View Poll Results: cine se califica in play-off?

Voters
9. You may not vote on this poll
  • Astra

    4 44.44%
  • FC Copenhaga

    5 55.56%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 59 of 59

Thread: Astra - FC Copenhaga (turul 3 preliminar CL)

  1. #43
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    astra...patetica...pacat ca au luat titul...

    sa iti dea copenhaga 3-0 la pauza...

    sa-l mai aud vreodata pe sumudica cum face caterink la televizor...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  2. #44
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    E pe tvr meciu.
    Si cui ii pasa ?

  3. #45
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Fanilor sportului gen..

  4. #46
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Sa se uite pe Protv atunci

  5. #47
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Sa vada bambilici? Cred ca sparta e in momentu asta de 8-10 ori mai slaba ca astra.

  6. #48
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    reivan, ma uit la ce ai scris la ,,echipa favorita". Nu cred ca e vb de bambilici aici... Pana la urma astia au jucat in sferturile EL anul trecut. Am inteles ca au vandut un singur jucator in aceasta vara. Nu ajungi asa departe cu 1 ,,star" si 10 petarde. Da, si mie mi s-au parut destul de slabi. Dar stii ceva ? E perfect, sa avem aceeasi surpriza si la urmatorul meci.

    In alta ordine de idei... bai, nu inteleg, cum se poate, Astra ia 3 goluri ? Si nu e anulat niciunul ? Cred ca e mana Stelei aici, hotii, huo

  7. #49
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    au vandut 2.
    retired.

  8. #50
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    that changes everything Pacat ca nu te bucuri de meciul asta. Si eu vreau sa revenim la vechea emblema si sa se rezolve totul.

  9. #51
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    meh, chiar daca ia gigi tot inapoi nu o sa ma mai bucur, nu ma simt reprezentat deloc de echipa asta, nu ma identific, nu am traire pentru ea si asta cam de la primul sezon cu reghe.

    poate daca o sa se incerce un proiect de genul asu poli o sa ma implic si fara marca, palmares sau mai stiu eu, pentru asa ceva da, poate o sa ma regasesc acolo dar cu "ne-a gigi" si tot ce e acum nu ma mai intorc nici sa ma roage, mi se rupe de ce vor restu, nu ma intorc. poate-poate daca pleaca gigi, dar nici asa nu stiu cat.
    retired.

  10. #52
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    S-a vazut absenta lui Coltescu de la Astra. Cu el, era simplu, nu dadeau danezii nici un gol, ca le anula pe toate. Plus un pinalti, ceva, rezolva baiatu'. Oamenii rai care-l invidiaza pe marele antrenor l-au impiedicat sa castige, nu i-au bagat in teren cel mai bun jucator.

  11. #53
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    meh, chiar daca ia gigi tot inapoi nu o sa ma mai bucur, nu ma simt reprezentat deloc de echipa asta, nu ma identific, nu am traire pentru ea si asta cam de la primul sezon cu reghe.
    Pacat.

    Pe mine nu ma intereseaza neaparat ca ciobanul sa plece. Pe mine ma intereseaza binele clubului. Daca Steaua o poate duce bine cu cioban, ok(2006). Daca Steaua o poate duce bine fara cioban (cat a fost la puscarie), la fel de bine. Clubul inainte de toate. Cu emblema, palmaresul, culorile, istoria intacta. Daca ciobanul si/sau armata doreste altceva. Atunci FUCK'EM !
    Momentan vad ca ciobanul a dat declaratii ok. Fara ,,insolventa", fara ,,vand pe cei mai buni", ,,ma intereseaza doar banii" samd. Sper sa dureze, desi ma indoiesc.

  12. #54
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    o sa dureze ca e singura lui afacere profitabila si inca in picioare - si legala-, castiga anu asta campionatu, mai face si la anu si tot asa pana prinde o pasa foarte proasta cum putea sa fie asta sau pana moare. cateva milioane de la uefa, ce mai vinzi.. nu conteaza cum la noi, nu conteaza cu cine, nu conteaza daca e sau nu cu marca, palmares sau fani.
    retired.

  13. #55
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    cum, managerul coman si sumpulica nu au eliminat niste danezi?niste loseri
    ps oare sumpulica o fi pariat 1 pauza/1 final si peste 2,5 goluri ?

  14. #56
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    da, ontopic, nici viitorul nu a aratat asa rau. 5/8 - 0 era scorul corect.

    astra anul asta nu intra nici in el, arata rau si nu stiu ce dracu o sa faca, cel mai probabil ninel pleaca, niculae vinde ce mai are si mai ramane in l1 pentru banii din tv, ceva de nivelul gaz metan sau ceva - cfr cred . in cel mai rau caz ia calea urziceni-galati
    retired.

  15. #57
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    Prosti astia de la Astra, chiar aveau culoar pana in grupe
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #58
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    nu ai vazut clar meciul. cred ca aia in danemarca nu au o echipa mai slaba la nivel de prima liga. cu mana pe inima spun ca 8-0 daca era nu se supara nimeni.
    retired.

  17. #59
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,880
    Reputatie
    0
    Nu toti au noroc ca si clonele cu emblema de cruce in ou spart sa cada cu cel mai slab adversar din urna.

    Greu fara Alibec.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •