei care a rupt echiilibrul.

    Meciul per ansablu slab insa eu am impresia ca se termina 0:0 in mod normal,turcii nici la 1:0 cu om in plus nu stiau ce sa faca cu mingea.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  15. #36
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Ce marcaj ma nene? Marcaju se face la faze fixe si pe faza ofensiva a adversarului - pe jucatorii lor de atac in momentu in care-ti intra in 20-25 hai 30. Pasau domol ca aia stateau bine inchisi si nu prea aveau pe unde, pe contra i-au prins cu chilotii in vine de fiecare data

  16. #37
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cata branza sa mai bage sub pres aceasta echipa mizerabila, care n-a ajuns la poarta un meci intreg si care a cersit in mod umilitor un egal, tactica suprema a reghelui blatului. Umflati turcii, m-asteptam sa vad o trupa serioasa, dar adevarul e ca spurkies au fost piºati in cur la relanti, de o echipa cu un iq extrem de scazut. Numai ca milogilor nu le spusese nimeni ca avraam lindicologul n-o sa aduca pensia sociala, cantand in flautul voievodal, asa ca au fost muiti de un cavaler teuton de toata isprava, insensibil la suspinele pisdelor cersetoare. Fuga-imprejur la curoplastie, de cata iegemonie v-au indesat osmanlâii

  17. #38
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    reivan, tu cu cine te certi ? Doar ce am zis ca turcii isi permit sa tina drept rezerve 2 jucatori care la noi ar fi titulari...

  18. #39
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu isi permit, dar cand intalnesti o echipa de cloncani, e normal ca jumate dintre ei au fost rezerve

  19. #40
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Te crezi amuzant ?

  20. #41
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dante7 View Post
    reivan, tu cu cine te certi ? Doar ce am zis ca turcii isi permit sa tina drept rezerve 2 jucatori care la noi ar fi titulari...
    Cu iulian care-mi spune ca turcii nu au jucat bine ca nu au facut pressing.
    Deci pentru toti antrenorii de la ancelotti la mou si conte - gata smecheria - pressing tati ca altfel sunteti de *****m

  21. #42
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pai de ce, am jucat eu sub flamura netbet?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •