View Poll Results: Cine se califica in optimi?

Voters
23. You may not vote on this poll
  • PSG

    17 73.91%
  • Arsenal

    19 82.61%
  • Basel

    5 21.74%
  • Ludogoret

    3 13.04%
Multiple Choice Poll.
Page 4 of 15 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 295

Thread: Grupa A: Paris Saint-Germain, Arsenal, FC Basel, Ludogoret.

  1. #64
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    da...tre sa fii senzational sa ratezi cu poarta goala
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  2. #65
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Doar vreau sa zic ca Wenger e un retard.

  3. #66
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    dacat vreau sa zic ca sustin. de ce ospina in poarta? de ce iwobi pe teren?
    milik tocmai a dat o dubla cu besiktas - wenger nici nu s-a gandit la el in vara, era unul dintre putinii atacanti cu potential care voiau sa plece si nu pe bani multi.
    retired.

  4. #67
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Stii bine ca Wenger nu face oferte pentru jucatori ofertati deja de alte cluburi. De asta l-am luat pe Perez. Pentru ca nu-l voia nimeni.

  5. #68
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    la banii lor sa nu se bata cu napoli.. chiar voiam sa-l vad pe baiat in epl.
    cavani mai rateaza 1v1 cu portaru, rateaza si aurier la fel.. si di maria rateaza singur cu portarul. pamant fundasii laterali de la arsenal azi.
    retired.

  6. #69
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    N-are treaba cu banii Venea Milik si pe jos la Arsenal daca exista oferta. Dar Wenger nu se bate la oferte cu nimeni. El vrea jucatori pusi pe tava.

  7. #70
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    tipic ptr arsenal..vor termina pe 2 si apoi vor fi eliminati a 20-a oara consecutiv in optimi
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  8. #71
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    sanchez a fost tun meciul asta. daca nu misca el puteau sa schimbe aia logoul ucl cu "friendly" sau ceva, cupa henry.
    ratarile se razbuna.
    retired.

  9. #72
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Suntem la mila ta, Alexis

    @Yonutzz: Macar noi avem sansa sa fim eliminati. N-as putea zice la fel despre alte echipe

  10. #73
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,983
    Reputatie
    1
    E clar. Jocul lui Unai e bun de Europa L. In Ligue 1 si in CL nu are nivel.
    Trebuie out antrenorul asta second hand la echipe mediocre.
    Blanc macar a fost la un pas sa castige la Madrid anul trecut. Unai lua 6 la meciul ala
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #74
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Atat!

    Si locu 1 la baetii cum zisei!

    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    tipic ptr arsenal..vor termina pe 2 si apoi vor fi eliminati a 20-a oara consecutiv in optimi
    Ce-ai bai!? Ti-am zis ca terminam pe locu 1 aici.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #75
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    bv alexis...nu ma intelegeti gresit...eu vreau sa castigati grupa si sa faceti in sfarsit sferturi...

    si nu glumesc.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  13. #76
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    cand il aud pe dlp cum se plange de cavani ma gandesc ca e pamant omul, mort. el se distreaza cu arsenal, rateaza cu poarta goala
    Ala e gunoi de atacant in meciuri mari si-si costa echipa locu 1 respectiv calificarea mai departe de optimi, dupa cum vezi.
    Eu v-am zis dinainte de Delaparis e ca un parazit, nu m-ati crezut, l-ati vazut pe viu azi.

    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    bv alexis...nu ma intelegeti gresit...eu vreau sa castigati grupa si sa faceti in sfarsit sferturi...

    si nu glumesc.
    Nu de intentie negativa te-am acuzat eu, ci de lipsa de incredere.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #77
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    numai gioni poate sa fie cu gura mare dupa primu meci, meci in care arsenal nu a jucat nimic si a trait dintr-un jucator.
    retired.

  15. #78
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Numa tampit sa fii sa nu vezi ce-am zis, avem 50-50 sanse meciu asta sa nu pierdem, daca nu pierdem luam locu 1!
    Am zis asta, iar acum n-am pierdut, care e problema ta? Ca Liverpool nu e instare sa se califice in CL, sa fiti sanatosi.


    Hopa, s-a pierdut lumea cu firea?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #79
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    giroud si verrati rosu...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  17. #80
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    ps: le-a ratat si cavani azi iar in ultimu hal...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  18. #81
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Ce a facut papuselul?

  19. #82
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    giroud si verrati rosu...
    La Giroud e deja traditie, asa fu si anu trecut in primu meci, doar ca atunci pierdusem la o echipa ce n-avea treaba cu calificarea mai departe. Acum am scos 1p la favorita 2 a grupei, in atare circumstante, in retur Giroud le da gol. Pana atunci ne vom chinui cu amaratu ala de Perez, poate, poate o sa dea si el vreun gol cu ciumetii astialalti!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #83
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Numa tampit sa fii sa nu vezi ce-am zis, avem 50-50 sanse meciu asta sa nu pierdem, daca nu pierdem luam locu 1!
    Am zis asta, iar acum n-am pierdut, care e problema ta? Ca Liverpool nu e instare sa se califice in CL, sa fiti sanatosi.
    cumetre chill down ca eu nu-s d-ala sa ma plang de echipele mele, eu iti spun ca mananci ***** ca te vezi pe locul 1, mai ai 5 meciuri si aveti fenomenalul talent sa va *****i in poteca la meciurile usoare. si sa fereasca zeii aia mari sa nu fie psg calificata la ora meciului de la londra.
    azi nu prea am vazut-o pe arsenal, sigur au jucat ei?
    retired.

  21. #84
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Vedem noi cine mananca kkt la finele grupei, o sa ti-l servesc cu quote la acest post de te vei satura pe juma de an!
    Daca o sa ne-ncurcam cu astia mici si o sa avem nevoie de victorie in ultimu meci, o s-o obtinem, care e problema ta? Iarasi ca Liverpool e praf, echipa de mancatori de kkt, ce sa faci. Arunca propriile frustrari pe alte sectiuni ca si aici dand-o pe Arsenal victima sigura, si cand s-a vazut c-a dat un pronostic de kkt se comporta si mai rau!

    Liverpool prima data sa-si castige dreptul sa ma comport cu ea de kkt cum te comporti tu cu Arsenal total nefondat dupa cum se vede pe tabela 1:1 la Paris, sa-si castige macar acest drept, pe urma mai vorbim.
    Last edited by Johnny D; 13th September 2016 at 23:47.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •