View Poll Results: Pronostic

Voters
5. You may not vote on this poll
  • 1

    5 100.00%
  • x

    0 0%
  • 2

    0 0%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 29 of 29

Thread: Etapa 6: Dinamo - Gaz Metan 1-1

  1. #22
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Daca te uitai, Dinamo castiga.

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Asa e cand nu marcheaza rotariu cel cacacios

  3. #24
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Era discutie acum ceva vreme pe digi, in care analistul ilie răpănosul, cel mai bun antrenor de toc-șou, explica asa, cu un aer de superioritate, ca Fernando Santos e cam prafuit, ca are un stil de joc in care isi protejeaza vedetele, ca ceilalti cara apa pt ei si nu e normal. El stiind lucrul asta de cand a antrenat in Grecia.

    Din aceeasi scoala de rapeni troglodiți, arhaici, scoala ricista de capușat si umplut cu basini pantalonii pensati, face parte si nea alone. El are o obsesie cu egalitatea intre jucatori si de asta imparte jucatorilor 11 sarcini, in mod egal, care de fapt e una singura: sa nu deie gol adversarul, iar daca se poate, sa si ieie. Sa ieie pe ******, alone! Cum iti permiti, boule , sa il trimiti la carat apa cu ciurul pe Palic, care e singurul nostru fotbalist? Si la fel cu Roti mic, care tre sa stea de 6, mereu, ca cine stie ce tampenie mai face tiganul de rromera. Futu-ti natia ta de mamaligar, go home! Astia sunt antrenorii români, baga-mi-as pelayosul in scoala lor! Niste basiti, impresari, tarani cocliti din alt secol. Jegurile dreacu'! M-au omorat, ba, cu sistemul asta 1-9-1! Futu-va-n cap, vorba lu' tori si baga-mi-as pla in morti si raniti, vorba mea

  4. #25
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Dar sfiosu' ce vorba are?

  5. #26
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dante7 View Post
    Wow, Dinamo produce surpriza etapei si obtine punctul mult dorit
    au astia un har sa.mi strice pronosticul. nu mai vb de UCL
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #27
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by timache View Post
    Dar sfiosu' ce vorba are?
    Stai ca ma uit pe whattsap si iti zic

  7. #28
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Lipseste un penalty pt Dinamo ... dar arbitrul judeca fault in atac cand fundasul se pune pe traiectorie in fata atacantului
    a avut si Steaua cu voi...aici arbitrul din 6 m s.a facut ca ploua cu covigi.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  8. #29
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Andone are un singur atu : ESTE IEFTIN !
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •