Page 17 of 19 FirstFirst ... 71516171819 LastLast
Results 337 to 357 of 396

Thread: Daca nu acum, atunci cine?

  1. #337
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    asa zic si eu..dar el e orbit de indiferenta ...bate niculescu maine
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  2. #338
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,914
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Da, tati. 1000 la 1, cum ai zis tu (in binecunoscutu-ti stil sinucigas).
    Daca bate Caro, eu tin o zi avatar cu Niculeasca (mult mai nesuferita decat Base, te asigur - de fapt, Base nu imi e nesuferit). Iar daca bate stramba noastra, tu tii avatar 1000 zile pe Mourinho.

    (cum in sport e posibil orice, poate sa bata si Caro ... numa ca oricum nu e cea mai sigura cota din sport, vei vedea)
    Leutzule, ce e aia o zi, fa si tu batar pe o saptamana sa vedem si noi c-ai coaie mai mari decat o musca!
    Si atunci la mine ramane pe 7 mii de zile, 20 de ani sau cat o fi, si nu Niculescu, e prea usor, Mititelu te asteapta pe tine!

    E cel mai sigur pariu de la acest USO, nici Djokovic nu e pariu mai sigur ca e accidentat!

    Quote Originally Posted by Hopshio View Post
    asa zic si eu..dar el e orbit de indiferenta ...bate niculescu maine
    Indiferenta la necunoastere, sigur! Pe ce va bazati voi, pe dreapta distructiva a Monicai care s-a autodistrus pana acu de fiecare data cand a jucat cu Caro sau Aga, dar fix acum o sa invete ea sa loveasca cu dreapta lu Del Potro si pana maine e Grand Master?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #339
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ba, nene, da' e buna Safarjova asta! Joaca fara eternele coisme feminine, se ia la tranta cu Halepoaia cu multe lovituri plate, tot ce trebe ca sa faci un ban pe game-uri Asta ii bate lejer pe Ungur si Hanescu, iar la Copil pierde in 5 seturi. Si la varsta ei, e mai buna de carici decat Hulkarepova

    A pierdut Ciorbica toata alocatia, n-a mai dat prin spelunca de cateva zile bune...
    Last edited by Capitanu.Burcea; 1st September 2016 at 18:57.

  4. #340
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,914
    Reputatie
    0
    Rupe Tipsy, sper c-ai pus!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #341
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,914
    Reputatie
    0
    Daca vrei cota mare Capitane, recomandarea mea e handicap cu minus pe Caro, -3.5 ar trebui sa iasa fara mari batai de cap.

    M-a intrebat cineva azi cine cred ca ia USO. Am zis ca Halep! Bag pl, chiar e posibil, sfatu meu e s-o joci meci de meci, chiar si cu Serena.
    Cel putin la RG am nimerit ca va fi Halep sau Muguruza si nimeni n-a mers pe Muguruza deoarece nu jucase nimic tot anul. Dar, in absenta Sharapovei, ele doua sunt cele mai bune pe zgura, no doubt, Halep doar se prosteste cu ploaia vad ca, uneori. Asa i s-a intamplat si la RG, si in ultimu meci de acu vreo 10 zile cu Kerber. Si asa a si zis azi la interviu cu Mats si Schedt, n-a plouat si de aia n-am avut probleme.
    Last edited by Johnny D; 1st September 2016 at 20:39.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #342
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Are caderi, bre, Halep. Azi a atarnat de un fir de ata sa n-o intoarca cehoaica. A facut multe nefortate Luție, Halepoaia a avut noroc sa scape nefutata

    Nu am luat pe trocariciul ala, am pus live pe Pizdenio. Acum ca ploua nu mai stiu cum revin in teren, dar parea ca poate intoarce spaniolul...

    Cum se apara Franta, sa le iau neamu-n pla de basinosi!

  7. #343
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Da-o, ma-n, plm, ca n-a plouat la Halepoaie. A jucat indoor, au tras aia obloanele

    Jiru, ca-ț-aº pana ta de golgheter!

  8. #344
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Leutzule, ce e aia o zi, fa si tu batar pe o saptamana
    Bine, speriatule ... 1 week vs 1 week. Eu am glumit cu pariul ala, oricum nu pariez pe chibrituri, iar cota ai propus-o tu, nu eu.
    Dar daca pierzi, tii o saptamana la avatar pe Mateiu, ala care a dat primul lui sut pe poarta la 26 de ani, in Giulesti ...
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Cel putin la RG am nimerit ca va fi Halep sau Muguruza si nimeni n-a mers pe Muguruza deoarece nu jucase nimic tot anul.


    de 2 ori rad ... tin minte ca dupa Halepova-Stosur lumea a ras vartos de tine. Induiosat, ti-am luat si apararea.

  9. #345
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    bine, lumea rade mereu de el

  10. #346
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    A zis frumos la Donaldson cu Spoițki, acum imi pare rau ca n-am avut incredere Si, culmea, Donaldson, Millman, Evans si Harrison sunt copiii mei de suflet. Pe toti se puteau face bani frumosi la turneele de hard americane din ultima vreme...Nu zic ca n-am si facut dar nu asa cum trebuia

    Ce lakioi belgienii, nu au vazut prea des poarta spaniolilor. Cum, ba, sa iei pe Martinez antrenor, cand il ai pe Rednic liber de contract? Pont pe Bolivia cu Peru de solist si iau gg, ca am personalitate si nu joc *****uri. ***** cacacios!
    Last edited by Capitanu.Burcea; 2nd September 2016 at 06:32.

  11. #347
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,914
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Bine, speriatule ... 1 week vs 1 week. Eu am glumit cu pariul ala, oricum nu pariez pe chibrituri, iar cota ai propus-o tu, nu eu.
    Dar daca pierzi, tii o saptamana la avatar pe Mateiu, ala care a dat primul lui sut pe poarta la 26 de ani, in Giulesti ...
    Pai eu iti dau ce cota vrei tu, doar sa nu fie pe o zi la tine cum ai zis, aia e chibritul!
    Tu tii o saptamana dupa diseara, ai noroc ca pe weekend-ul viitor esti liber!
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    de 2 ori rad ... tin minte ca dupa Halepova-Stosur lumea a ras vartos de tine. Induiosat, ti-am luat si apararea.
    Idiotii au ras, asa cum am zis si-a zis si Simona, nu-i place ploaia, inainte de ploaie a jucat foarte bine, dupa... nimic.

    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    bine, lumea rade mereu de el
    Toti prostii, ne-am obisnuit. Trecand la lucruri importante, daca aveai ceva sange-n instalatie ii ziceai si tu Capitanului sa puna pe Donaldson.
    Dar de tine nu e decat limbarita de efect dupa fenomen, inainte de fenomen esti spectator si atat. Razi in voie, ai permisie de la mine.

    Caro azi fara probleme pt cei care vor sa joace la absolut sigur, iar -3.5 handicap pt o cota buna si aproape sigura.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #348
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    1.45 Wozniaka la victorie, 2.10 la un scor corect expeditiv Ce sa fie, scapa astia pe jos frumusete de cota, sau suntem la candid camera? Casa inca nu a bagat handicapul, bajetii inca studiaza variantele...

  13. #349
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Care se mai strica, astazi, la stomac? Ceva idei?

  14. #350
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,914
    Reputatie
    0
    E f probabil sa bata si 2-0, dar eu as prefera handicap -3.5, iti iese si daca bate cu 2-1, worst case scenario. Eu o sa pun la Bet Cafe, acolo are cota doar 1.40, dar marita e 1.60... nu stiu daca mai am 2 lei sa pun, tre sa ma cot prin buzunarele de la pantalonii de anul trecut!
    Pe maine azi e o cota buna de 1.45 la cel putin un set Ferrer, azi e de pus altfel scade ca si cota pe Wozniacki.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #351
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Eu am acasa un caine, un bibelou in spatele televizorului si am pus mereu sub el cate 1 leu, 2 lei, cand mai vin cu rest din asta marunt, de la piațã. Am pus acolo, ca sub carpeta cu Seherezada nu puteam Ideea e ca am un fond de sevraj pt zile negre, de genul asta. Si te ajuta sa-ti versi amarul cu cate-o cota de 2500, la misto, cu 2 lei...Nu se stie niciodata.

  16. #352
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    ... nu stiu daca mai am 2 lei sa pun, tre sa ma cot prin buzunarele de la pantalonii de anul trecut !
    Pai la cea mai sigura cota din sport eu credeam ca vei pune casa cu toate perechile de pantaloni, ciorapi si pijamale ...

  17. #353
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Persela 1, Belymajvaroº X2 si Mlada under. Bani pe jos, acum sa vedem daca la noi sau la ei

  18. #354
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,914
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Pai la cea mai sigura cota din sport eu credeam ca vei pune casa cu toate perechile de pantaloni, ciorapi si pijamale ...
    Pai nu-s a mele, de erau a mele, le puneam toate cu casa si masina cu tot, si apoi ma faceam patron la Rapid!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #355
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Toti prostii, ne-am obisnuit. Trecand la lucruri importante, daca aveai ceva sange-n instalatie ii ziceai si tu Capitanului sa puna pe Donaldson.
    Dar de tine nu e decat limbarita de efect dupa fenomen, inainte de fenomen esti spectator si atat. Razi in voie, ai permisie de la mine.
    Esti foarte bun, ma, ce sa mai...

  20. #356
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,914
    Reputatie
    0
    Bun, prost, eu sunt pentru Capitan si oricine are nevoie de sfaturi, eu sunt, tu nu esti!


    Si acum sa-i aleg o poza misto Leutzului!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #357
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    si eu sunt

    uite, daca vrei sa inveti cum sa castigi la pariuri intreaba-ma si te ajut

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •