View Poll Results: Dinamo - Poli Timisoara

Voters
13. You may not vote on this poll
  • 1

    8 61.54%
  • X

    0 0%
  • 2

    5 38.46%
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 104 of 104

Thread: Etapa 2: Dinamo-Poli Timisoara 2-1

  1. #85
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Tori ce zice?
    Am luat-o eu pe mine, dar la fel a zis si el

  2. #86
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ai dreacu perversi.... D'aia v-ati dus ma in grup la meci??

  3. #87
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Am luat-o eu pe mine, dar la fel a zis si el
    Stiu ce gandeste Tori.

  4. #88
    mitic torinezu's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,854
    Reputatie
    1
    pai am zis cam ce a zis si burcea. altceva ce?
    Mai detestabili decat cei care nu stiu sa piarda sunt cei care nu stiu sa castige.

  5. #89
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    ar mai fi de zis si altele. de exemplu despre tendoanele si ligamentele *****ului ala mic crescut pe terenurile de antrenament intretinute din impozitele mele , antrenat de tatal si unchiul la care am donat pentru verisoara lui, iar el ,mic ***** torjist , dupa ce e dus la o echipa din capitala , face an de an meciul vietii lui impotriva Timisoarei!


    FMM rotariule, te asteapta un viitor de *****!



    OT : un meci normal, un rezultat absolut normal, un scor neasteptat de mic. de remarcat ca dinamo a avut rabdare, ca nu a " pregatit" meciul ca sa inscrie din penalty.
    dinamovisti, puteti sa va suparati pe mine dar si anul asta aveti unul dintre cele mai slabe loturi de jucatori.
    Last edited by tim; 31st July 2016 at 14:14.

  6. #90
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ne punem pe ei sa ii desfiintam, timache?
    daca iti dau "coabea" mea ti-o ia papusa razna
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #91
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    nu mah, ca is copii simpatici. pe mine ma mai nereveaza putzoii aia slugoi care se cred mari daca isi umilesc cetatenii orasului din care provin. de ce nu are atata tupeu *****ul ala mic in alte meciuri? daca vedeam atitudinea asta la Patrik Petre va jur ca il respectam.

    cat despre dinamo, m-am linistit, doar o minune ii poate aduce peste locul 6 ( sase) !

  8. #92
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by timache View Post
    nu mah, ca is copii simpatici. pe mine ma mai nereveaza putzoii aia slugoi care se cred mari daca isi umilesc cetatenii orasului din care provin. de ce nu are atata tupeu *****ul ala mic in alte meciuri? daca vedeam atitudinea asta la Patrik Petre va jur ca il respectam.

    cat despre dinamo, m-am linistit, doar o minune ii poate aduce peste locul 6 ( sase) !
    "ma enerveaza zubiliticul asta de Paul "

    De cand spui prostioare?

  9. #93
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by timache View Post

    OT : un meci normal, un rezultat absolut normal, un scor neasteptat de mic. de remarcat ca dinamo a avut rabdare, ca nu a " pregatit" meciul ca sa inscrie din penalty.
    dinamovisti, puteti sa va suparati pe mine dar si anul asta aveti unul dintre cele mai slabe loturi de jucatori.
    Nu ne suparam, stai linistit, suntem si noi constienti ca la un salariu de 2-3000 mii de euro oferit de negoitza nu o sa avem jucatori iesiti din comun singurul avantaj e nivelul slab al campionatului.
    Terminam mai sus de locul 6 cam pe 4-5

  10. #94
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    La primul gol s-a lovit mingea de Rotariu, parca am revazut faza aia cu ceafa lu' puțircă. Saracu' n-a avut nicio vina. In prima etapa ratase cu poarta goala, nu era o problema s-o arunce peste de acolo. Al doilea, gol de portar rapidist . S-a culcat aiurea la un ***** de sut. Nu am crezut niciodata ca basina aia ajunge in poarta, in vreme ce un sut sanatos, fara e-uri si alte chimicale, o sa muste din smalțul barei si apoi sa se labareasca intr-o faza oarecare.

    Cimisenii, cu 7-8 ****rai cu ștate vechi in divizie, s-au vaicarit aiurea ca sunt fete mari si nestiutoare, dupa obiceiul locului. Era clar ca vor juca, numai un naiv putea crede ca Rapidul mai e de actualitate. Dar asa sunt ei, echipa plange-*****

  11. #95
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Daca realizam aseara ca Ratangiu a umilit orasul in care s-au babardit parintii lui, plecam cu alt tonus de la meci Oricum, e o prostie faza asta cu legarea de glie a spermatozoidului. Te nasti speranta, dar tre sa te-nvarti intr-un mediu in care sa dezlegi si restul ecuatiei. Era un baiat talentat cand a venit. Si nici azi nu putem vorbi despre vreun mare fotbalist. Insa ce e, nu cred ca se datoreaza Timisoarei. Uitati-va la Barbut si alti ratati cat de mult datoreaza fidelitatii fata de orasului martir si cat s-au dezvoltat ca fotbalisti Nici acum nu pot sa cred cum a trecut prin Mevlija, insa as fi putut sa jur ca faza asta va ramane pe carpetele de pe peretii tuturor recasenilor

  12. #96
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,773
    Reputatie
    0
    Chinuiala mare cu niste desculti, si astia clonati... in ritmu asta Dinamo iar se bate de la locu 3 in jos!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #97
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    La primul gol s-a lovit mingea de Rotariu, parca am revazut faza aia cu ceafa lu' puțircă. Saracu' n-a avut nicio vina. In prima etapa ratase cu poarta goala, nu era o problema s-o arunce peste de acolo. Al doilea, gol de portar rapidist . S-a culcat aiurea la un ***** de sut. Nu am crezut niciodata ca basina aia ajunge in poarta, in vreme ce un sut sanatos, fara e-uri si alte chimicale, o sa muste din smalțul barei si apoi sa se labareasca intr-o faza oarecare.

    Cimisenii, cu 7-8 ****rai cu ștate vechi in divizie, s-au vaicarit aiurea ca sunt fete mari si nestiutoare, dupa obiceiul locului. Era clar ca vor juca, numai un naiv putea crede ca Rapidul mai e de actualitate. Dar asa sunt ei, echipa plange-*****
    iar te-ai dus beat-muci la stadion !

  14. #98
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Daca realizam aseara ca Ratangiu a umilit orasul in care s-au babardit parintii lui, plecam cu alt tonus de la meci Oricum, e o prostie faza asta cu legarea de glie a spermatozoidului. Te nasti speranta, dar tre sa te-nvarti intr-un mediu in care sa dezlegi si restul ecuatiei. Era un baiat talentat cand a venit. Si nici azi nu putem vorbi despre vreun mare fotbalist. Insa ce e, nu cred ca se datoreaza Timisoarei. Uitati-va la Barbut si alti ratati cat de mult datoreaza fidelitatii fata de orasului martir si cat s-au dezvoltat ca fotbalisti Nici acum nu pot sa cred cum a trecut prin Mevlija, insa as fi putut sa jur ca faza asta va ramane pe carpetele de pe peretii tuturor recasenilor
    asta cu legarea spermatozoilor de glie e tipica pentru timache.el si acum e convins ca torjica castiga "decat" cateva zeci de mii de coco pe luna datorita blestemelor sale...altfel ar fi castigat meleoane ...
    OT meci anost ,adversara jenant de modesta , steliano blat cu barbut .
    PS remarcabila galeria oaspetilor .()
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  15. #99
    mitic torinezu's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,854
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by timache View Post
    iar te-ai dus beat-muci la stadion !
    du-te mah d-aiceasea. noi suntem copii cuminti, am baut doar apa plata, sa moara bibi de nu!
    ps. cu totii am remarcat galeria timisana, cea mai cea!
    Mai detestabili decat cei care nu stiu sa piarda sunt cei care nu stiu sa castige.

  16. #100
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by torinezu View Post
    du-te mah d-aiceasea. noi suntem copii cuminti, am baut doar apa plata, sa moara bibi de nu!
    ps. cu totii am remarcat galeria timisana, cea mai cea!
    normal ca ati remarcat-o , doar v-ati imbetat cu apa. Sfiosul ce mai face, imi mai duce dorul?

  17. #101
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    postarea 100 a celui mai po****r thread .

  18. #102
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    Tot inainte!

  19. #103
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Aveam cu Gradjanski, la Zagreb, in cupa mitropa. 80 de mii in tribuna, jumatate veniti cu iahturile de la Timisoara. Fumigenele ustasilor sunt reduse la tacere de gornistii Timisoarei. Noi, cu aaa Palatinisanu, cu Peciovski, cu Alexa, cu fratii karamieni Artiom si Zohar, cu Incirlik, Burak Yilmaz si cu il genio pe banca, adica eu, profesorul V Ionescu, asa cum ma cunoasteti, cel mai de succes director tehnic din fotbalul cimișan. Ploua, ai nostri incep timorati. Pe tunel, Lucescu ne arata beregata sectionata cu bratul stang. Strig la Stoicov si arunc in el cu basca: in p...a ******* de bolând, meri cu pasă pe Velcea, boule! Albitrul, Zlate Milev din Bulgaria, ne toaca marunt. Fac un semn discret si zeci de porumbei cu petitiile la gat isi iau zborul catre organismele internationale abilitate. Lepăd flanela, ma ia cu fiori cand egalam dupa un sut deviat al lui Romica Buia. Secundele trec agonizant. Un meleu violet si croatii repun basica de la mijloc inca o data. Ma aplec dupa ochelari in timp ce Băban planeaza la baza peluzei cimisene. Victorie! Nu. A doua zi, Scanteia anunta ca Dinamo a castigat la Zagreb dupa un meci dramatic. Lucescu ne-o facuse din nou...

  20. #104
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    e clar, tu nu consumi doar in zi de meci !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •