View Poll Results: ACS Poli Timisoara-Pandurii

Voters
7. You may not vote on this poll
  • 1

    2 28.57%
  • X

    0 0%
  • 2

    5 71.43%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 81 of 81

Thread: Etapa 3: ACS Poli Timisoara-Pandurii 1-3

  1. #64
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Muta-ti bucile in casa!



    Mai, adevarul e ca nu ne miscam rau. Sau altfel spus ne miscam mult mai bine decat in mandatul lui grigoras. Nu stiu ce ii de Ionut Popa lui Croitoru dar aseara m-a surprins.

  2. #65
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by timache View Post
    penibil, cel mai penibil.
    Pai si eu ce-ti zic de cativa ani incoace?
    Ca-i facuta pe bani furati, ca-i pe bani publici, clona Timisoarei tot penibila e.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  3. #66
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    boanghina

  4. #67
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Gata, de acum trebuie sa apara si prietenul cipanu. Parca il si vad plezind de sanatate si plin de voie buna
    buey,tu te mai uiti la prima liga?
    pai la 21 au inceput vikingii,aveam de ales intre Grigoras de la oras si Floki
    granita la Orsova!

  5. #68
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Axu' a fost frustrata de un penalty care oricum nu a fost Problema e ca a dat pt panduri la o faza identica, in care milogul a plonjat in bazin, cu stropi de 3 metri. Anul asta, famiglia isi face bine temele, punctele pleaca spre tinta cu precizie.
    Last edited by Capitanu.Burcea; 9th August 2016 at 01:52.

  6. #69
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip tm View Post
    buey,tu te mai uiti la prima liga?
    pai la 21 au inceput vikingii,aveam de ales intre Grigoras de la oras si Floki
    Da.

  7. #70
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Axu' a fost frustrata de un penalty care oricum nu a fost Problema e ca a dat pt panduri la o faza identica, in care milogul a plonjat in bazin, cu stropi de 3 metri. Anul asta, famiglia isi face bine temele, punctele pleaca spre tinta cu precizie.
    multumim de aparare, poate ai observat ca noi nici macar nu mai comentam arbitrajul.

  8. #71
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by timache View Post
    Mai, adevarul e ca nu ne miscam rau. Sau altfel spus ne miscam mult mai bine decat in mandatul lui grigoras. Nu stiu ce ii de Ionut Popa lui Croitoru dar aseara m-a surprins.
    Acuma depinde la ce anume te raportezi. Fata de un Dacia Mioveni sau Olimpia Satu Mare ... sunteti pe acolo. Esti constient ca sunteti sub UTAA , de exemplu.
    In liga I nu bateti pe nimeni, in afara de Mures, poate. Cu echipa asta va duceti in B si daca aveati +14 la inceput, nu -14 ...

  9. #72
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    cat de usor te imbeti, vezi ca mahmureala e crunta. eu zic ca si fata de jocul csucului suntem pe acolo.


    si utaa nu mai e utaa . e uta bd a. bd nu e de la brigada diverse.

  10. #73
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by timache View Post
    boanghina
    Frunce-n buric.

    Quote Originally Posted by timache View Post
    multumim de aparare, poate ai observat ca noi nici macar nu mai comentam arbitrajul.
    Asta ar fi o noutate la voi.
    Desi, dupa ce ati scris romane SF dupa fiecare meci era cazul sa se termine cerneala pana si la voi.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  11. #74
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    penibil. cel mai penibil.

  12. #75
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Eu stiu sa beau, bilivmi. Nu sunt precum precenul tau Carcalete, care la ora 18:15 (dupa fix juma de pet) e deja ... cum e dudu. Adica lemn.
    Nu am vazut integral meciul cu durii, stiam ca va bat aia, cu sau fara arbitri. M-am uitat ce si ce. Dar m-am uitat atent la un ceva anume : apararea voastra (de liga a 3-a) era foarte usor depasita la fiecare verticalizare a durilor superficiali. In mod normal, la pauza meciul ar fi fost inchis, daca jucatorii ofensivi ai ''oltenilor'' nu erau tantalai si greoi. Foarte greoi si prostalai. Herea, Tucudean ...
    In etapa urmatoare mereti la Astra. Aia va dau rusine doar din experienta. Apoi reveniti acasa, dar exact acolo vine si ... Craiova.

  13. #76
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by timache View Post
    penibil. cel mai penibil.
    Alzheimerul asta te face sa uiti ce repeti incontinuu.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  14. #77
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    la asta ma gandeam acum, la aroganta olteneasca care va cuprinde. Ce zici daca o echipa cu -14 puncte care nu are ce pierde va ia EXACT punctele de care aveati nevoie pentru europa?

    E si asta o performanta si nu una mica.


    Asa ca mai usor cu aroganta ca nu sunteti dinamovisti. Si nu uita, locul 6 ( sase ) e ocupat. Ce loc va alegeti?

  15. #78
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Alzheimerul asta te face sa uiti ce repeti incontinuu.
    daca te incapatanezi sa stergi semnatura aia de ***** care te descrie perfect poate macar la rubrica echipa favorita vrei sa editezi si sa nu mai spui ca tu esti suporter a unei echipe care nu exista.

  16. #79
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by timache View Post
    daca te incapatanezi sa stergi semnatura aia de ***** care te descrie perfect poate macar la rubrica echipa favorita vrei sa editezi si sa nu mai spui ca tu esti suporter a unei echipe care nu exista.
    Si tu de ce te incapatanezi sa fii acelasi caracter de rahat de atatia ani?
    Asta cu semnatura e doar un alt pretext, ca te comportai la fel si inainte ca eu s-o am.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  17. #80
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by timache View Post
    la asta ma gandeam acum, la aroganta olteneasca care va cuprinde.
    Eu incerc sa fiu obiectiv. Sunt foarte exigent, in primul rand cu echipa orasului meu natal. Nu imi place cum arata/se exprima, insa e ceva peste anul trecut ... ramane de vazut.
    Craiova a avut 8 ocazii mari cu Astra (din care a dat 2 goluri). De acord ca Astra e peste Timisoara ? Eu cred ca da ...
    La Timisoara, Craiova o sa aiba 10 ocazii clare de gol, cel putin una la 10 min. Hai sa facem pariuri : cate da Craiova, din zece ?

  18. #81
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Am mai spus-o aici, eu consider ca fotbalul este unul dintre cele mai urate sporturi deoarece e absolut nedrept. Daca A bate pe B , B bate pe C , aproape niciodata A nu bate pe C.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •