View Poll Results: Cine se califica in optimi?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Benfica

    9 69.23%
  • Napoli

    13 100.00%
  • Kiev

    2 15.38%
  • Besiktas

    2 15.38%
Multiple Choice Poll.
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 68

Thread: Grupa B: Benfica, Napoli, Dinamo Kiev, Besiktas.

  1. #22
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Cum sa-i dai cota aia de rahat lu Napoli, da cine kkt sunt ei in CL!? X2 pe Benfica si doar din cauza lipsei totale de respect la adresa fotbalului portughez, al carui cea mai buna reprezentata este. Scarbos de-a dreptul!
    iti dau un trandafir sa-l arunci pe benfica si sa strigi rip?
    retired.

  2. #23
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    juve ieri 4-0...acum napoli are 4-0 cu benfica...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  3. #24
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Flowers for the dead. Benfica poate sa nu treaca din grula asta

  4. #25
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    iti dau un trandafir sa-l arunci pe benfica si sa strigi rip?
    Auch
    That drama, tho

    Mai decent pt Benfica acest 4-2. Decat 4-0

  5. #26
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    iti dau un trandafir sa-l arunci pe benfica si sa strigi rip?
    Ai vazut macar rezumatu? Daca aveau 1-0 mai batea Napoli din parti chiar si asa meciul a fost decent pe final.
    O sa vezi ca-n retur ii mananca Benfica. Vor fi si ei ca Real Madrid la Dortmund, o echipa de contra-atac si atat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #27
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Johnny, acum nu te transforma in Dan Nistor sa zici ca Steaua in afara de cele 6 goluri nu a avut nici o ocazie

  7. #28
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Johnny nu se poate transforma decat in demogorgon. Sau pokemon, cand e pe avarie

  8. #29
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Chiriches joaca titular pentru Napoli.

  9. #30
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    si napoli e condusa acasa
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  10. #31
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,459
    Reputatie
    1
    Pana isi revine Milli, napoletanii or sa fie violati in toate gaurile Sampion Besiktas!

  11. #32
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    si-a mai revenit si benfica.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  12. #33
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Banfica e echipa ba frate, nu ca panaramele astea imputite de italieni, care n-au nici o treaba cu fotbalu!
    Cum plm sa te bata acasa Besiktas, gunoiu ******* de echipa de rahat, a 2-a din Italia auzi!?
    In Italia nu exista decat o echipa: Juventus, si o gramada de alte gunoaie ce graviteaza in jurul soarelui italian.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #34
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Benfica echipa e in spatele lu besiktas cu care s-au chinuit acasa.

  14. #35
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Da n-au pierdut ca panaramele alea.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #36
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Si ce daca, au tot timpu.

  16. #37
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Nu vor pierde.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #38
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Important e sa nu piarda, pt ca Johnny joaca si egalul langa cota favoritelor de 1.25, 1.30. In final, ai o cota solida si sincera de 1.05

  18. #39
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0




    Mi-am luat o **** de la rahatii aia de italieni, primul meci care nu mi-a iesit dupa 3 etape de CL, si m-a cam ruinat. Etapa trecuta n-am avut bani sa pun decat 10 lei si-am facut 50 cu multe cote de 1, motiv si pentru care joc asa. Acu am avut, am pus peste 200 si m-au futut. A picat fix cum nu se poate mai prost, in loc sa pun pe Sevilla in deplasare c-am considerat ca echipele spaniole sunt praf in deplasari, ceea ce nu e neaparat neadevarat si pe Leicester acasa c-am zis ca-mi place mult cum joaca Copenhaga si cat sa-i mai tina bulanu si p-aia (si iar i-a tinut), am pus pe Arsenal, PSG, Bayern, Atl Madrid si rahatii de Napoli fara egal din ziua urmatoare! In loc sa joc doar meciurile de marti. De unde dracu sa stiu ca aia vor fi retardati imputiti fix acasa, mai ales dupa ce-au sacrificat meciu cu Roma pentru asta.

    PS: 1.13 a avut Napoli la fara egal, de nu luau gol la final, era buna treaba si asa. Si azi am patit la fel, pe Rosenborg in minutu 93! Eu pariez asa ca daca nu am ghinion, castig. Cand e sa ai ghinion, nu mai conteaza cota ce-o joci. Stiam ca trebuia sa joc doar tenisu Halep si Kerber dar m-am temut ca una din ele n-o sa iasa, si am impartit banii-n doua si Rosenborg m-a futut pe ala doar cu fotbal de 24 de meciuri. Si nu m-am temut chiar degeaba, Cibi a fost mai buna si-a avut chiar break in decisiv, bine totusi ca din doua a iesit una si Kerber a gasit resurse mentale sa iasa invingatoare. Putea linistit sa fie pe dos, sa piarda Kerber si sa nu piarda Rosenborg.
    Last edited by Johnny D; 24th October 2016 at 10:53.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #40
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Rosenborg e campioana de 15 meciuri, ce plm ai mai pus pe rapenii aia?

    Lasa ca am pus eu gg la muirea lui muinio si over la varzishitty, sa cresc cota. O duminica de *****, am scapat doar cu 100 ron pierdere

  20. #41
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    A pierdut in min 93 ce plm... nu e vb. ca n-au vrut sa castige, nu pierzi in min 93 daca nu te intereseaza, pierzi mult mai devreme. Plus ca egalasera rapid, in prima repriza... n-a fost sa fie. Si culmea, pe Gent ii evitasem, avusera Gent 2-0 si chiar 2-1 in min 91, 2-3 si moarte!


    PLM, azi nu pierde Astra, cota 1.75! Are 4 victorii si 2 infrangeri in istoric cu Botosani si dupa victoria de la Plzen, vor avea aripi!
    A sosit timpul pentru primul egal! Toti banii, bag ****! Toti banii de buzunar!
    Si Kuza cota 3.25 e buna iar de jucat, are 4-1 la directe cu Aga! N-a apucat sa se antreneze aici dar stilul Agai e la fel! Eu zic ca merge!
    La fel si Pliskova cota 1.70! S-a concentrat mult pe TC, iar Muguruza e praf, o face Pliskova cu serva si jocul ei ciudat la retur, zic! Directele o ajuta la fel, o cam bate pe Muguruza pe unde o prinde.
    Last edited by Johnny D; 24th October 2016 at 11:22.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #42
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Astra e praf, ma. Au tras in uefa ca se joaca pe coco, rezultatul e oricum un miracol. Dar asa pe joc, ii bat botosanii. Mai mult de un ics nu vad, dar si ala strans din buci rau de tot pt sumidica.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •