View Poll Results: Ce echipa va fi campioana Angliei in acest sezon?

Voters
48. You may not vote on this poll
  • Manchester United

    12 25.00%
  • Liverpool

    8 16.67%
  • Arsenal

    4 8.33%
  • Chelsea

    7 14.58%
  • Manchester City

    8 16.67%
  • Tottenham

    3 6.25%
  • Leicester

    2 4.17%
  • Everton

    1 2.08%
  • West Ham

    1 2.08%
  • Swansea

    0 0%
  • Southampton

    0 0%
  • Stoke

    0 0%
  • Watford

    0 0%
  • Sunderland

    0 0%
  • Bournemouth

    0 0%
  • Crystal Palace

    0 0%
  • West Bromwich

    0 0%
  • Burnley

    0 0%
  • Hull

    1 2.08%
  • Middlesbrough

    1 2.08%
Page 125 of 162 FirstFirst ... 2575115123124125126127135 ... LastLast
Results 2,605 to 2,625 of 3391

Thread: Barclays Premier League 2016/2017

  1. #2605
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    ggmu !
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  2. #2606
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Ranieri a fost dat afara de la Leicester http://www.lcfc.com//news/article/20...y-3591441.aspx
    Last edited by Eddy DoubleD; 23rd February 2017 at 23:10.

  3. #2607
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    nu normal, ci ultra-normal ceea ce s-a intamplat.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  4. #2608
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Tot clubul Leicester ar trebui sa-i suga **** ca le-a adus campionatul Nerecunoscatori nenorociti. Mai vede Leicester trofeu cand zboara porcii.

  5. #2609
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    eddy, nu a avut nici o treaba ranieri cu asta...
    chiar si el a recunoscut...a fost un miracol ce se intampla la 100 de ani, o combinatie foaaarte ciudata...

    sa nu uitam ca ranieri e antrenorul care a pierdut de 2 ori in 2 meciuri cu feroe

    si daca ramanea anul asta ii ducea in championship...nu cred ca fanii lui leicester vor championship dupa UCL...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  6. #2610
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Si-au dat seama ca e carpa in sfarsit! Care e meritul lui, ca i-a lasat sa joace?
    I-a lasat si acum, sa nu joace. Adica tot una ca e sau nu e pe banca.
    V-am mai zis voua, omul asta are un singur merit: nu pune presiune pe echipa, ca n-are cu ce, n-are nimic.
    E de forma, ia bani pe degeaba, e degeaba. Fara el, nu va fi mai rau, asta e clar!

    Ciudat insa e c-a fost dat afara dupa un rezultat neasteptat de bun la Sevilla!

    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    si daca ramanea anul asta ii ducea in championship...nu cred ca fanii lui leicester vor championship dupa UCL...
    Ar face cel mai bine platit campionat din lume sa fie de rusinea lumii. Asa ceva ar fi o megapata neagra pe toata Anglia via Leicester.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #2611
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    eddy, nu a avut nici o treaba ranieri cu asta...
    chiar si el a recunoscut...a fost un miracol ce se intampla la 100 de ani, o combinatie foaaarte ciudata...

    sa nu uitam ca ranieri e antrenorul care a pierdut de 2 ori in 2 meciuri cu feroe

    si daca ramanea anul asta ii ducea in championship...nu cred ca fanii lui leicester vor championship dupa UCL...
    Adica vrei sa spui ca daca Halagian era antrenor la Leicester anul trecut, lua campionatul Ok, dude, cum zici tu...

  8. #2612
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Wtf?! Inexplicabil.

  9. #2613
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Si mai rau, e dat afara cand a obtinut un rezultat pozitiv la Sevilla. Macar de il dadeau afara in iarna, stiai o treaba. Nu doar ca nu au sanse acum cu Sevilla, dar vor si retrograda.

  10. #2614
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Wtf?! Inexplicabil.
    Eh, inexplicabil. Au avut din asta, unu ca mine in comitetul executiv!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #2615
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Penibil...

  12. #2616
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Adica vrei sa spui ca daca Halagian era antrenor la Leicester anul trecut, lua campionatul Ok, dude, cum zici tu...
    esti incredibil cum reusesti sa le gasesti scuze la toti...

    dude...tu realizezi ce inseamna ca o campioana care sa nu fie in insolventa ca la noi, cu aceeasi jucatori sa fie pe locul 17 in plm ?!

    intelegi ce inseamna locul 17 ?
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  13. #2617
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    esti incredibil cum reusesti sa le gasesti scuze la toti...

    dude...tu realizezi ce inseamna ca o campioana care sa nu fie in insolventa ca la noi, cu aceeasi jucatori sa fie pe locul 17 in plm ?!

    intelegi ce inseamna locul 17 ?
    Deci acum cateva zile ziceai ca Leicester a fost o minune si n-are cum sa se mai intample asa ceva, ca asta nu e valoarea adevarata a jucatorilor, etc. si acum cand Leicester ajunge acolo unde le e locul, te minunezi ca de ce retrogradeaza? Tu si Johnny sunteti absolut geniali

  14. #2618
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Si mai rau, e dat afara cand a obtinut un rezultat pozitiv la Sevilla. Macar de il dadeau afara in iarna, stiai o treaba. Nu doar ca nu au sanse acum cu Sevilla, dar vor si retrograda.
    Da nu au jucat mare lucru si probabil nu se vor califica, dar 2-1 ala nu e vreun 5-0 ca sa dai afara antrenorul. Mai ales dupa sezonul trecut.

  15. #2619
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    esti incredibil cum reusesti sa le gasesti scuze la toti...

    dude...tu realizezi ce inseamna ca o campioana care sa nu fie in insolventa ca la noi, cu aceeasi jucatori sa fie pe locul 17 in plm ?!

    intelegi ce inseamna locul 17 ?
    Da bah, e vina lu Ranieri ca Vardy e jalnic si nu mai are bulanul ala. La fel si Mahrez, desi asta mai misca ceva. Dar tot nu e la fel de decisiv. De aparare nu mai zic.

  16. #2620
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Deci acum cateva zile ziceai ca Leicester a fost o minune si n-are cum sa se mai intample asa ceva, ca asta nu e valoarea adevarata a jucatorilor, etc. si acum cand Leicester ajunge acolo unde le e locul, te minunezi ca de ce retrogradeaza? Tu si Johnny sunteti absolut geniali
    esti destept ce pot sa zic...si tragi niste concluzii din ce spune omul...de te doare capul...de fapt tragi ce concluzii iti convin.

    1. nu vorbeam de retrogradarea lui leicester si de faptul ca mi se pare normal sa dai afara un antrenor care te-a adus pe locul 17.
    2. nu am spus niciodata ca valoarea lotului lui leicester este de Championship. am zis ca nu este de titlu si doar o conjunctura a dus la asta...
    3. ei sunt o echipa de mijlocul clasamentului
    4. daca TU nu te minunezi ca sunt pe locul 17 dupa ce anul trecut au fost campioni, inseamna ca ai problema.

    Seara buna !
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  17. #2621
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Daca e sa o iei pe bune, valoarea lui Leicester e de retrogradare. De acolo i-a preluat Ranieri. De abia se salvasera. Acum sunt in acelasi punct de unde au plecat.

  18. #2622
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Cred ca e o veste buna pt Ranieri. In mod normal va lua o echipa de top la anul.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #2623
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    marele laba trista alli merita 89 de suturi in cap cu ghete tepene pentru ce mizerie a facut cu gent. prost ba, prost de-i curge din gura, daca iese din pl freaca banca.
    retired.

  20. #2624
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Tu si Johnny sunteti absolut geniali
    Am mai zis de 100 de ori, eu mereu am sustinut ca valoarea jucatorilor e de mijlocul clasamentului si antrenorului nici de-atat.
    Si cam asa e, facem o medie intre cele 2 sezoane si asta ne da. Plus ca si Leicester a ajuns la concluzia mea cu antrenorul, in sfarsit!
    Penibil cat de mult le-a luat, vorba lu Eko!

    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Da bah, e vina lu Ranieri ca Vardy e jalnic si nu mai are bulanul ala.
    A mai zis cineva asta sezonul trecut!?

    Mai zic o data, a 3-a sau a 4-a oara ce-am zis in vara: bine ca n-a venit la noi! Acu nu l-am aduce nici gratis!

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Cred ca e o veste buna pt Ranieri. In mod normal va lua o echipa de top la anul.
    Pe care o va face pilaf, ca de obicei.

    Quote Originally Posted by phife View Post
    marele laba trista alli merita 89 de suturi in cap cu ghete tepene pentru ce mizerie a facut cu gent. prost ba, prost de-i curge din gura, daca iese din pl freaca banca.
    L-au declarat o data, nu demult, jucatorul lunii. Habar n-am de ce exact, o fi fost o luna mai slaba in PL si de-atunci a fost pilaf si el.
    Last edited by Johnny D; 24th February 2017 at 08:14.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #2625
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,461
    Reputatie
    1
    Mourinho a luat titlul si a fost demis, Ranieri la fel... Wenger are postul asigurat
    Ceea ce s-a intamplat cu Leicester anul trecut e similar cu Grecia cand a luat Euro. Faptul ca echipa nu era in stare sa traga la poarta e si vina lui. Go Vardy!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •